M. Katunskytė į sceną lipa turėdama širdies lašų: parskridau visam laikui

Šiemet buvo pirma vasara per daugybę metų, kai Palangos Basanavičiaus gatvėje neskambėjo Vitalijos Katunskytės balsas, tačiau trankiausioje Lietuvos gatvėje vis tiek girdėjosi „Pražydo sodai”, „Robi Robi, kur gi tu esi…”. Nemirštančius Vitalijos hitus nuo tos pačios scenos dainavo jos dukra Monika.

Mamai mirus, Monika grįžo iš emigracijos Anglijoje gyventi į Lietuvą ir visą vasarą stovėjo  scenoje.

„Turėjau nutraukti kelias dainas, nes jaudulys tikrai darė savo – ir verkiau, ir širdis mušė, ir spaudimas kilo, tai iš tikrųjų yra natūralu. Visada buvau pripratusi parskristi atostogoms ir padainuoti su mama keletą dainų, o dabar parskridau visam laikui ir perėmiau į rankas visą muzikinį vairą. Turiu stovėti scenoje, turiu šypsotis, bet nėra nei vieno vakaro, jog aš nepaminėčiau mamos“, –  pasakojo M. Katunskytė. 

Po pirmų koncertų Palangoje Monikai teko iš programos išimti kelias dainas. Jas atlikti buvo per sunku.  „Norėjau atlikti duetinę dainą „Dvi širdys“, kurią su mama kartu dainavome, bet kol kas negaliu, kol kas tikrai negaliu. Bandžiau dainuoti, bet ašaros rieda, prisiminimai... Dar yra per mažai laiko praėję, dar tik 7 mėnesiai. Kaip aš sakau, viskas su laiku susidėlios, manau, kad ir šią dainą dainuosiu“.

LNK stop kadras. 

Vitalija visuomet sakydavo, kad vasaros maratonas Palangoje labai sunkus, bet niekada jo nepraleido, nes jautė klausytojų meilę. Monika tuo metu  labai bijojo. Ar žmonės ją pamils kaip mamą?

„Vienos moterys priėjo, sako, o, Dieve, sako, jūs gryna mama“, – pasakojo Monika. Tačiau kartais jai tenka išgirsti ir nemalonių replikų, bet tai labai reti atvejai.  „Aišku, būna ir kandžių replikų – Monika truputį kilogramų priaugus grįžus į Lietuvą, jau visai kaip mama. Aš, žinokit, nereaguoju,  bet aišku, kad nesmagu“.

LNK stop kadras.

Paskutiniais metais Vitalija į sceną lipdavo tik išgėrusi vaistų nuo skausmo, o jos dukra Monika šalia savęs visuomet turi širdies lašų.

Palangoje M. Katunskytė apsigyveno  kartu su savo dviem sūnumis. Visuomet šalia ir buvęs vyras, dabar bendradarbis Kęstutis. Jis daugybę metų, net po skyrybų su Monika, į visus koncertus lydėjo savo uošvę Vitaliją. Pasibaigus atostogų sezonui M. Katunskytė važiuos gyventi į Šiaulius, į mamos namus. Bute Monika nieko nekeitė, viskas liko taip kaip anksčiau. Dabar Monikos galvoje sukasi daugybė minčių ir idėjų – Vitalijos dukra ruošiasi prisiminimų koncertams.

Visa M. Katunskytės istorija –  trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

elena

elena portretas
o kaip vaika paliko vyrui ir isvaziavo nereikejo lasu nuo sirdies

elena

elena portretas
butu nebloga aktore

Taip

Taip portretas
Visai nerūpi ,kaip ji atrodo ,bet rūpi,kad nedavė dievas tokio stipraus ir gražaus balso,kaip mamos.
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių