M. Majauskas prasitarė apie prieš metus įvykusią slaptą santuoką

  • Teksto dydis:

Buvęs politikas, investicijų valdymo įmonės valdybos narys Mykolas Majauskas atskleidė, kad prieš metus vedė mylimąją Liną Svindinskaitę. Pora kartu augina du vaikus.

Pirmoji M. Majausko santuoka su Ieva Domarkaite buvo nutraukta 2018 m. Su ja vyras susilaukė dviejų dukrų.

Buvusio politiko ir L. Svindinskaitės santykiai vieši tapo 2019 m. vasarą. Tuomet M. Majauskas pasidalijo bendra nuotrauka, prie kurios buvo užrašas „Gera kartu“.

2020 m. pavasarį pora susilaukė pirmojo sūnaus, po metų – antrojo.

Akyli žurnalistai pastebėjo, kad po ilgų santykių buvo pakeista L. Svindinskaitės pavardė socialiniame tinkle „Facebook“ – ji tapo L. Svindinskaite-Majauskiene.

Visgi Lrytas.lt žurnalistams susisiekus su buvusiu politiku, jis patikino, kad santuoka – ne nauja, o įvykusi prieš metus.

„Tai – metų senumo informacija, kaip ir pasikeitimas socialiniuose tinkluose“, – portalui Lrytas.lt sakė M. Majauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mušta korta

Mušta korta portretas
Kam čia įdomu,ar slapta ar ne slapta santuoka. Koks tikslas skelbtis, viešintis. Gal šis ponas galvoja apie rinkimus į seimą, nes vėl reklamuojasi.

nepilnameciu mergaiciu numyletinis

nepilnameciu mergaiciu numyletinis  portretas
vel eiliny karta pasizenino -pridirbo pora vaiku ir vel eis kitos paieskot sau mergos... niekam tikes padla geriau jau suteneriu eitu pas prostitutes,,,, dirbt,,,
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių