M.A.M.A. apdovanojimai: ant raudonojo kilimo – ryškiausios žvaigždės

 • Teksto dydis:

Šįvakar Kaunas „Žalgirio“ arenoje priima muzikos kūrėjus ir gerbėjus. Ryškiausios žvaigždės penktadienio vakarą rikiuojasi ant raudonojo kilimo.

Fotografų blyksčių šviesoje vieni pirmųjų sužibėjo dainininkė Katažina Zvonkuvienė su vyru kompozitoriumi Deividu Zvonkumi. Pora veidus net ir fotografuojantis dengė respiratoriais.

Čia taip pat pasirodė ir prodiuseris Martynas Tyla su mylimąja Neringa Zeleniūte.

Ant raudonojo kilimo rikiuojasi ir projekte „X faktorius“ išgarsėję atlikėjai bei grupės.

Elegancija sužibėjo ir vakaro vedėjais tapę dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Tomas Sinickis.

Žada užtikrinti maksimalų reikalavimų laikymąsi

Kaip portale kauno.diena.lt skelbta anksčiau, prieš ceremoniją, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais, siekdami aptarti būsimą ceremoniją ir saugumo priemones joje.

Praėjusiais metais organizuojant tik apdovanojimų ceremonijos filmavimą, organizatoriai, atsižvelgdami į tuo metu galiojusias Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) filmavimų rekomendacijas, sulaukė didžiulio visuomenės dėmesio, esą buvo pažeisti karantino reikalavimai. Tačiau teisiniu keliu buvo įrodyti teisėti organizatorių veiksmai, rašoma pranešime.

Šiais metais organizuojant ceremoniją, kaip renginį, organizatoriai ėmėsi dar daugiau saugumo priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje. Šią savaitę organizatoriai susitiko su institucijų atstovais aptarti vyksiančią ceremoniją ir glaudų visų pusių bendradarbiavimą, siekiant išvengti galimų interpretacijų visuomenėje.

Vertinant tai, kad organizatoriai įsipareigojo užtikrinti maksimalų galiojančių reikalavimų laikymąsi, belieka tikėtis, kad ir renginyje dalyvausiantieji bus sąmoningi bei tų reikalavimų laikysis.

„Džiaugiamės, kad renginio organizatoriai iškart sureagavo į mūsų kvietimą susitikti ir, vertinant praėjusių metų patirtis, atsakyti į vieni kitiems kylančius klausimus. Abipusio noro, kad renginys praeitų be incidentų ar teisės pažeidimų, vedini ir renginio organizatorių kvietimu sutarėme, kad per koncertą „Žalgirio arenoje“ apsilankys tiek policijos pareigūnai, tiek ir NVSC Kauno departamento atstovai, siekiant įsitikinti, kad užtikrinamas šiuo metu galiojančių reikalavimų laikymasis. Vertinant tai, kad organizatoriai įsipareigojo užtikrinti maksimalų galiojančių reikalavimų laikymąsi, belieka tikėtis, kad ir renginyje dalyvausiantieji bus sąmoningi bei tų reikalavimų laikysis“, – teigė susitikime dalyvavusi Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato viršininkė Jolita Dockienė.

Muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė saugumo planą, leisiantį užtikrinti saugumą arenoje per repeticijas bei per renginį.

Pranešime rašoma, kad, atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus, M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių kaip: griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, imasi ir papildomų priemonių.

Bendradarbiaujant su klinika patenkant į areną bus tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui bus atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje dirbs apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus.

Imamės visų įmanomų priemonių, kad muzikos šventė vyktų sklandžiai, o atlikėjai ir žiūrovai galėtų jaustis saugūs.

Pasak muzikos apdovanojimus M.A.M.A. organizuojančios įstaigos atstovo, ceremonijai buvo ruošiamasi galvojant apie įvairius scenarijus, todėl buvo sukurti saugumo planai, padėsiantys užtikrinti saugumą ir sklandų ceremonijos organizavimą.

„Labai džiaugiamės, kad galime glaudžiai bendradarbiauti su institucijomis atsakyti į kylančius klausimus ir užtikrinti veiksmų planą, kuris padėtų sumažinti galimas įtampas. Mes kaip organizatoriai turime didelę patirtį organizuojant renginius, todėl puikiai suprantame, jų saugumo svarbą. Imamės visų įmanomų priemonių, kad muzikos šventė vyktų sklandžiai, o atlikėjai ir žiūrovai galėtų jaustis saugūs. Žinoma, visų dalyvių ir žiūrovų prašome būti sąmoningais, rūpintis savo bei kitų saugumu ir laikytis visų reikalavimų“, – teigė organizatoriai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dinamika

Dinamika portretas
Kaži Irma - vagylka jau išsigydė savo kleptomaniją? Sleptis po lapais vaglkom, alkoholikam ir žmogžudžiams, gydytis, atgailauti, o ne vėl filmuotis tarsi niekur nieko.

It

It portretas
Žmogai puola!!!

Lietuvos

Lietuvos portretas
klounai.Į kariuomenę juos ,pusmećiui ..
VISI KOMENTARAI 25
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių