S. Albavičiūtė palikdama laidą garsiai trenkė durimis: man pareiškė – šis „kūdikis“ yra tik jos

  • Teksto dydis:

Pirmadienį netruko išplisti žinia apie tai, kad Simona Albavičiūtė-Bandita palieka daugybę metų kurtą laidą „Bus visko“. Moteris instagrame atvirai  prabilo apie pasitraukimo iš laidos priežastį – nesutarimus su kolege Gintare Gurevičiūte, jos išdavystę ir skaudžią pamoką.

Savo nuoskaudas S. Albavičiūtė  išliejo savo instagramo paskyroje.

„Pabaiga = nauja pradžia.

Kažkada džiaugsmingų akimirkų ir be galo skaudžių įvykių suartinta draugystė davė pradžią projektui „Bus Visko“, kurį sukūrėme ir auginome su tuometine drauge Gintare.

Būdamos ambicingos, darbščios, be galo skirtingos, tačiau stiprios kartu, svajojome pamatyti pasaulį bei jį parodyti kitiems – televizijos žiūrovams.

Šiandien, žvelgiant retrospektyviai, matau, kad buvau labai naivi – teisiškai neužtvirtinom ambicingų planų, vėliau virtusių sėkmingu verslu.

Todėl po 10 bendrų darbo metų pasitraukiu iš SAVO PAČIOS sukurtos laidos „Bus Visko“, į kurią investavau labai daug laiko, energijos bei asmeninių finansų, nes buvau nors ir skaudžiai, tačiau labai vertingai pamokyta – negalima pasitikėti net ir artimais žmonėmis. Juk ne visų moralinis kompasas veikia vienodai.

Labai gaila, kad tada nepasinaudojau asmenine buvusios kolegės taisykle: kiekvienas geras sandoris prasideda nuo nepasitikėjimo. Naujosios laidos sutartis su televizija buvo pasirašyta Gintares jau turėtos įmonės vardu, tuo metu nesukant galvos ir tiesiog neįvertinant kritiškai, prie ko tai gali privesti.

Laidą, kurią visus tuos metus kūrėme dviese, Gintarė laiko savo asmeniniu verslu, o mūsų susitarimai yra tiesiog pamiršti. 

Kaip neseniai paaiškėjo, to pakako, kad laidą, kurią visus tuos metus kūrėme dviese, Gintarė laiko savo asmeniniu verslu, o mūsų susitarimai yra tiesiog pamiršti. Be to, paaiškėjo, kad ne vienerius metus nuo manęs buvo slepiamos tikrosios gaunamos pajamos.

Kadangi laidą kūrėme tik dviese, dėl šio projekto iš paskutinių jėgų derinau darbą su gyvenimą nuspalvinusia motinyste. Ir net dieną prieš gimdymą filmavau interviu busimam sezonui, o savo pašnekovus – bičiulius kalbinau gulėdama (dėl ko Monika Linkytė ir Vaidas Baumila iki šiol, tikriausiai, sapnuoja košmarus).

Gimus dukrytei, per jos pietų miegus nesiilsėdavau, o dirbdavau, nes vienos iš mūsų pasitraukimas būtų turėjęs tiesiogines įtakos projekto tęstinumui ir kokybei.

Ne vienerius metus savo dėmesį dalinau abiems savo „vaikams“, nes abu buvo be galo svarbūs. Kol galiausiai – laidoje atsirado mūsų abiejų taip norimos papildomos samdomos redaktorės.

Simboliška, tačiau kai laida ėmė mažiau priklausyti tik nuo mūsų dviejų, „labai patogiu metu“ buvusi partnerė man pareiškė – šis kūdikis yra ne mūsų, o tik jos. Ne mūsų, o tik jos, kaip paaiškėjo, yra ir laidos uždirbti pinigai.

Nepaisant kitų žmonių godumo, mano naivumo ir neteisybės, gavau neįkainojamą pamoką.

Nepaisant kitų žmonių godumo, mano naivumo ir neteisybės, gavau neįkainojamą pamoką. O per tiek metų prikaupiau visapusiškos patirties. Ir šiandien esu be galo dėkinga, nes paaugau kaip žmogus.

O į šią situaciją žiūriu filosofiškai ir šį riebiai atsikastą kąsnį leidžiu toliau kramtyti. Vis tik, buvo atsikąsta per daug, ir net nukąstas pirštas, kas techniškai jau nebėra vegetariškas maistas, todėl kažkada vis tiek turėtų pasidaryti bloga.

„Bus Visko“ laida niekada nebuvo tiesiog darbas. Tai buvo asmeniškas visu kūnu, protu ir širdimi išjaustas projektas, o laida kurta tokia, kokią pati norėčiau žiūrėti ir nesijausčiau, jog ją įsijungęs žmogus tuščiai iššvaistė savo laiką – ne tik pasiklausė paskalų, tačiau ir kažką sužinojo.

Noriu padėkoti LNK televizijai, o labiausiai visiems savo pašnekovams, kuriuos skaičiuoju šimtais. Už atvertas širdis ir pasitikėjimą. Visų jūsų atvirumas ir spalvingi gyvenimai praturtino ir mane pačią, o nufilmuoti interviu privertė susimąstyti.

Susimąstyti privertė ir ši situacija. Juk kiekvienas geras sandoris prasideda nuo teisingo jo įforminimo. Net jei tą sandorį sudaro dvi draugės. Ir nesvarbu, kokie būtų žodiniai susitarimai, pareigų pasiskirstymai ir net finansiniai mainai, visa tai privalo būti užrašyta.

Kadangi viską, ką gyvenime veikiau, sukūriau pati, ir dabar suprantu, jog tai ne pabaiga, o nuostabus apsivalymas prieš naują pradžią. Todėl laikas užverti vienas duris ir pradėti naują gyvenimo etapą: pats laikas atsiversti savo TO DO list'ą, skirti daugiau laiko sau ir pildyti asmenines svajones.

O svarbiausia – pats laikas atidaryti tą ilgai kauptą idėjų sąrašą, kuriame tiek daug visko prirašyta ir laukia, kada galės išvysti dienos šviesą, kad net skamba varpai galvoje. Todėl – už naują pradžią. Ir už pamokas, kurias reikia išmokti“, – rašė S. Albavičiūtė.

Kauno.diena.lt susisiekė su G. Gurevičiūtė. Žinoma moteris komentarą į buvusios kolegės išsakytas mintis atsiuntė elektroniniu paštu.

„Labai noriu padėkoti Simonai už devynerių metų darbą ir sukurtas daugybę gražių istorijų laidoje „Bus visko“. Vertinau ir vertinu Simoną už jos profesionalų redaktorės darbą, už jį buvo atlyginama pagal išrašytas sąskaitas faktūras, kaip ir kitiems trims laidos redaktoriams. Jeigu Simona nuspręstų grįžti, patikinu, kad visuomet yra laukiama. Linkiu sėkmės tolesnėje karjeroje“, – laiške rašė G. Gurevičiūtė.

Laikas parodė ant kiek menkysta ji yra. Bus keista, jeigu dar kažkas eis pas ją į laidas.

Susiekus su  susisiekus su LNK televizijos atstovu Gediminu Malaškevičiumi, šis pateikė komentarą.

„UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ nuo 2015-ųjų metų sudarinėja TV laidos „Bus visko“ rengimo sutartis su UAB „Trys septynetai“, kurios vienintelė savininkė ir direktorė yra Gintarė Gurevičiūtė“, – tikino televizijos atstovas, tačiau  plačiau komentuoti situacijos nepanoro. 

Peržvelgus komentarus po Simonos įrašu instagrame pramogų pasaulio atstovai savo komentarais reiškė palaikymą Simonai. 

Žurnalistas ir keliautojas Orijus Gasanovas akivaizdžiai parodė, kieno pusę palaiko: „Simaaaa, visus tuos metus buvau šalia ir mačiau kiek savęs dėjai į tą laidą. Ir niekas, kas buvo šalia nepaneigs, kad ją ne tik sukūrei, bet ir padarei tokią, kokia ji per tuos metus tapo. Gavosi kaip holivudinėse istorijose, kur geriausi draugai apgauna. Gal per gražiai pasakyta „apgavo“, reiktų sakyti apipiso. Išsireiškimas labiau apibūdinantis situaciją ir jos purvinumą. Nors norisi ir dar riebiau nusikeikti. Mano palaikymas tau!“

Nuomonės formuotoja Karolina Meshino išreiškė moterišką palaikymą: „Šaunuolė, kad daliniesi, Sima! Tu nuostabi ir gražu, kad išlieki tokia pozityvi. Už naują pradžią.“

Nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė komentare prisiminė ir savo skaudžią patirtį: „Simute, skaičiau tavo žinutę ir man pačiai priminė tokią pačią išdavystę, tik tuomet išgirdau frazę „biznis is biznis“. Skaudu. Liūdna. Bet labai sveikinu, kaip pati rašei, tai skaudi pamoka  ir tikrai dar nuostabesnė pradžia. Sveikinu už drąsa apie tai parašyti,  palaikymą iš Švoogierkos turi. Bučkis . O šiaip užknisa tokios situacijos ir tokios pamokos, nes jos verčia nepasitikėti niekuo. Linkiu, kad su šia išdavyste, kaip @orijusg teisingai įvardijo, apipisimu, neprarasi tikėjimo žmonėmis. Ir aplink save subursi nerealią komandą.“

Prodiuseris, buvęs kandidatas Į Kauno merus Mantas Bertulis rėžė tiesiai šviesiai: „Seniai matėsi, kad jai tik pinigai rūpi. Ir buvo kiek keista, kad tu su ja dirbi. Na, bet laikas parodė ant kiek menkysta ji yra. Bus keista, jeigu dar kažkas eis pas ją į laidas.“

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Bet

Bet  portretas
Bet registruota tai Gurevičiūtės vardu. Simona buvo samdomas žmogus, jai buvo mokama alga.

Tikrai

Tikrai portretas
nesuprantu kaip Lnk tinka tokia laidos vedėja,atgrasu į ją žiūrėti,iškart perjungiu kanalą ją pamatęs netyčia,jokios charizmos,susikausčiusi,kažkokiais dirbtinais judesiais,be to, pagarsėjusi jau ne kartą iš blogosios pusės,o po šito,manau sumažės žiūrovų ir jos gerbėjų,jei tokių ir buvo

Paaiskinkite

Paaiskinkite portretas
Kas ta Bandita, ka tai reiskia, tai taip ir yra, bandita, is tu laiku pries 30 m. bandinu saikos, ar kaip?
VISI KOMENTARAI 32

Galerijos

Daugiau straipsnių