Senjoras Kazimieras mėgaujasi gyvenimu: pasidovanojęs „Lamborghini“, laiko ją tarp penkių lėktuvų

Visai nesenai ūkininkas Kazimieras Masilionis šventė savo 80-ąjį jubiliejų ir ilgai galvojo, ką čia sau pasidovanojus. Lėktuvą turi, nuosavą bažnyčią turi, džipą turi, bet neturi sportinės mašinos. Nusprendė Kazimieras nusipirkti „Lamborghini Gallardo“.

„Pinigų turėjau ir nusipirkau. Norėjau, kad būtų su pavarom, ne automatas, o jų labai mažai yra. Tik Estijoje pardavėją radau, jis su mašina tik pavažiuodavo dėl gražumo, į šventes. Gerai išlaikyta, mažai pravažiavusi, man tokios ir reikėjo“, – pasakojo Kazimieras.

„Lamborgini“ Kazimieras laiko nuosavame aerodorome, šalia asmeninio autoparko ir penkių lėktuvų. Kazimieras su prabangiu „Lamborghini“ važiuoja tik geru oro į kokią šventę ar į Kauną pas anūkus. Bėda tame, kad Kazimiero apylinkėse – keliai tragiški, galima visus dantis išsibarškint. Kur tu su tuo prabangiu „Lamborghini“ pasivažinėsi?

LNK nuotr. 

„O kaip važiuoti per duobes? Per duobes neįmanoma, čia tiktai į laidotuves gali važiuot iš bėdos. Kai važiuojam su lengvom, dar taip nesijaučia, bet kai važiuoji su traktoriais ir kombainais, tiesiog viskas, ten amortizacijos nėra tokios“, – aplinkiniais keliais skundėsi ūkininkas. 

Lopytu aplopytu keliu žmonės važiuoja ir į Rokonių bažnyčią, kurią pastatė pats Kazimieras. Važiuoja ir į Burbiškio šventę. Ir prisidaro nuostolių – net traktoriai lūžta.

„Nusiperki žmogus „Lamborghini“ ir laikyk paskui aerodrome, kol surūdys, arba laužyk pakabą kelių smegduobėse. Baisūs dalykai“ – sakė Kazimieras.

Visa istorija – ketvirtadienį, 19.30 val., LNK laidoje KK2.NAUJAUSI KOMENTARAI

alis...

alis... portretas
jau seniai turto mokestis laukia už durų...

Anonimas

Anonimas portretas
Dar nori pabėgti nuo senatvės su savo lambo, tai va kaip pecinikam sunku,če nors protingai ledže pinigus o nelaiko sloinikuose

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek pavydo turi lietuviai tai net graudu. Jeigu ka tai senas modelis, galima nusipirkti uz 60-80k eur. Lietuvoje nauji auto BMW, Mercedes ir tt kainuoja brangiau..
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių