T. Ališauskas: aš turiu savo laidą, man kitų nereikia

  • Teksto dydis:

„Labai smagu tave matyti, Tomai, pas mus svečiuose, kadangi kitur tavęs pamatyti tiesiog neįmanoma. Net tavo instagramo paskyroje visos nuotraukos vien iš KK2“, – pokalbį su svečiu pradės laidos „Šeškinės 20“ vedėjas Giedrius Savickas.

Jau 12 metų kiekvieną darbo dieną KK2 laidą vedantis nepakeičiamasis T. Ališauskas – retai matomas svečias ne tik kitose laidose, bet ir renginiuose. Tomas atskleis, kodėl taip yra.

„Tokia realybė. Taip ir būna, aš turiu savo laidą, man kitų nereikia. Į savo instagramo paskyrą anksčiau dėjau ir asmeninių kadrų. Jame esu visiškas naujokas, fotografuoju tai, kas man atrodo gražu ar juokinga, ir tada įdedu. Bet kai pamačiau, kad visiems daug įdomiau žiūrėti tuos nusišnekėjimus ir nuotrupas iš laidos, kurių nerodome eteryje, palikau tik jas“, – šį vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakos Tomas.

Kartu su T. Ališausku į laidą atvyko ir abi jo kolegės – Justė Žickutė bei Keitė Arai. Kadangi Keitė turi japoniškų šaknų, laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis nuspręs patikrinti jos japonų kalbos žinias ir laidos metu uždainuos japoniškai.

Dar viena laidos viešnia, ilgametė televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė pasidalins savo karjeros pakilimais ir nuosmukiais. Laima puikiai atsimena metą, kai po didelės patirties televizijoje jai buvo pasakyti atsisveikinimo žodžiai, po kurių liejo ašaras net dvi savaites. Tačiau sulauksi pasiūlymo kitur, net nesvarstė. „Į sveikinimų koncertus sudėjau visą savo dūšią. Kalbu nuoširdžiai, nes man iš tikrųjų svarbu, kad žmonės, kurie žiūri televiziją, tikėtų tuo žmogumi, kuris televizijoje kalba. Kad tai nebūtų kažkokia kaukė, kad tai nebūtų tiesiog kažkas gražaus, protingo ir labai intelektualaus. Nes mes visi paprasti žmonės, ir kuo paprasčiau kalbi, tuo greičiau ir paprasčiau visi tave supranta“, – atviraus laidų vedėja.

L. Kybartienė įsitikinusi, kad nėra žmogaus, kuris, kaip robotas, viską gyvenime darytų teisingai. Anot jos, klysti ne tik galima, bet ir būtina: „Aš juk irgi žmogus. Jeigu žmogus neklystų kadre, būtų neįdomu į jį žiūrėti. Aš kartais irgi suklystu, bet juk tame nėra problemos. Visi klysta, ir ačiū Dievui. Tik iš klaidų mes ir mokomės.“

Per savo karjerą tik dvi savaites darbo neturėjusi Laima atskleis, kodėl nenori ilgai atostogauti: „Atostogas galiu pasiimti, tačiau tik savaitei, nes sveikinimai vyksta kas savaitę, o aš nieko nenoriu į savo vietą užleisti manęs pakeisti.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių