A. Pilvelytė prabilo apie meilę sau: aš labai daug kur su savimi kalbu

„Ta Aistė, kurią visi žinojo prieš trejus ketverius metus, labai pasikeitė. Ta moteris, kuri yra dabar ir ta, kuri buvo anksčiau, yra dvi skirtingos moterys, tam prireikė perskaityti ne vieną knygą, pereiti psichologinius kursus, daugybės pastangų bei darbo su savimi. Įsivaizduokit, 30 metų save kuri ir staiga, vos per keletą metų turi persiinstaliuoti. Tai yra nepaprastai sudėtinga“, – apie asmeninius pokyčius atvirai prabilo atlikėja Aistė Pilvelytė.

Garsi moteris sako, kad jos gyvenime atėjo momentas kai ji suprato norinti gyventi sąmoningai, suprasti, kas ji yra ir ką veikia šioje žemėje. Anot Aistės, daugelis iš mūsų dažnai bėga, lekia kaip robotai ir nebežino, dėl ko tai daro. Todėl labai svarbu stabtelti ir, visų pirma, atrasti ryšį su pačiu savimi. Ryžtis kardinaliems asmenybės pokyčiams nėra lengva.

Man tik gaila jaunų žmonių, nes atlaikyti ir išlikti šou versle pavyksta ne visiems, ir tam reikia būti labai psichologiškai stipriems.

„Žinote, aš esu patyrusi labai daug ir tas mano muzikinis kelias nebuvo lengvas. Buvo tokių sunkių iššūkių, kai grįždavau namo, verkdavau ir galvodavau – kodėl žmonės taip elgiasi? Bet dabar galiu pasakyti, kad visa tai užgrūdina. Anksčiau aš labai kreipdavau dėmesį į tai, ką kas pasakys, ką parašys, o dabar man svarbiausia – pačiai gerai jaustis savame kailyje. Dabar man tik gaila jaunų žmonių, nes atlaikyti ir išlikti šou versle pavyksta ne visiems, ir tam reikia būti labai psichologiškai stipriems“, – sakė Aistė.

„Aš žinau, kad moku dainuoti. Todėl jeigu mane būtų pakvietę dalyvauti dainavimo konkurse, greičiausiai būčiau atsisakiusi. Vis dėlto įsikūnyti į kitą atlikėją nesu bandžiusi ir vis galvojau – ar aš tai moku? Ar sugebu? Ar moku būti tik Aiste Pilvelyte? Taigi pasvarsčiau ir pagalvojau, kad turėtų būti smagu, bent trumpam scenoje pabūti ne savimi. Žinau, kad dalyvavimas čia reikalauja labai daug darbo, bet prie didelių krūvių esu pratusi. Taigi atėjau pasidžiaugti, gerai praleisti laiką, pasimėgauti pačiu procesu ir išsinešti visai kitokios sceninės patirties!“ – sakė projekte „Muzikinė kaukė“ sutikusi dalyvauti atlikėja. 

Aistė sakė, kad prieš lipdama į sceną turi vieną vienintelį ritualą – ji pasikalba pati su savimi: „Juk visą gyvenimą gyvename pirmiausia su savimi ir visi žinomi senąsias tiesas, kad niekas tavęs nemylės, neįvertins, jeigu visų pirma pats sau to nejausi. Todėl aš labai daug kur su savimi kalbu“, – sakė muzikiniame projekte  amerikiečių dainininkę Whitney Houston įkūnijusi atlikėja.. 

 „Muzikinės kaukės“ premjera – šeštadienį 19.30 val. tik per BTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko nepadarysi kai pati sau graži ir protinga

Ne, ne taip!

Ne, ne taip! portretas
Labai daug kur Aistė su Pilvelyte ginčijasi, o ši jai vis atsikerta. Va, taip yra!

CHA

CHA portretas
JOOOOOOOOOO, kai nerandi protingesnių už save, tai tenka.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių