Pirmoji Ž. Žvagulio žmona juokauja – senatvėje kambariu dalinsis su buvusiu vyru

  • Teksto dydis:

Širvintų rajone, Bartkuškio kaime prieš kelias savaites buvo nutiestas raudonas kilimas – to nedidelėje gyvenvietėje dar nebuvo. Čia vyko iškilminga šventė – atidaryti ilgus metus Inetos Žvagulienės ir jos verslo partnerio Šarūno Vaišvilos puoselėti senelių namai.

Įstaigos atidaryme netrūko gerbiamų svečių – apsilankė ne tik būsimi senelių namų gyventojai, Inetos uošvis Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, bet ir sesė Irūna Puzaraitė su Mariumi Jampolskiu, verslininkas Danielius Bunkus.

„Prieš metus dar vaikščiojome į naktinių klubų atidarymus, o dabar jau vaikštome į senelių namų atidarymus“, – juokavo D. Bunkus.

Ant raudonojo kilimo lipo ir Inetos vyro Ąžuolo mama, pirmoji dainininko Žilvino Žvagulio žmona Regvita. Moteris juokavo, kad marčios senelių namuose praleis ir savo auksinius metus. Geriausia būtų, jei gautų keturvietį kambarį, kurį dalintųsi su Ž. Žvaguliu ir I. Starošaite. Užėjusi į trivietį kambarį, Regvita sakė, kad jame trūksta vienos vietos.

„Dar vienos lovos reikia – Žvagulis, Irena, mano vyras Patrikas ir aš. Reikėtų dar didesnio, kad pasišokti ir padainuoti“, – kalbėjo Regvita Macdonald.

Moteris prasitarė, kad Ž. Žvagulis žadėjo, kad įstaigoje šokių ir dainų netruks.

„Sakė, kad turi būti ir baras“, – juokėsi pašnekovė.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

 

Senelių namų atidaryme lankėsi ir Inetos Žvagulienės mama Ramutė. Anot jos, iš pradžių dukros užmojais buvo sunku patikėti, tačiau dabar, matydami įgyvendintą svajonę, tėvai be galo didžiuojasi.

„Tikrai nesitikėjome. Kai Ineta pasakė, ką galvoja, maniau, jog tai neįmanoma. Šiandien pati savo akimis tikiu, kad viskas yra pasiekiama ir viską įmanoma padaryti per ryžtą, užsispyrimą. Be galo džiaugiamės. Žodžių trūksta, kaip didžiuojamės savo vaiku“, – kalbėjo Inetos mama.

Moteris sakė, kad norėtų, kad senatvėje ją pasirūpintų dukra Ineta. Tiesa, kol kas į senelių namus kraustytis dar nežada – tik žvalgosi.

„Mums dar per anksti tokie dalykai. Tikimės, kad ateis tas laikas, tai galėsime čia daugiau pagyventi, tik dar ne dabar“, – sakė pašnekovė.

Irena Starošaitė vylėsi, kad ateityje senelių namuose bus galima pramogauti ir gyventi linksmai – niekas prie lango nerymos. Moteris sakė, kad kelių šokių žingsnelių čia gyvensiančius senjorus galėtų išmokyti pati.

„Gal čia koks nors paslėptas talentas gyvens, norės padainuoti? Jeigu ko reikės, mes jau bendravome su Ineta“, – sakė dainininkė.

Apie orią senatvę, Vytenio Alex Partiko jaunystės šėlsmą ir neteisybę Rusijoje – laidoje „KK2“ per LNK.lt ir LNK eteryje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Būsimiems klientams senelių namų

Būsimiems klientams  senelių namų  portretas
Šoks, dainuos, rėkaus gerkles paleidę, kol visi seneliai gulėdami lovose numirs. O kur ramybė,poilsis? Galima atsakyti - karste

konkretinam

konkretinam portretas
konkretinam tą dviejų metų reklaminę psichozę portaluose apie Žvagulių senelių namus- kokia planuojama mėnesio kaina?? Manau, ne mažesnė kaip apie 2000 Eur/mėn. Ir dar, labai linkiu būsimiems klientams nesudaryti sutarčių, kad bus prižiūrėti už paliekamą butą... Nepavydžiu tokių sutarčių sudarytojams, tikėtinas ir neilgas gyvenimas. Taip ir kituose globos namuose yra, kur už butą nukaršinami....

Klausimas

Klausimas portretas
Kas yra ori senatvė? Orus gali išlikti,kai tave viena slaugo bei prižiūri ,diena,naktį,kaip tenka girdėti,samdomos slaugės viena diena,kita nakčiai ir pan.,mūsų tevynained vyksta Vokietijon,ten toks darbelis populiaru.,o kaip musuose suprasti oria senatve,gal kas zino,kaip tai vyksta?
VISI KOMENTARAI 28

Galerijos

Daugiau straipsnių