Mia atviravo apie savo šeimą: viskas galėjo baigtis daug blogiau

  • Teksto dydis:

Lietuvoje puikiai žinomo Arvydo Stonio gyvenime magijos tikrai netrūksta. O tuo, kad žinomas vyras – iliuzijos meistras, šį antradienį įsitikins ir visi laidos „Prieš srovę“ žiūrovai. Tą savo kailiu patyrė ir jį kalbinusi Mia Pilibaitytė – eidama į pokalbį su iliuzionistu ji tikrai nesitikėjo, kad ir pati ims dalintis slapčiausiais ir dar niekur neviešintais – tiek džiugiais, tiek ir skaudžiais – savo gyvenimo momentais.

Šiandien Arvydas mėgaujasi gyvenimu – jam pavyko pergudrauti net tokią žiaurią ligą kaip vėžys. O penktosios vedybos su dabartine žmona Jolanta atnešė visa tai, ko ankstesnėse santuokose nebuvo.

Tačiau tas laikas, kai Arvydas įsimylėjo Jolantą, tuo pat metu vyrui buvo ir pats sunkiausias. Įkalbėtas šeimos gydytojo, iliuzionistas profilaktiškai pasitikrino sveikatą, o tada išgirdo tai, kuo iš pradžių nenorėjo tikėti – juk jokių sveikatos sutrikimų nejautė! Tad prireikė antrojo, papildomo tyrimo, kuris galutinai patvirtino – A. Stonys serga prostatos vėžiu. „Treji metai iki mūsų su Jolanta vestuvių buvo išbandymas – ne tik meilės jausmų, bet tai buvo ir atkaklios kovos su vėžiu metas. Ar būčiau laimėjęs šią kovą be Jolantos? Tikėtina, kad būčiau palūžęs“, – šiandien neslepia Arvydas.

Jo žmona Jolanta laidoje tikins, kad jie su Arvydu – tarsi dvi skirtingos to paties obuolio puselės, kurias į vieną sujungė likimas. Arvydas antrins – jei Jolantą būtų sutikęs anksčiau, tikėtina, pirmų keturių santuokų nebūtų buvę, ir dabar nereikėtų teisintis, dėl ko jis vedė net penkis kartus.

Tą momentą, kada tu sužinai diagnozę, atrodo, kad viskas yra baigta.

Tai išgirdusi, Mia sureaguos mįslingai – tarsi juokais, tarsi rimtai prabils apie trečiąsias savo vedybas. Žinoma moteris netgi ir Arvydui patars dėl santuokų skaičiaus nesijaudinti: „Baikit, aš jau ir trečią kartą planuoju tekėti, tai čia tie penki kartai. Linkėčiau sau, kad tas trečias kartas būtų paskutinis“, – paslaptingai besišypsodama sakys ji.

Šį vakarą A. Stonys atviraus ir apie su įsimylėjimu ateinančius pavojus bei pirmąjį pasimatymą su penktąją žmona Jolanta. Taip pat jis atvirai atskleis priežastį, kodėl pirmiausiai su Jolanta nusprendė pagyventi trejus metus, o tik tuomet atšoko vestuves.

Visgi, šiandien žiūrovai išgirs ne tik apie meilę. Eidama į susitikimą su žinomu iliuzionistu, Mia tikrai nesitikėjo, kad juos su Arvydu sieja nemažai bendro, bei kad jautrus žinomo vyro pasakojimas apie jį užklupusią onkologinę ligą ir pačiai moteriai sukels stiprius jausmus.

Viešai iki šiol Mia apie tai nekalbėjo, tačiau prieš  kelis mėnesius vėžio diagnozė palietė ir jos šeimą. „Pasirodo, kad ne tokia aš ir tvirta“, – braukdama ašaras ir dalindamasi išgyvenimais apie brangų šeimos narį, sakys Mia.

Padrąsinta visa tai įveikusio Arvydo, Mia pridės: „Tą momentą, kada tu sužinai diagnozę, atrodo, kad viskas yra baigta. Tada tu pereini per visą tą mėsmalę ir supranti, kad baigta, vis dėlto, ne viskas. Įsivaizduoju, kad viskas galėjo baigtis daug blogiau, negu dabar. O dabar viskas tikrai yra pakankamai gerai. Bet visada kalbu su atsarga“.


Laida „Prieš srovę“ – antradieniais, 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valerija

Valerija portretas
Susitiko du puspročiai kurie visai Lietuvai porina apie meilę,vienas ketturis kartus paliko šeimas ir didziuojasi penkta santuoka,tai tokį pavyzdį rodo jaunai kartai apie tvirtą santuoką,senas diedas visiškai nukvako,o Mia savo pasisąkymais taip pat juokina žmones,daugelis ja nusivylė kaip” protinga “ moterimi
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių