Mia itin atvirai apie meilę: sužadėtinį, aptiktą lovoje su kita, ir poilsį Dubajuje be mylimojo

Žinoma dainininkė Mia Pilibaitytė dar ne taip seniai mėgavosi pavydėtinomis atostogomis Dubajuje. Dieną pradėdavo paplūdimiuose, kuriuose niekuomet nesibaigia vakarėliai, džiaugėsi prabangiais miesto vaizdais, kurie atsiveria iš pasakiško kambario brangiame viešbutyje ir leido laiką taip, tarsi būtų tikrame rojuje. Vis dėlto akyliausi moters gerbėjai pro akis nepraleido ir vienos įdomios detalės – nors jau kurį laiką Mios širdis užimta, atostogavo ji viena. Ar gali būti, kad tarp Mios ir jos mylimojo perbėgo juoda katė?

„Tiek daug apie savo meilę dar niekam nesu pasakojusi, kaip jūsų laidai. Tai bus vienintelė ir paskutinė laida“, – tvirtai sakė Mia ir iš tiesų leidosi į itin atvirą pokalbį.

Jo metu dainininkė pasidalijo detalėmis, kurių dar niekam anksčiau nėra minėjusi. Nuo priežasties, kodėl iš tiesų keliavo į Dubajų viena, iki skausmingų praėjusių santykių pamokų ar neperkalbamos nuomonės, jog daugiau niekuomet vestuvinės suknelės nebesivilks.

Mios gyvenime atsiradus naujam mylimajam, ji jau ne kartą sulaukė klausimo ir apie santuoką. Tačiau kitaip nei kitos įsimylėjusios moterys, Mia šiuo klausimu griežta. Dainininkė vis tvirtino, kad vestuvės – jau nebe jai. „Tekėti nenorėjau niekuomet. Man patinka laisvė“, – sakė ji.

Tačiau ar tikrai Mia taip kalbėtų, jei jos gyvenime nebūtų įvykę kažkas skaudaus, kas nuo santuokos atbaidytų ir priverstų ja nebetikėti? „Esu pavyzdys, kad reikia nesituokti“, – atvirai sakė ji.

O vėliau Mia atskleidė ir dar kai ką neminėto – sunku į santuoką žiūrėti rimtai, jei esi apgauta. O kartą Mia tokia pasijuto nė nesulaukusi vestuvių…

TV3 nuotr. 

„Gyvenime esu turėjusi situaciją, kai savo sužadėtinį aptikau lovoje su kita. Be abejo, kad po tokių situacijų aš turėčiau vyrais nebetikėti visai… Ir, žinoma, nėra taip, kad labai jau tikėčiau (juokiasi). Bet juk kiekvienas žmogus yra kitoks – negali visų kirpti pagal tą patį kurpalį“, – kalbėjo  dainininkė.

Tačiau tokios skaudžios patirtys, anot Mios, užgrūdina. Todėl dabar, kalbėdama apie skyrybas, ji neslėpė – šiandien dėl to ji jau niekuomet neverktų. „Kai skiriuosi, aš dažnai viduje jau būnu išsiskyrusi prieš tai. O tada jau nebebūna dėl ko verti“, – paprastą savo taisyklę papasakojo Mia.

Dainininkės santykiai – audringi ar laimingi – smalsuolius domindavo visuomet. Ne išimtis ir šis kartas, kai į prabangią kelionę į Dubajų ji išvyko... viena. Anot Mios, ir ją pačią bei jos aplinkos žmones pasiekė įvairios kalbos.

Tiesa, žmones domino ne vien tai. Lygiai taip pat lietuviams patinka skaičiuoti ir svetimus pinigus. O Mios atostogos penkių žvaigždučių viešbutyje išties tviskėjo prabanga… „Aš nesu išlaikytinė – nėra taip, kad mane apiperka. Nėra man ko pavydėti ir Dubajuje. Skridau už savo pinigus“, – bet kokius išvedžiojimus  nukirto ji.

TV3 nuotr. 

Vis dėlto galiausiai Mia atskleidė ir tai, kad ši kelionė turėjo atrodyti kitaip – į Dubajų ji iš tiesų turėjo skristi su savo mylimuoju. Tačiau šiandien Mia apie tai kalba be jokio kartėlio. Nepaisant to, kad paskutinę akimirką viskas apsivertė aukštyn kojomis, Mia suprato, kiek daug vienatvė gali atskleisti ir apie tave patį.

Mia neabejojo – ši kelionė į Dubajų parodė, kad dabar ji galėtų viena gyventi visur. „Tai buvo vienas geriausių laikų mano gyvenime – lėktuve net nubraukiau ašarą. Pabuvimas su savimi yra svarbus – labai džiaugiuosi, kad man teko tokia galimybė apmąstyti, viską susidėti į lentynėles, pailsėti“, – sakys ji.

Ar yra kažkas, kas padėtų pakeisti Mios požiūrį į vestuves? Ar Mios širdis vis dar užimta? Visi atsakymai – jau šį vakarą, laidoje „Prieš srovę“ – antradienį, 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Funiculi funicula

Funiculi funicula portretas
Mia, Mia - mama mia, Kiek dar stebins mus, o, mama mia.

O pati poilsiauja Dubajuje be mylimojo

O pati poilsiauja  Dubajuje be mylimojo  portretas
..kad mylimasis neuztiktu jos su jobariu arabu negru,,...

Kuilys \\\\\.../////

Kuilys   \\\\\...///// portretas
Oi kaip mums "įdomūs" jos piz...os reikalai.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių