Paskelbti pilni „Eurovizijos“ rezultatai: pirmajame pusfinalyje S. Belt buvo vienas iš lyderių

  • Teksto dydis:

Švedijoje praūžus 68-ajam „Eurovizijos“ dainų konkursui, paskelbti pilni balsavimų rezultatai. Pirmajame pusfinalyje kelialapį į finalą iškovojęs Silvester Belt buvo vienas iš lyderių, praneša LNK.

Į didįjį konkurso finalą iš pirmojo pusfinalio Lietuva pateko su Kroatija, Slovėnija, Serbija, Ukraina, Airija, Portugalija, Kipru, Suomija ir Liuksemburgu.

Pirmąją vietą pirmajame pusfinalyje pelnė Kroatijos atstovas, vėliau užėmęs antrąją vietą konkurso finale. Silvester Belt su kūriniu „Luktelk“ užėmė ketvirtąją vietą.

„Eurovisionworld“ nuotr.

Pirmajame pusfinalyje 12 taškų Lietuvai skyrė Jungtinės Karalystės ir Airijos žiūrovai, po 10 – Ukraina, Liuksemburgas ir Kipras, 8 – Vokietija, 7 – Lenkija, Islandija ir Suomija.

6 balus Silvester Belt gavo iš Slovėnijos ir Australijos, 5 – iš viso likusio pasaulio balsų bei Švedijos, 4 – iš Portugalijos, 3 – iš Kroatijos ir Azerbaidžano, po 2 – iš Serbijos ir Moldovos.

„Eurovisionworld“ nuotr.

Pirmajame pusfinalyje lietuviai labiausiai palaikė Ukrainą. Antroje vietoje liko kroatas, žemiau – Airija, Liuksemburgas, Suomija, Portugalija, Lenkija, Slovėnija, Australija ir Azerbaidžanas.

„Eurovisionworld“ nuotr.

LNK primena, kad „Eurovizijos“ nugalėtoju tapo šveicaras Nemo. Silvester Belt didžiajame finale užėmė keturioliktą vietą.NAUJAUSI KOMENTARAI

:)

:) portretas
Džiugu girdėt, kad publikai patiko Silvestras. O komentatoriai čia vaidina didžiausius homofobus, bet Euroviziją tai žiūri, dar visas naujienas paskaito ir po komentariuką palieka. Gėda jums.

N

N portretas
Ne,eurovizija,o gėjų pasirodymas,su tuo ir sveikiname,bet kaip reikia iškrypti,kad tos pacios lyties,vyrą tvarkyti?

ups rašybos klaidelė pavadinime įvyko

ups rašybos klaidelė pavadinime įvyko portretas
S Belt buvo vienas iš pyderių lyderių
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių