L. Kazlauskienė apie skyrybų pareiškimą: teisėjai mėtė jį iš kabineto į kabinetą kaip karštą bulvę

Šie metai pramogų pasaulyje gausūs jubiliejais. 40-metį trankiai atšventė Natalija Bunkė. Šiek tiek tyliau – Jonas Nainys ir Merūnas. O Mia ir Edgaras Lubys – netgi slaptai. Tuo metu solidų 70-metį neseniai paminėjęs Virgis Stakėnas sakė esą laimingas. 

„Buvo visokiausių nuklydimų, dėkoju dievuliui ir sau pačiam, kad laikausi savo nusibrėžto tikslo, kelrodės žvaigždės, tebegroju, tebekuriu, tebedarau. Niekada nelaukiu gimtadienio, paskutinįkart gerai pašvenčiau, kai 50-mt, paskui praėjo noras švęsti, tik susėsdavome su žmona pavėsinėje pasidžiaugti, kad tebesam. Bet šiemet nepavyko išsisukti, iš JAV, Nebraskos, atskrido dukra Agnė, žentas Nikas, ir trys anūkai – Sofija, Čarlis ir Izabelė. Mes turėjom beprotiškai nuostabų laiką“, – pasakojo Virgis Stakėnas. 

Dainininkas dovanų gavo dvi skrybėles. „Viena skrybėlė atskrido iš Europos, tai žmonos dovana su puošmena, ne cilindras, o jo atmaina, kurią mėgsta roko muzikantai. O dukters dovanota skrybėlė atskrido iš Amerikos, su dėklu, ją žymi net aštuoni X, o tai reiškia aukštą kokybę. Brangi dovana, gavau tai, ko norėjau. Turėjo būti staigmena, bet reikėjo suderinti išgaubimą, brylių ilgį, Agnė ją surado garsioj firmoj „Stetson“, ji tokia didelė, kad jai reikia pirkti atskirą bilietą arba vežtis ant galvos“, – pasakojo V. Stakėnas. 

LNK nuotr. 

Dainininkė Mia savo keturiasdešimtmečio nešventė. „Esu prietaringa, 40 metų negalima švęsti, reikia pasiruošti liūdnai ateičiai, kai nebesinorės švęsti. Gimtadienio rytą prie lovos manęs laukė budėtojas su daug rožių. Gavau auksinių papuošalų, Deividas vargo, kol gavo tuos papuošalus. Gimtadienis buvo ramus, galėjau apmąstyti ateinančius metus, ką noriu nuveikti ir kokius tikslus išsikelti. Mano santykiai yra tokie, kokių noriu. Nejaučiu įtampos, nejaučiu streso, anksčiau galvodavau, kad ateis diena, kai skirstysimės, o dabar vidinio jausmo, kad kažkas negerai, nėra“, – sakė Mia.

LNK nuotr. 

„40 metų dar esu praktiškai vaikas, nieko ypatingo. Tik jau praėjus tai datai, supratau, kad man 40. Tą dieną turėjau koncertą, o tai atlikėjui – pats geriausias būdas atšvęsti gimtadienį su žiūrovais ir publika“, – apie nuaidėjusį keturiasdešimtmetį atviravo Edgaras Lubys.

Jubiliejus šiemet laukia ir Ingridos Kazlauskaitės. „Dukra turi daug svajonių ir nesibaigiančių norų, kai jau sukonkretins, bus reikalų tėveliams išpildyti“, –  kalbėjo Liveta Kazlauskienė.

Nusinešu sūpuokles, pasistatau po obelimi ir laukiu Petro pasimatyme.

Liveta ir Petras Kazlauskai yra koncertavę ne viename jubiliejuje ir teikia paslaugą sveikinti jubiliatus asmeniškai pagal užsakymą namuose. Jiedu pasakojo apie kasdienę savo santykių romantiką. „Nusinešu sūpuokles, pasistatau po obelimi ir laukiu Petro pasimatyme. Sakau, prašom atvykti su šampano taure“, – šypsojosi Liveta.

Pasak dainininkės, judviejų su Petru gyvenime  visko yra nutikę: „Nešiau pareiškimą skyryboms. Sakiau: Petrai, eik į vienuolyną“.

„Aš jau pradėjau maldas mokytis. Tada paklausiau, ar galėsiu vakarais ateit pas tave“, – šypsosis „skyrybas“ prisiminęs Petras.

„Sakau, aišku, kad įsileisiu. Tada sako: gal tada nesiskirkim? Bet, sakau, jau interviu žurnalistams davėm, reikia skirtis, ką žmonės pasakys, kad tokie esam nerimti. Paskui paskambino draugė iš teismo, sako, niekas teisme jūsų pareiškimo nenori imti, teisėjai mėtė jį iš kabineto į kabinetą kaip karštą bulvę. Kam kils ranka šitą porą išskirti? Tada sakau, ai, atiduok tą pareiškimą, mes jau susitaikėm“, – juokdamasi pasakojo Liveta Kazlauskienė.

„KK2 penktadienio“ laida – 19.30 val., per LNK. NAUJAUSI KOMENTARAI

Klaipedietė

Klaipedietė portretas
Baikite per telika rodyti visus tuos atsibodusius snukius ir jų išgalvotas istorijas.Lietuvos kanalus žiūrėti NEGALIMA,tiesiog bjauru.Gėda....

Na

Na portretas
Nieks teisme pareiškimų nemėto. Nusišnekejo Kazlauskienė. Jeigu jau meluoja, tai nors protingai tai darytų

Tokie tauskalai

Tokie tauskalai portretas
nepuosia Jusu,gerbiami dainininkai,ypac moteru. Dauguma zmoniu mato kad senstancios moterys istraukia is atminties komodos visokiu istoriju,pikantisku detaliu,meiliu,skyrybu ,kurios svelniai tariant atrodo apgsiletinai. Jauniems nereikia nieko irodineti,tad ir Jus darykite taip,dainuomite,sveskite,dirbkite,mes Jus mylim ne uz lekstus prisiminimus ar tauskalus,siek tiek paslapties juk visada gerai. Negi kas nors galvoja atkreipt demesi pasakojimu,kaip ji vargino hemarojus ar slapimo pusle.Tikrsi to reikia gydytojo kabinete,o ne visiems Jusu gerbejams.Sekmes
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių