Naujoji KK2 vedėja – 22-ejų politikos mokslų studentė

  • Teksto dydis:

Pirmadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai išvydo naująją laidos KK2 vedėją – ja tapo 22 metų Justė Žičkutė, kuri atrankos finale nurungė 15 kitų kandidačių.

Justė iš viso surinko 58 balus ir 3 balais aplenkė dainininkę Anželą Adamovič (55 balai) bei Mariją Silickają–Šmatavičienę (53 balai).

Internetiniame balsavime daugiausia palaikymo sulaukė A. Adamovič, antroje vietoje liko laidų vedėja Marija Silickaja–Šmatavičienė, trečioje – modelis Simona Burbaitė.

SMS balsavime žiūrovai daugiausia simpatijų parodė M. Silickajai–Šmatavičienei, antroje vietoje liko atranką laimėjusi J. Žičkutė, trečioje – studentė Monika Maluškaitė.

Tomas Ališauskas daugiausiai balsų skyrė J. Žičkutei (32 balus), gražuolei S. Burbaitei – 30 balų ir aktorei Vaidai Lisikaitei – 28 balus.

Ilgametis laidos vedėjas T. Ališauskas žurnalistams sakė, kad atrankoje buvo ne viena stipri pretendentė. „Tikrai nebuvo paprasta surikiuoti merginas ir paskirstyti balus. Visos merginos įrodė, kad gali dirbti televizijoje, ir tikrai visoms linkiu neliūdėti – viskas jums prieš akis“, - sakė jis.

Kalbėdamas apie naująją partnerę laidoje KK2 Tomas teigia, kad ji – jauna, perspektyvi ir labai talentinga mergina. „Vesti laidą su Juste buvo tikrai malonu, turint galvoje, kad jai tai buvo vienas pirmųjų pasirodymų prieš kameras. Tikiu, kad žiūrovai greit pamils Justę. Mergina akimirksniu prisitaiko prie bet kokios situacijos, o tai yra labai svarbu“, – sakė T. Ališauskas.

Į KK2 studiją atvykusi Justė neslėpė džiaugsmo ir žurnalistams sakė, kad dar vis negali patikėti, kas įvyko. „Esu labai susijaudinusi. Pirmadienio rytas prasidėjo tikrai įspūdingai! 8 ryto sulaukiau skambučio, kad tapau naująja KK2 vedėja. Džiaugsmas ir jaudulys dar iki dabar neapleidžia. Esu be galo laiminga ir noriu padėkoti visiems, kurie už mane balsavo. Tikrai jūsų nenuvilsiu“, - sakė J. Žičkutė.

Naujoji laidos KK2 vedėja Justė Žičkutė gimė ir užaugo Vėžaičiuose, šiuo metu studijuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Atrankos metu mergina sakė, kad dirbti televizijoje norėtų ne dėl populiarumo, jos siekiai didesnis – Justė svajoja tapti profesionalia laidų vedėja, o merginos idealas – Rasa Tapinienė.


Šiame straipsnyje: KK2Justė ŽičkutėKK2 vedėja

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių