Plaukų stilistas Ą. Misiukevičius: noriu gyventi garsiai, noriu mylėti garsiai, gal manęs rytoj nebus

Iš šalies žvelgiant į visažistą ir plaukų stilistą Ąžuolą Misiukevičių atrodo, kad jam gyvenime nieko netrūksta – charizmatiškas, pozityvus, žodžio kišenėje neieškantis jaunas vyras šiuo metu vadovauja savo grožio salonui, kuruoja nuosavos elektroninės parduotuvės veiklą ir gali pasigirti išskirtiniu populiarumu socialiniuose tinkluose, kuriuose jį seka šimtatūkstantinė auditorija. Tačiau vyras prisipažino, kad dėl klausos negalios, kitokios išvaizdos nuo vaikystės kentė patyčias ir tai privedė prie sunkios psichologinės būklės, iš kurios nebūtų išsikapstęs be psichologų pagalbos.

„Aš norėjau tiesiog nebeegzistuoti“, – atviravo garsus vyras.

Ąžuolas pasakojo, kad patyrė patyčias dėl savo vardo, balso, manierų bei išvaizdos. Diskriminaciją jautė ne tik iš bendramokslių, bet net ir iš mokytojų, todėl būdamas vos vienuolikos kreipėsi į psichoterapeutą. Vis tik vyras atviravo, kad bene labiausiai padėjo artimųjų palaikymas, kurie nenusisuko net tuomet, kai vyras suprato esantis homoseksualus. Ne veltui šiandien vyro socialinių tinklų paskyrose gausu turinio su artimais žmonėmis – mama Donata, jos širdies draugu šokėju Andriumi Kandeliu, močiute bei broliais. „Mano šeima yra mano stiprybės šaltinis. Jie visada tikėjo mano gebėjimais sukurti nuosavą verslą, palaiko mane dėl seksualinės orientacijos“, – tikino Ąžuolas ir prisipažino nesuprantantis tų tėvų, kurie sužinoję apie savo vaikų homoseksualumą ryžtasi nutraukti bet kokį ryšį

„Neįsivaizduoju, kaip vaiką pagimdžiusi moteris gali jo išsižadėti. Juk kai tu gimdai kūdikį negalvoji apie tai, kokios jis orientacijos, o šį džiaugsmą – homoseksualumą – jis atsineša gimdamas”, – pasakojo vyras.

LNK nuotr. 

Vis tik nepaisant puikiai besiklostančios karjeros, asmeninis Ąžuolo gyvenimas yra kur kas sudėtingesnis. Per Valentino dieną instagrame išdrįsęs pasidalinti nuotrauka su savo širdies draugu prancūzu Jeanu, nuomonės formuotojas susidūrė su skaudžiomis mūsų tautiečių patyčiomis, sulaukė daug užgaulių komentarų. Sekėjai kritikavo Ąžuolo homoseksualumą, vadino tai iškrypimu ir reiškė užuojautą jo mamai.

Aš jau pakovojau už savo gyvybę gimęs trimis mėnesiais anksčiau ir nežinau, gal manęs rytoj nebus.

„Aš noriu gyventi garsiai, aš noriu mylėti garsiai, aš noriu juokauti garsiai, aš noriu verkti garsiai, nes aš gyvenu. Aš jau pakovojau už savo gyvybę gimęs trimis mėnesiais anksčiau ir nežinau, gal manęs rytoj nebus”, – drąsiai rėžė Ąžuolas.

Žvelgiant į tvirtą ir energijos kupiną Ąžuolą šiandien, sunku patikėti, jog kadaise jis gimė neišnešiotas ir svėrė vos 500 gramų. Vyras pasakojo, jog intensyviai dėl jo gyvybės kovoję gydytojai tada neteikė jokių vilčių, kad jis išgyvens. Trimis mėnesiais per anksti gimusio Ąžuolo vystymasis buvo šiek tiek lėtesnis nei kitų – išnešiotų – bendraamžių ir jam reikėjo daug daugiau pastangų, kad pasiektų tokį patį raidos etapą. Maža to, kai Ąžuolui suėjo treji, jam buvo diagnozuota klausos negalia. Dabar ankstukai gauna specialius klausos aparatus, tačiau prieš beveik tris dešimtmečius tokia parama buvo sunkiai prieinama. Tad Ąžuolo mama buvo priversta ieškoti būdų, kaip kuo greičiau surinkti pinigus daugiau nei 5 tūkst. eurų kainavusiai priemonei.

 

LNK nuotr. 

„Tėveliai nusprendė parduoti savo automobilį, tam, kad man suteiktų maksimalų gyvenimą, kad aš girdėčiau”, – pasakojo Ąžuolas.

Visa Ąžuolo Misiukevičiaus istorija – šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

 

 



NAUJAUSI KOMENTARAI

Na, jei netrukdai aplinkiniams

Na, jei netrukdai aplinkiniams  portretas
su savo " garsiai " , pirmyn .

blogis

blogis portretas
matyt taip panizo kad jau ir rekti nori nuo niestejimo

Pilietis

Pilietis portretas
Ir vel straipsnis apie pi-de-ras-ta
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių