Princas Williamas pirmą kartą po Kate vėžio diagnozės grįžo prie viešųjų pareigų

  • Teksto dydis:

Princas Williamas (Viljamas) ketvirtadienį pirmą kartą po žmonos vėžio diagnozės grįžo prie viešųjų pareigų, sustiprindamas karališkosios šeimos gretas karaliaus Charleso III (Karolio III) ir princesės Catherine (Ketrin) sveikatos problemų fone.

Williamas apsilankė maisto pertekliaus perskirstymo centre bei jo aptarnaujamame jaunimo klube, kad pabrėžtų pastangas mažinti maisto švaistymą kaip būdą apriboti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir pamaitinti skurstančius žmones.

Princas pasitraukė iš viešųjų pareigų po to, kai kovo 22 dieną Velso princesė Kate (Keit), kaip ji yra plačiai žinoma, paskelbė, kad gydosi nuo neįvardytos rūšies vėžio.

Tą dieną paskelbtoje vaizdo žinutėje Kate prašė „laiko, erdvės ir privatumo“, kol ji ir jos šeima apsipras su diagnoze.

„Darau viską, kas įmanoma, kad privačiai išgyventume ir susitvarkytume mūsų jaunos šeimos labui“, – tuomet sakė ji.

„Mums prireikė laiko, kad viską paaiškintume George'ui (Džordžui), Charlottei (Šarlotei) ir Louisui (Luisui) jiems tinkamu būdu ir nuramintume juos, kad viskas bus gerai“, – pridūrė ji.

Tiek Charlesas, tiek Kate dėl sveikatos problemų nuo sausio beveik nesirodo viešumoje, todėl karalienė Camilla (Kamila), princesė Anne (En) ir kiti karališkosios šeimos nariai dalyvavo virtinėje renginių ir apdovanojimų ceremonijų, kurios yra pagrindinė monarchijos veikla.

Vasario 5 dieną Charlesas III paskelbė, kad po atlikto padidėjusios prostatos gydymo jam diagnozuotas neatskleistos formos vėžys. Apie Kate diagnozę buvo pranešta po to, kai sausio pabaigoje ji buvo paguldyta į ligoninę dėl nepatikslintos pilvo operacijos.

Williamas apsilankė maisto pertekliaus skirstymo labdaros organizacijoje „Surplus to Supper“ Saryje, į pietvakarius nuo Londono, kur jis padėjo darbuotis virtuvėje ir pakrauti paruoštus valgius į pristatymo automobilius. Taip pat suplanuotas princo vizitas į vakarų Londone esantį jaunimo centrą, kuriam tiekiamas maistas.NAUJAUSI KOMENTARAI

!!!!!@

!!!!!@ portretas
Šlovė princui Williamui ! Jei karaliai gali dirbti tokius darbus, tai jau ateina geri laikai. Vienybė būtina visur. Linkime jo žmonai Kate stiprios sveikatos. Vaikams Georgeui ,Charlottei ir Louisui ištvermės ir vilties kuo greičiau visiems būti su mama.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių