M. Levickis intriguoja: šventinei programai ruošiasi ir kaskadininkai

  • Teksto dydis:

Akordeonistas Martynas Levickis su simfoniniu orkestru šiuo metu entuziastingai repetuoja šventinę programą „Classic Live Show“. Koncerte pasirodys klasikinės scenos žvaigždės, kuriančios įdomius personažus, o pats Martynas vieną kūrinių atliks kartu su kaskadininkais.

Ne šiaip sau M. Levickis drauge su kaskadininkų vadu Tomu Ereminu detaliai apžiūrėjo didžiausios sostinės arenos palubes – atlikdamas vieną „Classic Live Show“ kūrinių jis ketina įgyvendinti ypatingą triuką.

„Mąstant apie tuos iššūkius, kai kiekvieną dieną vis labiau artėja finišo tiesioji, kinkos šiek tiek pradeda drebėti. Juo labiau, kad tam triukui išsirinkau, ko gero, patį sunkiausią kūrinį, – šypsodamasis sako M. Levickis. – Šiomis dienomis daugiausiai dėmesio skiriame kūrinių atlikimo kokybei, bet netrukus teks prisipratinti karabinus ir pasivaikščiojimus palubėse.“

Repeticijose paaiškėjo, kokie atlikėjai prisijungs prie M. Levickio šou. Lengvabūdiškąjį kirpėją Figaro įkūnys artistiškas ir charizmatiškas tenoras Mindaugas Jankauskas. Fatališkoje trilogijoje savo arijas atliks prieš kelis mėnesius motinystės džiaugsmą patyrusios solistės Ieva Prudnikovaitė-Pitrėnienė bei Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė, kurioms tai bus vienas svarbesnių pasirodymų didžiojoje scenoje per pastarąjį pusmetį. Taip pat prie jų prisijungs talentinga smuikininkė Justina Auškelytė.

Jaudinantį šokį atliks balerina, choreografė Jūratė Sodytė. Tai bus šokis moters, kuri dvidešimt metų nešiojasi širdyje jautrius prisiminimus. Visą laiką Martyną globos aktorius Darius Petkevičius, solidaus ir šaltakraujo liokajaus vaidmenyje.

Šiai programai paruoštos specialios dekoracijos, LED ekranuose nuotaiką kurs teminės vizualizacijos, nestigs siurprizų, kurie publiką privers aiktelėti ar iki gelmių pajusti tai, ką transliuos muzikiniai kūriniai ir juose inkrustuoti režisūriniai sprendimai.

„Nors tai yra koncertas, kuris vyksta arenose ir mes jį pavadinome šou, šiais metais aš matau, kokia yra turtinga ir gili programa emociškai. Atlikti ją nėra paprasta, bet tai bus labai prasmingas, šiltas klasikinės muzikos koncertas“, – sako M. Levickis.

„Classic Live Show“ programoje skambės W. A. Mozartas ir A. Vivaldis, Stingas ir E. Morricone, D. Šostakovičius ir J. Brahmsas. Koncertas bus išskirtas į dvi dalis. Viena jų – apie sapnus ir legendas, kita – apie nuotykius.

M. Levickio „Classic Live Show“ bus galima išvysti gruodžio 17 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje (bilietus platina Bilietai.lt), gruodžio 21 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune ir gruodžio 29 d. – „Siemens“ arenoje Vilniuje (bilietus platina „Tiketa“).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių