S. Nainė – apie santykius su Jonu, solinę karjerą ir „Mokinukių“ sugrįžimą

  • Teksto dydis:

Drabužių kūrėja, atlikėja ir laidų vedėja Simona Nainė interviu pasidalino mintimis apie legendinę grupę „Mokinukės“ ir jų sugrįžimą. S. Nainė taip pat papasakojo, kodėl dar prieš vedybas išgyventos laikinos skyrybos su didžėjumi ir radijo laidų vedėju Jonu Nainiu judviejų santykiams išėjo į naudą.

Simona ir Jonas kartu – jau 14 metų, tačiau ne viskas visada buvo rožėmis klota. „Turėjome santykiuose pertrauką, buvom išsiskyrę. Negyvenome kartu beveik metus, bet vėl pradėjome bendrauti po kelių mėnesių. Mums tai išėjo į naudą, puikiai save pasitikrinome: ar jis nori būti su manimi, ar aš noriu būti su juo“, – teigia S. Nainė.

„Jeigu reikėtų atsukti laiką atgal, kartočiau tai. Yra banali patarlė – „Jeigu myli – paleisk, jeigu tavo – sugrįš“. Šiuo atveju taip ir buvo. Jeigu žmonės abejoja savo santykiais, galėtų pasidaryti kažkokią pertrauką ir pamatytų ar jiems vienas kito reikia, ar ne“, – patirtimi dalinasi atlikėja.

S. Nainė neslepia, kad pasiilgsta laikų, kuomet buvo legendinės grupės „Mokinukės“ nare ir sutraukdavo pilnutėles sales žiūrovų į savo koncertus. Pamąstymais apie grupės sugrįžimą viešai yra pasidalinusios ir kitos grupės atlikėjos, kurios praėjusią vasarą sukėlė visiems nostalgiją, kai šešios merginos po 12 metų pertraukos vėl susibūrė ir uždainavo viename televizijos laidos filmavime.

Grupė pradėjo veiklą 2003 metais pavadinimu „Mokinukės“, o vėliau persivadino į „Studentės“. Kaip grupė vadintųsi dabar? „Manau, kad jeigu šešios merginos grįžtų, jos, be jokios abejonės, vadintųsi „Mokinukės“. Jeigu grupė sugrįžtų, būtų tuo pačiu „sąstatu“, kad jautųsi taip, kaip buvo. Tai būtų tiesiog sugrįžimas į praeitį, prisiminimus... Na, o jei pradėtume naują grupę, tuomet vadintųsi kitaip“, – teigia S. Nainė.

Vėliau S. Nainė dainavo grupėse „Pikų panos“, „Mėtos“ ir „Pinup Girls“, tačiau paskutinius keletą metų scenoje pasirodo ganėtinai retai ir visą dėmesį skiria savo drabužių prekinio ženklo vystymui. Visgi, jei ne su „Mokinukėmis“, galbūt S. Nainė norėtų į sceną grįžti, kaip solo atlikėja?

„Atvirai kalbant, niekada negalvojau apie savo solinę karjerą. Jeigu tai daryčiau, norėčiau tai daryti be proto profesionaliai, daryčiau šou, kad būtų įdomu, norėčiau pati mokėti kurti dainas, žodžius, rašyti muziką... Kad tikrai būčiau kūrėja ir atlikėja. Jei jau pradedi tokį kelią, negali to daryti metus laiko“, –atviravo atlikėja.

Kokiu būdu vyras Jonas Nainys pastūmėjo Simoną pradėti verslą, kokį patarimą ji duotų sau pačiai paauglystėje ir kas jos namuose bei santykiuose – bosas, sužinosite jau šį sekmadienį 20.45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per DELFI TV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
susituokė 2013,o kartu-14metų.Dabar 2027?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių