R. Ciciną įkūnijęs E. Lubys švytėjo ne tik dantimis

  • Teksto dydis:

BTV „Muzikinės kaukės“ scenoje šeštadienio vakarą – Ryčio Cicino antrininku tapęs dainininkas Edgaras Lubys.

„Tai atlikėjas, su kuriuo niekaip nerandu jokių bendrų taškų“, – prieš pasirodymą sakys garsus vyras, kuriam šis įsikūnijimas taps tikru išbandymu. Praėjusiuose projekto sezonuose lietuviškos estrados princu tituluojamą atlikėją bandė įkūnyti ne viena garsenybė, tiesa jiems sekėsi ne itin gerai. „Gal tas kuklumas lietuviškas neleisdavo tapti tikruoju Ryčiu“, – spėlios komisijos narė Livija Gradauskienė.

Dainininkas ir dainų kūrėjas E. Lubys atliks legendiniu tapusį kūrinį „Vasara gražuolė“. „Tau pavyko suprasti Ryčio Cicino charakterį ne tik šypsena, bet ir ta visa laikysena, jo didybe“, – sakys komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. „Edgaras šiandien švytėjo. Ne tik dantimis, bet ir akimis“, – komplimentų atlikėjui taip pat negailės L. Gradauskienė.

Šeštadienio šou šį kartą A. Lasytė įkūnys dainininkę Katy Perry, G. Staigvilas – Žilviną Žvagulį, D. Meškaitė-Kisielienė – Janiną Miščiukaitę, aktorius M. Jampolskis vienam kartui taps Rusijos atlikėju Mikhail Boyarsky, N. Nekrašiūtė – Mariah Carey, K. Juodzevičiūtė – Linu Adomaičiu, G. Malinauskaitė-Rudzienė – grupe „The Kelly Family“, Ž. Stakėnas įsikūnys į hito „Ice Ice Baby“ atlikėją Vanilla Ice, P. Bagdanavičius virs Andrea Bocelli.NAUJAUSI KOMENTARAI

cely

cely portretas
paskolos pasiūlymas Sveiki Jūs ieškote finansavimo, kad atgaivintumėte savo veiklą, kad įgyvendintumėte projektą arba įsigytumėte butą, bet, deja, bankas jums kelia sąlygas, kurių jūs negalite įvykdyti. Aš siūlau paskolas nuo 5 000 eurų iki 50 000 000 eurų ir daugiau visiems asmenims, kurie sugebės grąžinti palūkanas už 3 proc. Per metus. Taigi, jei jums reikia paskolos, kad išeitumėte iš aklavietės arba norėdami patenkinti savo asmeninius poreikius, galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, norėdami gauti paskolą per 48 valandas. Pasiūlymas galioja visiems asmenims, rimtiems ir labai geram pobūdžiui. El. Paštas: celyalegria007@gmail.com NB: nėra sunku susilaikyti Ponia Cely Alegria Finance

lapute

lapute portretas
Aciu, Edgarai uz tokiu teigiamu emociju srauta. Su Cicinu tikrai esate labai skirtingi dainininkai, bet ta sypsena! Ir jaip sugebejote jos nepamesti per visa daina? Mes irgi sugebejome nepamesti juoko. Kaip pradejome dainos pradzioje, tai ir pabaigoje nustojome. Aciu ! jus tikras menininkas. Daugiau tokiu!

jo

jo portretas
man tai jis klaikus dainininkas
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių