Serialo „Bręstantis blogis“ žvaigždė R. Cruzas apie Lietuvą: jūsų oras man kiek per šaltas

Nestabilios psichikos narkotikų pardavėjas Tuco Salamanca narkotikus stumdo viename garsiausių Holivudo serialų „Bręstantis blogis“. Žiaurus ir neprognozuojamas Tuco Salamanca – vienas ryškiausių personažų Holivude, o jį įkūnijęs aktorius Raymondas Cruzas neseniai lankėsi Vilniuje. 

„Išėjome pasivaikščioti po senamiestį. Man labai patiko architektūra, buvo įdomu sužinoti pastatų istorijas. Užėjome į aludę, kur aludaris parodė, kaip jie gamina šviesų ir tamsų lietuvišką alų. Buvo tikrai įdomu paragauti. Ragavome ir keptos duonos, taip pat ir cepelinų, kurie tikrai patiko. Tiesa, jūsų oras man kiek per šaltas“, –  pasakojo R. Cruzas.  

61-erių Holivudo aktorius apsilankė Lietuvoje vykusiame populiariosios kultūros renginyje „Comic Con Baltics“. Prieš atvykstant Raymondas atidžiai stebėjo įvykius Baltijos šalių pašonėje.

„Manau, kad kiekvienas šiek tiek nerimauja vykdamas taip arti Rusijos, žinant kas vyksta Ukrainoje, taip pat ir Izraelyje. Visuomet nerimauji dėl saugumo, politinės situacijos. Žinau, kad Lietuva sunkiai kovėsi dėl savo laisvės nuo sovietų sąjungos, tad nieko nuostabaus, kad jūs svarstote, ar po Ukrainos galite tapti sekančiu Rusijos taikiniu“, – kalbėjo aktorius.

R. Cruzas per tris dešimtmečius trunkančią aktoriaus karjerą suvadinimo beveik šimtą vaidmenų. Jis filmavosi net kelis „Oskarus“ pelniusiame filme „Išbandymų diena”, legendiniame siaubo filme „Svetimas” ir net „Volkeryje Teksaso Reindžeryje”. 

LNK nuotr. 

Visgi labiausiai žiūrovams įstrigęs Raymondo personažas – Tuco Salamanca. Pasak Raymondo, jo įkūnytame Tuco personaže nėra nė kruopelytės jo paties asmenybės. Nevaldomo gangsterio personą teko lipdyti iš jaunystėje sutiktų žmonių ir matytų įvykių. O smurto aktorius augdamas matė apsčiai. Meksikiečių šeimoje gimęs Cruzas gyveno itin pavojingame rytiniame Los Andžele. Raymondas neslėpė, kad ir jo paties šeimos nariai priklausė gaujoms. Bet jo paties šešėlinis pasaulis niekada netraukė.

Filmuodamasis  „Bręstančiame blogyje“ R. Cruzas nenutuokė, kokio populiarumo serialas sulauks. Jis šiuo metu yra apdovanotas 100 įvairiausių apdovanojimų. Po tokių tamsių vaidmenų Raymondas atsipalaiduoja gamtoje arba kuisdamasis savo garaže. Aktoriaus aistra – prikelti gyvenimui senus motociklus.

Visas interviu su Holivudo aktoriumi R. Cruzu – ketvirtadienį, 19.30 val., laidoje KK2 , per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių