Sukūrė peticiją dėl V. Siegel ir L. Suodaičio: visuomenė nebegali kentėti šios kibernetinės atakos

Grįžti į straipsnį

To žurnalistai primityvėja

To žurnalistai primityvėja portretas
Žurnalistai rašo apie tai kas yra gyvenime, nusikaltimai klesti, nusikaltėliai nori pareina į kalėjimą, nori- ne, tai apie tai ir rašo, kas yra realybėje. Jei tau patinka pasakos, tai skaityk pasakų knygas, o nenurodinėk, ką žurnalistams rašyti( ne žurnaliūgoms, galėtum neįžeidinėti). O dėl Suodaičio atvejo, tai rašykit viską ir viešinkit, kodėl reikia tylėti, jei žmogų apkaltino smurtu, uždarė į areštinę, išgyvendino iš namų? Baisiausia, dar dėl vaiko reikia į teismą eiti. Iš kur toks noras atriboti vaiką nuo tėvo? Gal ir čia nori pinigų uždirbti?

žurnalistai primityvėja

žurnalistai primityvėja  portretas
Žurnalistai primityvėja jau ne dienomis, o valandomis. Tokios peticijos labai laiku. Bet reikia visų pirma tramdyt žurnaliūgas ir neleist teršt eterio. Jei reiktų rinktis, aš balsuočiau už peticiją dėl nusikaltimų viešinimo ir nusikaltėlių garbinimo. Apie juos straipsniai kas 10 cm - su nuotraukom, nusikaltimų aprašymais. Nustokit teršt žmonių sąmonę, žurnaliūgos.

seniai pykstantis

seniai pykstantis portretas
Dėl tokių šūdžių kaip tie-peticijos?O kaip dėl metų metais temptos gumos su Masiuliu ar galų gale tiek prikurtų tomų dėl vadinamų riaušių prie seimo ?

to Ale

to Ale portretas
Tai kad reikia tokias intrigas būtinai viešinti, kad kiti nepakliūtų į tokias situacijas. Tam ir yra spauda, tam skirtas skyrelis, kam nepatinka - neskaitykite. Kad ir dėl vaiko, baisu- abu tėvai turi lygias teises auginti savo vaiką. O čia į teismą reikia kreiptis, kad leistų tėvui būti su vaiku. Jūs tik įsivaizduokit, neleisti vaikui nakvoti pas savo tikrą tėvą. Manau, jau pasiekta naglumo viršūnė. Ar vaikas jos nuosavybė?

Ale

Ale portretas
Tikrai nereikia jų skyrybų istorijas aprašinėti...čia kalti tik žurnalistai...kad ir du daugybe gramatikos klaidų , skuba kiekvienas savaip nušviesti jų santykius... argi kam tai įdomu ??? NE,NE,NE...kai viskas nurims,pasibaigs,tada ir parašykit TRUMPAI - Suodaiciai išsiskyrė.TASKAS.

Paf

Paf portretas
Tiesiog kurvų šou

L.siegeliui ir kt. "frick-controls"

L.siegeliui ir kt. "frick-controls" portretas
L.siegel tiesiog gali ne skaityti ką rašo medija ir įžūliai ne diktuoti kitiems ką skaityti jiems, prisidengus skambiu vardu " visuomenė ". Išgerk raminamuosius arba atrask įdomų užsiėmimą, vietoj kurstyti tokius "frick-controls" koks pats yra.

Atas

Atas portretas
Vikai jaunyste siurbia motina

M

M portretas
O kas jie tokie yra?

o aš kaip tik dabar ekstazėje

o aš kaip tik dabar ekstazėje portretas
laukiu nesulaukiu, ar Suodaičio advokatai "išdulkins" uošvienę, kuri perėmė dukros putytės visą "uždirbį", ir atims kas Suodaičiui priklauso. Žinoma, Siegel viešieji namai nenori viešumo ir visą šį procesą nori stabdyti net su prezidentu, nes jau advokatų nebepakanka, daro politinį spaudimą teismui.

cha cha

cha cha portretas
Suodaitis vėl apie save bando priminti? :)) Nu kam tas išlaikytinis įdomus. Dirbt eik balvone.

tukas

tukas  portretas
Na neprotinga Sodaičio reklama ir taip piktina visuomenę

Ona

Ona portretas
Kažkokia nesąmonė, nepatinka - neskaitykit, aš neskaitau. Uždrausti rašyti apie tokius veikėjus kvaila.

feminisčių maištas

feminisčių maištas portretas
vyrai neturi žinoti kaip "nugręžti" čiulpikes. Štai boksininkas Petrauskas geriau valkata bus, negu prieš kekšę ranką pakels ir atsiims savo. Peticija - "Visų šalių kekšės vienykitės!!!" :)

ttt

ttt portretas
nekreipi demesio ir viskas!kai pamatau straipsni apie tuos klounus,iskart,kitas puslapis eina:)!

bravo

bravo portretas
Ploju atsistojęs, superinė mintis.

Visuomene

Visuomene portretas
vis dar dalyvauja sklaidos puciamame spektaklyje.Sis spektalis tik tam, kad atitraukti visuomenes demesi nuo esminiu problemu.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
O kaip su visokiom sliukomis kaip zvonkė bonkė. Pakso išpera stumbrienė? -ir kitos šiūkšlės?!

Ideja gal nieko

Ideja gal nieko portretas
Is kitos puses, tokia cia ir kibernetine ataka. Neziuri putino per telika, neziuri ir situ per internetus

Tam to gera iniciatyva

Tam to gera iniciatyva  portretas
Klausyk tu buožgalvi neišnešiotas savo motinos aborto liekana labai teisingai parašė apie tai kad jau atsibodo tie ukrų benderovcai ir tas neūžauga žydu klounas

Mane

Mane portretas
tai vemt verčia ir šikt norisi kai pamatau šituos du susireikšminusius snukius

Nu blyn

Nu blyn portretas
Ir vel zurnaliugos tyciojasi is visu,vel nesamone imete ir vel visi tiki...ko gero ramaus gyvenimo jau nematyt niekam,nuo pandemijos kaip prasidejo ir tesiasi ir dar tesis,nes yra kas viskuo tiki.

na

na portretas
klausiau laidą kaip žurnalistė aiškino kaip straipsniai kuriami..ateina patys susimoka pasako ką rašyti paskui vėl ateina kas nepatinka išbrauko..nėra ko stebėtis, žiauriai prisijuokiau, kaip Bunkė su vyruū ne Bunkum paminėjo 2 santuokos metų jubiliejų pažiūrėkit visi portalai su šimtais nuotraukų stovi vyras tikrassis ant nuotraukų stovi Bunkus Natalija ir sūnus..tik kompozitoriaus Deivydo kažkodėl nėra...o kiek prisijuokta iš Stumbraitės - rašo verslininkė, per metus penkiasdešimt kartų atostogauja - tai kada ji tada dirba..irgi nuotraukų kalnai...patys st. užsisako ...o kas žurnalistui svarbu moka.

Jo, jo

Jo, jo portretas
Kai vienas ar keli žmonės ima save vadinti ''visuomene'' ir dėl kažkokių straipsnių, kurių paprasčiausiai gali neskaityti, ima kurti peticijas, kreiptis į Prezidentą ir pan., tai ryškus ženklas, kad skubiai reikia galvą pas psichiatrą pasitikrint. Gal dar nevėlu.

NYTA

NYTA portretas
Pagaliau, nes jau nebeįmanoma. Bet kodėl Vaikų geisės tyli juk čia kenčia vaikas. Du kuriems trūkata dėmesio selfinasi, šneka vėjus, tampo vaiką pirmyn atgal, ar taip galima? Ar jau ruošiame pacientą psichiatrui? Ir šiaip tėvams reikėtų tėvystės įgūdžių programos ir atimti telefonus. Apsaugok dieve nuo tokių nuokvakų. Bet čia kenčia vaikas, ir vėl Vaikų teisės tyli.

Tadas

Tadas portretas
Zurnalistai nerasytu ir butu tylu.

Cha cha

Cha cha portretas
Tai kaip Lietuva išgyvens be kaimo klojimo teatro "Suodini" :))), be lakūninės barbės (Paksaitės) ir blondinės bonkės performansų.. Koks kaimas, tokie ir aktoriai.

W1NNER

W1NNER portretas
Pagaliau normali peticija.

Aloyzas ir Barbora

Aloyzas ir Barbora portretas
Rašyti tiesiog privaloma apie naujai karūnuotus monarchus. Gali apsigyventi valdovų rūmuose, reikia pasamdyti kareivukus su gražiomis uniformomis sargybai. Visi nori žinoti smulkmenas gerdami rytinę arbatą, kramsnodami kebabą per pietų pertraukėlę ar gurkšnodami alų vakare prie tv.

jojo

jojo portretas
pasiilgom lervos-skaitem ir dar skaitysim

zbignevas

zbignevas portretas
Kas ta siegel

kvailiai kvailiai

kvailiai kvailiai portretas
tai nekreipkite dėmesio , neskaitykite ir peticijų rašyti nereikės ir dar kam, Nausėdai

Ramus

Ramus portretas
o sitaip galima?? Tada reikia ir pries Bunke, Pisul , Katinu auto pardavima, Paksaites atostogas ir gimtadienius bei agurko ir Godos, Anuso intymius reikalus itraukti...

To gera iniciatyva

To gera iniciatyva portretas
vatnyke tu vatnyke, ne tau suski aiškinti!

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Du debilai- tai jėga...

Vis dėlto

Vis dėlto portretas
Lietuvių sąmojis egzistuoja!

Gera iniciatyva

Gera iniciatyva portretas
Ir šitų dviejų tema nenormaliai kartojama, ir taip pat Ukrainos. Turėtų ir Ukrainos temą stabdyti. Per daug viešina, per dažnai rašo. Neįdomu, kas ten kada kur ką sprogdina ar dar ką veikė. Nei vienoje ES valstybėje viešoji erdvė nėra tiek perkrauta Ukrainos temos. Kenkia ir vaikams tas nuolatinis smurto Ukrainoj viešinimas. Klounas zelenskis jau tapo parodija, kaip vyro neūžaugos ir kaip nevykusio aktoriaus parodija. Nebeterškite viešos erdvės tuo bjauriu žmogum ir temomis apie įvykius Ukrainoj, kuri žlugs, išnyks nuo žemėlapio. O iki tol kas ten kur ką darys neįdomu iš viso.

Aš portretas
Tik tinginiam ir besmegeniam gali būt įdomu skaityt kaip kažkokia nupista šavalka intrigas kuria savo žinomumui padidint.

OHO

OHO portretas
Tai ką, moterytė ruošiasi uždrausti spaudą? Tiems, kuriems neįdomu, tai neskaitykit, daugybė yra kitų straipsnių. O visuomenei įdomu kaip sprendžiamos skyrybų problemos,vaiko auginimo klausimai, jokia čia ne paslaptis.

Tai

Tai portretas
Abu tėvai turi lygias teises auginti vaiką, mano nuomone, apriboti tėvo bendravimą su vaiku, tai yra vaiko teisių pažeidimas. Bet turbūt ne vienas vyras su tokia problema susidūrė, taigi tema aktuali, rašykit, viešinkit.

to Menkysta

to Menkysta portretas
Pažiūrėkit laidą, kur pasakoja apie ją buvęs meilužis milijonierius, tai ir žinosit, kas yra menkysta.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Būtinai rašykit šia tema, tai aktualu turbūt ne vienam vyrui.

Nu, pakentėkit,

Nu, pakentėkit, portretas
tuoj baigsis, nepatinka -neskaitykit, gaus teisme abu per galvą, nes vienas reikalauja, ko nėra vertas, o kitas neatiduoda, ką lengvai gavo už žmonių durninimą. Bet kuriuo atveju, čia labiausiai nukentėjo tie durniai ir durnės, iš kurių lobo ir lobsta abu piarščikai. Tikrai, fun, rašykit dar, laukiu tęsinio, kol durneliai, susimokėję už savo bukumą ir sunešę šiems neuždirbtą turtą prablaivės.

na

na portretas
nezinau ar kvatotis ar verkti,prezidentas ir seimas visiskai neturi ka veikti ir uzsiims suodaiciu teatro spektakliu

dar ten tos mirusios „laidojimas“ mėnesiais

dar ten tos mirusios „laidojimas“ mėnesiais portretas
Ir jos motinos, bei „kolegų“ rypavimai per gerklę lenda jau!

Menkysta

Menkysta portretas
O gal, priešingai, reikia rašyti ir viešinti apie tokius parazitus, kaip Suodaitis, kad moterys žinotų nuo ko gimdyti vaikus, kad vaikeliai vėliau nebūtų psichologiškai traumuojami tokių paranojikų kaip nevykėlis Suodaitis. Kaip negarbinga, jei būtų padorus vyras, šitaip seilėtis ant visos Lietuvos.

Rašysiuosi

Rašysiuosi portretas
Tikrai pasirašysiu, kiek galima kentėti šiuos puspročius?

:D

:D portretas
Laurynas darkosi is gabrieles v, kam dar cia testi jo vedybinio gyvenimo peripetijas?

Onė

Onė portretas
Gražu prezidentas neturi ką veikti ar ne, durni lygiai kaip ir suodaičiai.o žurnalistai tai tik ir skiedžia bile ką

Del manes

Del manes portretas
Tegu rodo visus.Kuo daugiau tuo ivairiau.O kas memories ziureti arba skaityti - neskatykit.PARDON MESJE!!!!!!!

Kokios peticijos,

Kokios peticijos, portretas
patys neskaitykite šūdstripsnių apie tuos morlinius iškrypėlius ir pasibaigs tie reportažai.Šitie degradai ir žurnaliūgos iš to "konflikto"gerai pelnosi,štai ir viskas.

Taigi

Taigi portretas
Nepatinka, neskaitykit, o kitiems žmonėms labai įdomu, kuo baigsis ši istorija.

Na

Na portretas
Mano nuomone, tai čia ne visuomenės nuomonė, o kelių suinteresuotų asmenų noras.Tai ką rašyti peticiją, kad būtų viešinama tokie dalykai? Kam nepatinka, tai neskaitykit, kas čia per nesąmonės, peticijas rašyti, kokias čia paslaptis slepiat? Įdomu, žmogus apkaltinamas smurtu,uždaromas į areštinę, išgyvendinamas iš namų, na, kiek galima? Būtinai viešinkit. Manau,baigsis ir manipuliacijos vaiku.

Makleris

Makleris portretas
Neatmestina ir valdančiųjų pozicija, apkvailintą ir psichologiškai paveiktą liaudį lengva manipuliuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai. Kažkokia niekuo nepasižyminti mėgstanti turtingus vyrus veikėja reklamuojama visuose spaudos portaluose, TV ir sprendžiant iš antraščių (nesinori skaityti) tokie faktai durni, kad durniau negali būti - tai vaiką pavėlavo atvežti, tai vaiką maitinanti motina. Trūksta žodžių iki kiek nusivažiuota. Pasigauna kažkokią nesąmoę ir tąso, kad ir ulvido tema. Ulvidas tiesiog ligonis trokštantis dėmesio, ir jo gauna, naujos "žvaigždės"...

Būtų gerai

Būtų gerai portretas
Toks pačių nekenčiamiausiu snukių LT žiniasklaidoje-dešimtukas

Psihiatrų

Psihiatrų portretas
Bendruomenė turi netilėti-juk negalima tyčiotis iš ligonių.

...

... portretas
Jie pjarina is to bullshito o jus durniai tikit

Seimui

Seimui portretas
Išleisti įstatyma/durnus tukstančiais štampuojate/ kad uždrausti debilų viešinimą ir viešinimas,už pinigus. Ir taip tauta durnėja,o dar mechaniškai durninti-nusikaltimas. Nebent žiniasklaidoje irgi darbuojasi skystapročiai. Amen.

.

. portretas
Laikau save visuomenės dalimi, bet nieko nesu nei matęs nei girdėjęs apie minėtus asmenis. Ir peticijos autoriams bei signatarams patariu,- nepatinka, neskaityk, nežiūrėk. Ar kas prievarta verčia?

AK

AK portretas
Visiems influenceriams laikas tenkintis savo sekėjais instagramuose, tiktokuose, feisbukuose. Pakaks versti šalies žiniasklaidą geltonuoju brukamuoju organu.

N

N portretas
Dar gerai būtų ir Užkalnį išdrėbt...

Jie patys nerašo

Jie patys nerašo portretas
Žiniasklaidai visgi turėtų būt aišku kas yra asmeninis gyvenimas

Ha

Ha portretas
Tai segalas ar sudaitis akure peticija?

Aš  portretas
Priimt įstatymą,kad negalėtų rašyt ir rodyti dunduku, ančiasnapių,peroksidiniu ir pan.gaivalo...

Anonimas

Anonimas portretas
rašo spauda apie šūda nes apie grūda rašyt reikia turėt proto.

užkniso juodai

užkniso juodai portretas
nekomentuokit šitos ančiasnapių porelės. Ir baigs sutrinos žurnašliūchos apie juos rašyti.

Taigi

Taigi portretas
nebūtina skaityti viską ką rašo portalai,aš skaitau tik tai kas mane domina,apie šituos praleidžiu ir nematau problemos

senas kavenskas

senas kavenskas  portretas
geras ! respect autoriui ... šiaip tai net nežinojau , kad yra toks saitas ... kaip tai jaučiu - parašų rinkimas bus kaip sniečką ridenant !

Oksa

Oksa portretas
Super tas, kas tai sugalvojo.. bo tikrai

Galerijos

Daugiau straipsnių