Naujųjų metų koncertas su delfinais ir E. Lubiu

  • Teksto dydis:

Paskutinė 2015 metų dieną Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume bus kupina romantikos. Tokią nuotaiką kurs ir delfinai, ir dainininkas Edgaras Lubys, kuris kartu su delfinais parengė išskirtinį koncertą „Mėlynam mieste“. Koncertas rengiamas 15 val. Į koncertą ir iš jos kels pagal specialų grafiką kursuosiantis „Smiltynės perkėlos“ keltas.

Edgaras Lubys šio planuojamo koncerto dėka pirmą kartą pamatė ... delfinus.

– Nors pats esu klaipėdietis, – pasakojo prieš septynerius metus uostamiestį palikęs dainininkas, –  bet nė karto nebuvau matęs delfinų pasirodymo.

Apsilankymas delfinariume ir pažintis su šiais jūrų žinduoliais Edgarui sukėlė daug emocijų, Ir ne tik teigiamų. Nors delfinariume dainininkas netikėtai susitiko treneriu dirbantį kurso draugą Marių Bagdonavičių, bendraudamas su delfinais nesijautė labai drąsiai.

Tačiau peržengti baimės barjerą Edgarui reikėjo, nes kaip kitaip repetuosi su naujais išdykusiais koncerto partneriais. Juolab, kad naujosios kompaktinės plokštelės programa atrodo tobulai tinkanti delfinų pasirodymui. Joje – paties dainininko sukurtos dainos.

– Pavadinimas „Mėlynam mieste“ – yra dedikuotas mano gimtajam miestui – Klaipėdai, – dalijosi mintimis Edgaras Lubys. – O delfinariume ir fiziškai jaučiuosi esąs tikrai mėlynam mieste ar net pasaulyje.

Ypatingas delfinų spektaklis yra parengtas kalėdiniu laikotarpiu vaikams. Gruodžio 18 19, 20, 25, 26, 27 dienomis vyks Klaipėdos jaunimo teatro aktorių ir delfinų spektaklis „Kaip delfinai Kalėdas išgelbėjo“.NAUJAUSI KOMENTARAI

vege

vege portretas
Romantika? Are you kidding me? Žiauriai liūdna matyti, kad Lietuvos "elitas" remia gyvūnų kančias. Tikiuosi, vis daugiau žmonių suvokia, kad gyvūnų įjkalinimas – ne pramoga ir kviečiu protinguosius žmones neiti į tokio turinio koncertus.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių