S. Nainė grupės kolegę pasiuntė į vairuotojų reabilitacijos centrą

  • Teksto dydis:

Šou verslo pasaulyje jau ne vienerius metus besisukančios grupės ,,Pinup Girls“ merginos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė išbandys save į LNK televizijos ekranus grįžtančioje laidoje ,,Blogiausias Lietuvos vairuotojas“. Sunku patikėti, bet viena iš pretendenčių į blogiausius Lietuvos vairuotojus bus dainininkė V. Sutkutė.

Negana to, ją į blogiausių vairuotojų realybė šou delegavo kolegė ir artima draugė S. Nainė.

Atlikėja V. Sutkutė yra dar visai „šviežia“ vairuotoja – ji vairuotojo pažymėjimą turi vos pusantrų metų. Iki tol Viktorijai vairuoti poreikio nebuvo, bet merginos gyvenimas smarkiai pasikeitęs. Fotosesijos, filmavimai, koncertai – nenuostabu, kad visur reikia automobilio. Kad ir kaip būtų, į intriguojantį televizijos projektą Viktorija papuolė ne savo noru, o dėl scenos kolegės Simonos mesto iššūkio.

Paslapčia į projektą draugę užrašiusi Simona įsitikinusi, kad tai bus ne tik pagalba Viktorijai, bet ir jų grupei ,,Pinup Girls“. „Noriu, kad Viktorija mus pagaliau nuvežtų į koncertus, nes dabar visada vairuoju aš“, – priežastį, kodėl draugę užregistravo į laidą, aiškino S. Nainė.

Nors gali atrodyti, kad V. Sutkutė vairuoti prisibijo, tai nėra tiesa. Savo automobilio dar neturinti dainininkė prie vairo jaučiasi gerai, noriai vairuoja kitų transporto priemones arba reikalui esant pati išsinuomoja automobilį. Šou pasaulio gražuolė save laiko drąsia vairuotoja ir tai nori įrodyti draugei, kad ši leistų pasivažinėti savo prabangia mašina.

„Noriu patobulėti ir noriu, kad Simona matytų, jog tikrai galiu gerai vairuoti. Gal tada duos pavairuoti savo BMW...“ – juokėsi „Pinup Girls“ grupės narė.

Tuo tarpu S. Nainė savo prabangaus BMW automobilio eismo naujokei patikėti nesiruošia: „Labai saugau tą mašiną. Ji man yra labai brangi. Aš dar nelabai pasitikiu Viktorija, kad patikėčiau jai savo automobilį.“

Apskritai S. Nainė apie kolegės vairavimą atsiliepia ne pačiais geriausiais žodžiais, tad yra tikimybė, kad projekto metu ant plauko pakibs ir jų draugystė.

„Ji viską nori padaryti tobulai, o kai neišeina, pradeda panikuoti. Jeigu laidoje kur nors vošimės, tai vošimės. Viktorija bus kalta“, – juokavo dainininkė.

Kaip seksis V. Sutkutei ir S. Nainei blogiausių Lietuvos vairuotojų reabilitacijos centre – jau netrukus per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių