T. Krivickas-Psichas prisiminė kerštą A. Valinskui: nusisukau ir nusimoviau kelnes

Kodėl populiariausi atlikėjai ima ir pradingsta? Kaip iš žvaigždžių tampa emigrantais ir paprastais darbininkais? Ir kodėl po ilgos tylos nusprendžia vėl grįžti į sceną? Apie visa kalbėjo  atlikėjai Šarūnas Mačiulis, Tomas Krivickas-Psichas, Radži, Nėrius Pečiūra ir Julija Ritčik. 

Grupės „Requiem“ lyderis Tomas Krivickas Psichas jau 13 metų gyvena Amsterdame. Septynerius metus Tomas visiškai negrojo ir neužsiminėjo kūryba, nors jo hitas „Aš nupirksiu tau namą“ populiarus iki šiol. Šįmet „Requiem“ sukanka trisdešimt metų. „O aš dar jaučiuosi kaip aštuoniolikmetis, –  juokėsi Tomas.

Nors ilgus metus jo nebuvo matyti Lietuvoje, T. Krivickas iki šiol vadinamas Psicho pravarde. „Norėjau atsikratyti, ypač dabar, grįždamas į muziką, bet nepavyko. Žmona sako – tu visą gyvenimą būsi Psichu, nenusiplausi. Slėpėme pravardę nuo vaikų, bet dabar jie jau žino, kad mane taip Lietuvoje vadina. Šią pravardę sugalvojo draugai, nes tikrai buvau labai pašėlęs“. 

Dabar Lietuvoje scenos žvaigždžių skandalai gana įprastas dalykas, bet savo laiku „Requiem“ lyderis buvo didžiausias skandalistas.

Bendroj nuotraukoj po apdovanojimų užpakalį parodžiau. 

„Yra dalykų, dėl kurių gėda. Per vienus apdovanojimus operos ir baleto teatre išgėrėm, buvom linksmi ir tuometinis mūsų būgnininkas cigaretę užsidegęs vaikščiojo po operhausą. Valinskas jam net koja išspyrė tą cigaretę iš burnos. Nors ne aš rūkiau, bet gėda. O bendroj nuotraukoj po apdovanojimų užpakalį parodžiau. Gal Valinskui keršydamas? Nors patys kvaili, idiotai. Visi gražiai fotografuojasi, o aš nusisukau ir nusimoviau kelnes. Visi laikraščiai išėjo su ta nuotrauka. Gėda dėl to. O dėl visų kitų dalykų negėda“.

 

 

Tomas visai nesureikšmina dalyvaujant realybės šou jam nutikusio sekso skandalo. „Lietuva pasiskirstė į dvi dalis. Pusė smerkė, pusė džiaugėsi. Viskas paprastai. Aš norėjau muziką nešti žmonėms, o prasidėjo visai kitoks dėmesys. Visi klausinėjo – kaip ten viskas buvo, ar iš tikrųjų. Nukentėjo mano muzikinė karjera“.

Persikelti į Nyderlandus Tomas sugalvojo gimus dukrai. „Reikėjo nuo visko pabėgti, gyvenimo būdas, kurį gyvenau, buvo visiškai netinkamas tėvui. Ko labiausiai bijojau, kad nepavyks būti geru tėvu. Norėjau pabėgti nuo mane tuo metu supusių žmonių, aplinkos, būti ten, kur manęs niekas nepažįsta, galiu įsidarbinti bet kokiame darbe ir auginti vaikus. Ir labai savimi didžiuojuosi“.

Esu jau užsidirbęs pensijai, esu bagotas olandų pensininkas.

Tomas pripažino, kad Nyderlandai yra patogi gyventi šalis. „Tačiau pirmi trys mėnesiai buvo sunkūs, išvykau vienas su kuprine, nuo nulio, nemokėdamas kalbos. Naktimis verkdavau, kad be vaikų, be šeimos. Dirbau paštininku, viešbučių tvarkytoju, tapau virtuvės šefu. O šiuo metu nieko nedirbu, tik užsiimu muzika, namų palėpėje turiu studiją, kuriu. Esu jau užsidirbęs pensijai, esu bagotas olandų pensininkas“, – juokėsi „Reqiem“ lyderis T. Krivickas-Psichas.

 

 

Apie visa tai kalbama LNK laidoje„KK2 penktadienis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Geografija

Geografija portretas
... Persikelti į Nyderlandus Tomas ..., Tomas pripažino, kad Nyderlandai ir t.t. ir pan. O paskui paaiškėja kad Olandijoj psichuoja. Kaip plečiasi ta ES ir Olandija ir Niderlandai, turbut dar ir Almerija su Dičlendu ir Vokietija yra. O kur dar kitos valstybės Lietuva, Litauuš ir Lithuanija, o gal dar suras ir Litva (čia jei ką lenkiškai, pagal Adoma Mickevičiu: Litva jest očizna moja). Tiesa, čia gi Psiho pranešimas spaudai, tada jo (negi sakysi taip), viskas spalvotai.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Mano atmintyje įstrigo kadrai , kai jis , transliuojant per TV , tratino ''spalvotą'' TV laidų vedėją .

???

??? portretas
O Olandija net ne gerovės valstybė, bet žmogus gali išgyventi iš pensijos , - kiek mums iki to?
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių