S. Nainė į policiją atėjo pati: skirta bauda už vairavimą, naudojantis telefonu

  • Teksto dydis:

Prie automobilio vairo su telefonu rankose sėdusi žymi moteris, laidų vedėja Simona Nainė sulaukė Lietuvos policijos dėmesio. Moteris pati atėjo pas pareigūnus ir jai buvo paskirta bauda.

Apgailestavo dėl pažeidimo

Lietuvos policija socialiniame tinkle „Facebook“ ketvirtadienį paskelbė, jog S. Nainė pati atvyko į policijos komisariatą ir pripažino, kad vairuodama padarė Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimą.

„Sugebėjimas įvertinti savo klaidas ir už jas atsakyti yra vertas pagarbos, tiesa? – rašoma Lietuvos policijos puslapyje. – Šiandien Kelių policiją aplankė Simona Nainė. Apgailestaudama dėl filmavimo metu padaryto pažeidimo ir dėl to kilusio visuomenės nepasitenkinimo, žymi moteris pati atvažiavo į policiją, kur jai buvo paskirta bauda už vairavimą naudojantis mobiliojo ryšio priemone rankomis“.

Klaida filmavimo metu

Portalas kauno.diena.lt primena, jog moteris aštrios visuomenės reakcijos į padarytą nusižengimą sulaukė po to, kai laidos „Žiūrėk, Nainė už vairo“ filmavimo metu ji vairavo ir laikydama rankose naudojosi mobiliuoju telefonu.

Mėnesio pradžioje laidos anonsą paskelbus oficialiame LNK laidos „Facebook“ puslapyje, pasipylė komentarų banga, jog yra neatsakinga vairuoti ir vienu metu naudotis pašaliniais daiktais.

Nors S. Nainė pati pripažino, kad pažeidė KET, policija vis tiek išrašė baudą. Tačiau buvo sutaupytas laikas ir nereikėjo pareigūnams papildomai siųsti laiškų.

„Policija primena, kad kiekvienas, kas nusižengėte KET reikalavimams ir jo pažeidimas buvo užfiksuotas, gali atvykti į policijos padalinį geranoriškai ir bauda bus paskirta nesiunčiant laiškų“, – rašoma Lietuvos policijos „Facebook“ puslapyje.

Vykdo didesnę kontrolę

Taip pat policijos pareigūnai priminė, jog šią savaitę vykdoma sustiprinta vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis ir veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė.

„Nuo vairavimo nukreiptas dėmesys gali tapti skaudaus eismo įvykio priežastimi, o už naudojimąsi mobiliuoju vairuojant gali ne tik būti skirta 60-90 eurų bauda, bet ir atimta teisė vairuoti nuo 1 iki 3 mėnesių“, – įspėjo pareigūnai.NAUJAUSI KOMENTARAI

anekdotas

anekdotas portretas
Žymi moteris Nainė.Skamba juokingai:))

Kas ta niaune

Kas ta niaune portretas
?

Gal

Gal portretas
Gal ir žurnalistą pasisamdė, kad nufilmuotų. Juk tokia svarbi žinia Lietu ai!
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių