Norbertas: man tai yra didžiausias iššūkis!

„Aš jaučiuosi, kaip kiekvieną šeštadienį į klasiokų susitikimą atėjęs!“ – šį šeštadienio vakarą žiūrimiausiame BTV projekte „Muzikinė kaukė“ kalbės atlikėjas ir komisijos narys Jeronimas Milius.

Šį kartą dešimt talentingų dalyvių paruoš dar įspūdingesnius pasirodymus. Dar viena vakaro staigmena taps šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Linkytė, kuri užims vieną iš komisijos kėdžių, laikinai pavaduodama aktorę Tomą Vaškevičiūtę.

Dainininkė Marija Grabštaitė taps Jungtinės Karalystės žvaigžde Jessie J.

„Mano draugės britės man neseniai siuntė video iš Jessie J koncerto, nes buvo jame. Dabar ir aš galėsiu pasakyti, kad taip pat buvau jos koncerte“, – po pasirodymo kalbės Monika Linkytė.

„Man visada smagu žiūrėti, kaip nuo pirmų žingsnių jau eini personaže ir nekantru pamatyti, kas iš tos eisenos išsivystys“, – po aktoriaus Josifo Baliukevič įkūnyto legendinio lietuvių atlikėjo Stasio Povilaičio pagyrų negailės Jeronimas Milius.

Didele staigmena šeštadienio vakarą taps atlikėjos Gabrielės Vashos tapimas Nele Paltiniene: „Pasistengsiu pabūti močiute. Sunku įsikūnyti į vyresnį žmogų ir padaryti jo balsą, nes vis tiek kalba patirtis“, – prieš pasirodymą kalbės ji.

„Aš pradėjau galvoti, kad Gabrielė yra tas žmogus, kuriam sekasi praėjusio šimtmečio atlikėjus daryti. Tikrai, ji puikiai pagavo Nelę!“ – gražių žodžių negailės aktorius Tadas Gryn.

Vis dėlto laukiamiausiais pasirodymais tampa skirtingos lyties įkūnijimai. Šį katą tokia užduotis teko ZIP FM radijo laidų vedėjui Žygimantui Gečui, kuris scenoje taps iš Žemaitijos kilusia atlikėja Austieja: „Vat kuo nesidžiaugiu, kad man žmonės šiandien sako, kad aš labai gerai atrodau“, – po jautrios dainos juokais sakys jis.

„Man tai yra didžiausias iššūkis!“ – prieš lipdamas į sceną neslėps Norbertas, kuriam teko užduotis įkūnyti Andrea Bocelli.

„Muzikinė kaukė“ - jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Livija Gradauskienę , reikia išmesti. Pastoviai juokiasi

nuomonė

nuomonė portretas
Tos programos,ta s dubliavimasis, juk geriau žiūrėsim,,Galvok'' ar krepšinį kaip vakar.Antra, nesuprantu,kam šaipytis iš a.a. Povilaičio ar N.Paltinienės,na jų balsus niekam nepakartot,gavosi parodija.Galėtų neliesti bent jau mirusių estrados grandų,kuriuos vargu ar kas pakartos.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių