S. Prūsaitis apie tai, kaip atskirti tikrus draugus: kai tyli ir nuo to nebloga

  • Teksto dydis:

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis nuolat gera nuotaika spinduliuojantis garsus kompozitorius, atlikėjas, „X faktoriaus“ teisėjas – Saulius Prūsaitis. Svečias laidoje pasakos smagius nuotykius iš koncertų, atskleis savo sugebėjimus meistrauti bei kas, jo nuomone, yra tikrieji draugai.

Pokalbis su Sauliumi buvo labai įdomus ir įvairiapusis – nuo koncertų ir gerbėjų iki meistrystės, „Porsche“ ir to, kas yra tikri draugai.

Bene kiekvieno atlikėjo svajonė – pajusti šuolį į minią, kai tave pagauna ištikimiausių gerbėjų rankos. Tad Laidos vedėjas Justinas Jankevičius paklausė Sauliaus, ar nėra tekę patirti šio jausmo?

Saulius pasidalijo labai juokinga istorija apie tai, kaip festivalio metu su grupe buvo šiek tiek „įsilinksminę“ ir nuo šuolio į minią skyrė tik vienas žingsnis. „Aš pamenu, tai buvo vienas iš festivalių, nušokau nuo scenos, užlipau ant tvoros ir staiga aš suprantu, kad krisiu į minią, tačiau atsitiko pats durniausias dalykas, aš nežinau, ar tai Dievas, ar apsaugos firma, ar tai du viename, bet prieš krisdamas supratau, kad mane kažkas laiko už kojos ir neleidžia nukristi, tai likau pakibęs“, – pasakodamas Saulius prajuokino net vedėjus.

Pokalbio metu netikėtai išaiškėjo, kad Saulius toli gražu ne vien tik muzikai turi gabumų. Jis nustebino papasakojęs apie savo meistravimo gebėjimus.

„Paauglystėje man yra tekę dirbti Anglijoje, aš ketverius metus turėjau profesionalaus dažymo, iš to valgiau duoną. Ir tikrai dėl to nesigailiu. Ir dabar, jeigu reikia remontuoti kažką ar atsinaujinti – aš su malonumu paimu teptuką į rankas“, – pasakojo Saulius.

Saulius prisipažino, kad nors ir turi neblogų meistrystės įgūdžių, vis tik yra sričių, prie kurių net nesiliečia, tai – elektros darbai ir mašinų remontas. „Dvejus metus restauravau 1976-ųjų metų „Porsche“, na, ne pats dariau, bet ieškojau detalių ir siunčiausi iš viso pasaulio. Tai tik šiais metais baigiau. Svarbu vis tik suprasti, ko pats negali daryt“, – juokavo atlikėjas.

Taip pat laidoje svečias atvirai kalbės apie tai kas jam yra tikrieji draugai. „Aš supratau, kas yra mano tikri draugai, aš supratau tokį momentą gyvenime, kuris parodo, kada esu su draugu. Tai, kai tyli ir nuo to nebloga“, – savo išmintimi apie tikruosius draugus dalijosi S. Prūsaitis.

Dar daugiau smagių pokalbių ir žaidimų su S. Prūsaičiu, žiūrėkite šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
veikijas melziantis LT tv
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių