S. Nainė: televizija man – tikra fantastika

  • Teksto dydis:

Apie televizijos žvaigždžių gyvenimą galima prisiklausyti pačių įvairiausių istorijų, netrūksta pasakojimų apie tuos, kurie pasidavė žvaigždžių ligai ar pamiršo savo tikrąjį aš, bet daugelis jų televiziją vadina antraisiais namais.

Būtent taip kalba ir atlikėja Simona Nainė, šį sezoną tapusi viena iš komandų kapitonų LNK laidoje „Tik nesijuok“.

S. Nainė neslepia, kad pati sau yra didžiausia kritikė. „Bet kadangi laidos formatas toks lengvas ir kupinas gerų emocijų, stebėdama save iš šono net pastebėjau, kad laidoje esu praktiškai tokia pati, kokia būnu ir namuose. Aišku, mūsų kompanija ten puiki ir gerai pažįstama, todėl studijoje atmosfera visada gera“, – pasakojo S. Nainė, laidoje dirbanti kartu ne tik su patyrusiais kolegomis, bet ir gerais bičiuliais – Tomu Langviniu bei Žygimantu Stakėnu.

Prie geros nuotaikos kūrimo laidos metu stengiasi prisidėti ir pati Simona. „Aš visada stengiuosi abu žmones, esančius mano komandoje, pristatyti kaip nors ypatingai, pabrėžiant kažką išskirtinio apie juos. Tarkim, apie Gabrielę Martirosianaitę sakiau, kad ji yra iki tobulybės nušlifuotas deimantas, – šyptelėjo Simona. – Kadangi laida yra tokia pozityvi, tai ir visus žmones norisi pristatyti kuo gražiau“.

Visgi laidų būna visokių, skirtingų formatų yra tekę išbandyti ir pačiai S. Nainei – ar ji vis dar mėgaujasi darbu televizijoje, o gal tai jau tapo rutina? „Televizija – tikra fantastika. Man ji labai labai patinka. Tai tikrai tokia vieta, kurios net nevadinu darbu. Man tai yra didelis malonumas, – patikino S. Nainė. – Aišku, būna visko, galbūt kai kurie žmonės ir kankinasi prieš kameras, bet aš ten ateinu kaip pas draugus, net su visais operatoriais ir kitais komandos nariais bendraujame kaip su bičiuliais. Nėra nieko, kas man ten nepatiktų“.

Atlikėja atskleidė, kad laidoje „Tik nesijuok“ arčiau pažino ir kai kuriuos žinomus žmones. „Turbūt didžiausiu atradimu man tapo Merūnas – kaip jis nuostabiai pasakoja anekdotus! Tiesą sakant, net nebūčiau pagalvojus, kad jis tai darytų taip gražiai, taip teatrališkai. Kai žmogų pažįsti tik iš televizijos ekranų, susidarai apie jį vienokį įspūdį, tačiau kai išgirsti jį pasakojant anekdotus, atsiskleidžia visai kita jo pusė“, – solistu žavėjosi S. Nainė.

O jos komandoje žaisiantys grupės „Pikaso“ atlikėjai Valdas Kabutavičius – Baku ir Rokas Laureckis šįvakar susikaus su Ž. Stakėno pusėje žaisiančiu aktoriumi Eimučiu Kvosčiausku ir grupės „Queens of Roses“ nare Akvile Kiseliene.

„Tik nesijuok“ – trečiadienį 20.25 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių