Nuogas gražuoles fotografuojantis G. Žilinskas: nesu alkanas žvėris, kuris puola ant kiekvienos

37-us karjeros metus skaičiuojantis fotografas Gediminas Žilinskas drąsiai gali vadintis daugiausiai apsinuoginusių įžymybių įamžinusiu fotografu. Savo karjerą vyras pradėjo dirbdamas fotoreporteriu ir fiksuodamas karščiausius įvykius. Gediminas atskleidė, kad tuomet ne kartą teko vienu lėktuvu skristi su svarbiausiais šalies pareigūnais, tačiau valstybinių paslapčių bei įslaptintos informacijos stengėsi negirdėti. O savo fotografijos kryptį pakeitė vartydamas kadaise pas tėtį rastus vyrams skirtus žurnalus.

Asta Valentaitė, „69 danguje“ merginos, Živilė Vaškytė, Ineta Stasiulytė – tai tik dalis garsių moterų, drąsiai nusimetusių savo drabužius prieš Gedimino fotoobjektyvą. Turbūt kiekvienas pagalvojame, kaip dirbant su apsinuoginusiomis gražuolėmis pavyksta suvaldyti savo vyriškus instinktus, tačiau Gediminas tik nusijuokė. „Man niekada netrūko moterų dėmesio, nesu kažkoks alkanas žvėris, kuris puola ant kiekvienos nuogos moters, o ir fotosesijos metu viskas atrodo visai kitaip, nei daugelis galėtų įsivaizduoti“.

Gediminas prisiminė pačią pirmą fotosesiją, kai drebančiomis rankomis fotografavo nuogą moterį. Tai buvo kadaise labai garsus modelis – Skaistė Steikūnaitė. Tuo metu pirmasis nuogas viršelis buvo įamžintas su tuo metu ką tik išgarsėjusia amžinatilsy Agne Jagelavičiūte. „Ji pati pasidažė, išeina iš dušo tokia drąsi, aš galvoju vau kokia graži moteris. Tai buvo labai nuogas viršelis“, – dalinosi Gediminas.

LNK nuotr. 

Gediminas atviravo, kad jo antrosios pusės niekada nedemonstravo pavydo, priešingai, visada palaikydavo ir dažnai net darbavosi už kadro kartu. Vyras prisiminė septynerius metus trukusius santykius su garsiu modeliu Deimante Kazėnaite ir atskleidė, kad pagrindinė jų skyrybų priežastis buvo tai, kad nei vienas nebuvo savimi. Gyveno įsivaizdavimu, kuo nori būti ir abiem rūpėjo, kaip viskas atrodo iš šalies.

„Buvo taip, čia stilius, čia įvaizdis, čia reikalai, o tai pala, pala, o tu mane išvis matai? Aš nesuprantu, ko tu nori, tu nesupranti, ko aš noriu gyvenime“, – atviravo vyras.

Santykiams nutrūkus, į naujus Gediminas šokti neskubėjo ir atskleidė, kad šilumos bei jaukumo ieškojo trumpalaikiuose nuotykiuose, kuriuose moterims niekada nemelavo. „Nebijojau pasakyti – tu man patinki, mane jaudina tavo kūnas. Aš tikrai tavęs neįsimylėjau, bet manau, kad galime turėti gerą laiką. Manau, kad toks tiesus pasakymas rodo didesnę pagarbą moteriai nei makaronų kabinimas ir melavimas“, – dalinosi vyras ir atskleidė, kad yra daugybė moterų, kurios taip pat neieško įsipareigojimų ir joms reikia tiesiog fizinio artumo.

LNK nuotr. 

Šeimą su  dvidešimt penkeriais metais jaunesne sužadėtine Beatriče Brusokaite sukūręs vyras atviravo, kad džiaugiasi atradęs savo antrą pusę. Šalia šios moters jis jaučiasi atsipalaidavęs, visada gali būti savimi ir, nepaisant amžiaus skirtumo, nuo pat santykių pradžios žinojo, kad nori, jog Beatričė taptų jo vaikų mama. Prieš kiek daugiau nei dvejus metus susižadėjusi pora šeimos pagausėjimą planavo pusę metų. Apie tai, kad laukiasi, moteris sužinojo prabėgus vos mėnesiui po sužadėtuvių. Jautrią akimirką, kaip Beatričė pranešė džiugią žinią, Gediminas pasakojo su ašaromis akyse. Sunkiai jaudulį tvardė ir kalbėdamas apie artėjančias vestuves, kurias pora planuoja iškelti tuomet, kai sūnus Kosmosas bus tiek paaugęs, kad ne tik galės pats vaikščioti, bet ir prisimins tėvelių šventę.

LNK nuotr. 

48-erių Gediminas atviravo apie tai, kad sūnaus gimimas yra gražiausias jo gyvenime nutikęs dalykas. Vyras sakė, kad jam puikiai sekasi suderinti darbus bei kokybišką laiką su sūnumi, tačiau pripažino, kad tėvystė kartais tampa iššūkiu tokiems poros santykiams, kokie jie buvo anksčiau. „Aš noriu, kad mes vėl būtume meilužiai. Vaikas tam tikrai netrukdo, bet laiko tam, deja, lieka mažiau“, – neslėpė Gediminas.

Apie tai, kada pora ketina atšokti vestuves, kodėl sūnui davė neįprastą Kosmoso vardą ir su kokiais sunkumais susiduria augindami sūnų –  antradienio vakarą „Bus visko“ laidoje 20 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Atsitiktinis skaitytojas

Atsitiktinis skaitytojas portretas
Pala, pala, tai kaip cia suprasti : 48-erių metu amziaus , bet ''37-us karjeros metus skaičiuojantis''. Tai iseina ,kad dirbti pradejo nuo 11 metu. Tiesiog ''vunderkindas''. O greiciausiai su aritmetika problema...

Tadas

Tadas portretas
Anais laikais tokius vadindavome stradalintojais.

nepatinka

nepatinka portretas
snukelis tai kaip lopo atrodo. gal toks ir yra
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių