Pažintis ir skyrybos su J. Partike treneriui B. Šukiui atsiėjo 14 numestų kilogramų

Maistas – vienas iš svarbiausių gyvenimo malonumų, o numesti svorio – viena iš didžiausių svajonių. Pilvo vergai pasmerkti nuolatinei kovai su savimi, rytais – badauja, o vakarais save apdovanoja ir prisikemša. Galų gale kilogramų rezultatas – nulinis. Šie žmonės žino, kaip pabaigti šitą košmarą ir ne tik sulieknėti, bet ir sutaupyti pinigų bei sustabdyti laiką.

Apie sunkumus metant svorį pasakojo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, asmeninė trenerė Gintarė Zvėga,  baleto šokėja Marija Simona Šimulynaitė, „TikTok“ žvaigždė Brigita Povilionienė.

Savo istoriją atskleidė ir asmeninis treneris Bronius Šukys, išgarsėjęs permainingais santykiais su grožio specialiste Justina Partike. Tačiau raumenis auginančiam Broniui numesti kilogramai buvo didelis smūgis.

„Svėriau 114 kilogramų, galvojau, augsiu toliau, bet susitikau su Justina, keitėsi gyvenamoji vieta, iš Kauno persikėliau į Klaipėdą, stresas, reikėjo atsisakyti visų klientų, o turėjau 50 žmonių armiją. Klaipėdoje teko susirasti naują darbą, naujus klientus. Dar prisidėjo santykiai, o, kai išsiskyrėm, reikėjo ir butą susirasti. Žiūriu, svoris krenta, krenta, krenta“, – guodėsi B. Šukys, ne savo noru netekęs 14 kilogramų.

LNK nuotr. 

Įspūdingos išvaizdos sportininkas atskleidė, kokią didelę reikšmę jis teikia savo mitybai. „Labai svarbi maisto kokybė. Kaip atrodo mano diena? Aš pasidarau valgyti trims dienoms iš karto: pasiimu 18 dėžučių, susisveriu kiekvienoje po 100 gramų grikių, užpilu karštu vandeniu – ir grikiai jau paruošti.  Pasiimu 15 lakštų folijos, sudedu mėsytę po 200 gramų – lašišą, jautieną, vištieną –  įdedu į orkaitę ir iškepu. Paskui į lėkštę įmeti grikius, mėsą, salotas, avokadą, alyvuogių ir turi 6-7 valgius per dieną. Taip per mėnesį suvalgau 36 kilogramus mėsos, 90 avokadų, alyvuogių, riešutų, plius geriu proteinų papildus“, – pasakojo Bronius. 

Visos lieknėjimo dramos ir svorio augimo istorijos laidoje „KK2 penktadienis“ –  šį vakarą, 19.30 val., per LNK.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

tai bent

tai bent  portretas
cha cha cha ...jis rimtai? Iš kur šiame pasaulyje dar atsiranda toooooookių keistuolių.

matomai saratus is by....o

matomai saratus is by....o   portretas
issieme ir iskarto ,,sukudo,,,ant 14 kg

Japis

Japis portretas
Debilai kaimiečiai savo triūsikus viešai skalbia.nusišikt ant tos partikos ir panašių žvaigždžių virtualioj realybėj.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių