Televizijos prodiuseris D. Kubilius – apie Rūlės tragediją ir kodėl ne visi tampa žvaigždėmis

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Reikėjo amato mokantis ir y statybas eiti One nesaves gailėtis,žvaigždė patys susirekšmina,gaila aišku jaunas žmogus išėjionebuvo kas ylupra užmeta

2>svilainis

2>svilainis portretas
būtent ! tuoj pasipils verkavimai ir prisiminimai per visas ,,rūtas , sroves, gyvenimo būdus..'' etc. vemt verčia ...

svilainis

svilainis portretas
Gal jau gana svaigti,a?Mirus visų mylimiems ir tikrai nusipelniusiems pagarbą Šerėnui ar Ruplėnui tiek nebuvo rašoma kiek dabar apie kokį tai pauostantį ir pageriantį Šešupės skenduolį.Pilasi raudos ir prisiminimai tokių pat ,,žvaigždūnų'',kurie kartu tempė dūmą ir kilnojo stikliukus vardan minutinės šlovės.Kur jūs,alio ,buvote,kai jam rūgštu buvo,kur ta jūsų daugystė ir sceninis solidarumas slėpėsi ,kai tą vaikiną bėdos slėgė? Aišku kad gaila jauno žmogaus,bet kam čia tos apsimestistės emocijos,po kuriomis plika akimi matomas savęs priminimas ir galima reklama juos sekančiai žioplių gvardijai.

ss

ss portretas
jaunas žmogus mirė-gaila, bet ar reikia tiek rašyt apie jo mirtį dabar? Ką jis labai nuveikęs?

Anonimas

Anonimas portretas
jo ''žvaigzdė'' iki Latvijos sienos.Patys save ivardina ir jau ''žvaigždė''

Tas, \\\\\.../////

Tas,   \\\\\...///// portretas
dratuotas tai jau "žvaigždė",tik dar trūksta į nosį (kaip pas virosologą) grandies ir į by..į šaratų.

Kaimietė

Kaimietė portretas
numirė jaunas vyras, gaila, gaila tėvų. Nublūdijo vaikis blogais keliais ir tiek, nei joks jis žinomas nei ką, tik savo sugėrovams. Nenori dirbti sunkiai jaunimėlis, ieško kažkokių prasmių, skraido padebesiais, užtai ir depresijos, savižudybės. Nusileiskit ant žemės.

davai

davai portretas
kas cia sugalvojo zodi zvaigzdes gal geiau lietuvos padugnes save susireiksmine ,segantis didybes manija

Dalia

Dalia portretas
Jo žvaigždės....kur jos? Išskirtinumas, kūryba? Kokia kūryba, jei aibė " kuruančių" deja, daugelio ta kūryba jiems patiems, nes klausytojams sunkiai priimama bei suprantama. Manau nereikia organizatiriams tokių kūrėjų liaupsinti vien dėl kokio nors projekto. Kartais pažiūri kokią nors laidą ir liūdna klausyti jų ( kai kurių) kalbos, bet matant kas vyksta mokyklose , tampa aišku, argi reikia į laidas kviesti ( netgi į kelias) asmenį išdarkiusį savo kūną, bet nemokantį normaliai kalbėti, o toks jau įsivaizduoja super žvaigžde...kuomet lieka nebeįdomus , gali daug neigiamų dalykų atsitikti. Būkime visi atsakingasis. Aug

nija

nija portretas
o kiek jau tu zvaigzdziu lietuvoj ir kas jas graibo,kiek tos lietuvos o uz jos jie niekas,kam cia dainuoti,ir is vis kas tai yra zvaigzde

Psichinis

Psichinis  portretas
Negi neturi apie ka rasyti - tai menkas ivykis ,netrimituokite!

Onė

Onė portretas
Na įsigalėjo toks stereotipas jei nepakliūsi į tv tai kaip ir tavęs nėra.jei jaunas žmogus net pasiekęs kažko pvz.mokslo srityje, ar jis įdomus tv.tikrai ne,ir jis pirm pagarsėja užsienio žiniasklaidoje o mums tokie neįdomūs .įdomu tik kas kur kada ,kaip atrodo ,kaip gyvena ,kas su kuo ,na toks pletkų lygio tv .portalai....tv laidos banalios iki nukritimo.netgi jaunimui nėra jokiu normalių laidų (gal tūkst.vaikai) .na jei neprasimuša į tą vadinamą žinomumą jaunas žmogus neranda savęs,tada griebiasi bet ko.neįvertina kad žinomumas gyvenime ne visada veda link gražaus ir kažko gero.,reikia tiesiog nusileisti ir pajusti kad būti geru ,paprastu žmogumi yra didelė laimė,o jei daliniesi ta laime su kitais tai būtų nepakartojama.

skeip

skeip portretas
sovietinio raudono dabar kur briuseliui padus laizo fiziko sunus.

Anonimas

Anonimas portretas
Kada tai buvo? Ogi prieš 18 metų. N žvaigždžių valandų per tą laiką galejo praeiti. Todėl didelis klausimas, kiek tai turėjo įtakos.

taigi

taigi portretas
Nuvarė į kapus, dabar reklamuosis prie nabašniko.

nu dar

nu dar portretas
ir Kubilius išlindo:)) Piaras net žmogui mirus.

aš portretas
Nežinau kas tas Rulė ir kodėl baigė savo gyvenimą tokiu būdu, bet jau įsivaizduoju, kad pusmetį prie velionio reklamuosis visokie suskiai.

kaunietė

kaunietė portretas
Nuotraukoje pirmame plane ne velionis. Pirmame plane – prodiuseris...Graudu.

Kaip?

Kaip? portretas
Šešupę peršokti galima,nei plati nei gili,nesuprantu,kaip joje paskęsti galima,tuo labiau nusiskandinti? O šiaip tai žmogus noredamas nusižudyti ,juk niekam nesako”einu nusižudyti”,tai kodel ieškom kaltų?

Turbut

Turbut portretas
zmogus suprato,buves panaudotas,kaip sargis? Ne visiems tai pakeliama!

Anonimas

Anonimas portretas
KITUS SPĖJA PAGYDYTI PSICHIATRAI...

Vidas

Vidas portretas
Kaip stogas galutinai pavažiuoja... ate

klp

klp portretas
realybės šau dalyviai krenta kaip musės, su prodiuseriu nesutikčiau iš pagrindų, į tuos realybės šou eina netalentingi, bet labai aktyvūs veikėjai. Jie nori kažką daryti, bet nežino ką, taip ir eina iš proto.

dabar

dabar  portretas
jaunimas slabakai zudosi

Smurtas

Smurtas portretas
Prasimušti žodis susijes su mušti

Klausimas

Klausimas portretas
Ar ne jis mylėjosi su RAUDONA tiesioginiame eteryje?Jei ne jis, atsiprašau.

Julius

Julius portretas
Juk ir tokios "žvaigždės" kaip Rimiškis, tas pats Vudis irgi be penkių minučių vos neprasigėrė, ir iš tos Agnės nieko neišėjo, tokie ale "projektai" nieko verti, na... mat "prodiuseriai" vis kažkokį užimtumą susiranda.

...

... portretas
Nesuprantu "verkiančių"... visi draugeliai žinojo, kad tas rūlė daug ir ilgai vartojo alkoholį, nei vienam nerūpėjo - gydyti reikėjo, o ne dabar virkauti. Bent šeima pailsės nuo tokios "žvaigždės"

Anonimas

Anonimas portretas
Ką reiškia prasimušti? Sugerti su kažkokiu prodiuseriu kad paimtų 100 kart nukopijuotus motyvus ir pramušti per vietinę stotį dar vieną dainušką? Užsidėti peruką, prisiklijuoti barzdą? Ar tikrai šis žmogus to siekė? Nepažįstu, iš išvaizdos nesitiki kad norėjo pop šlovės. Visos žvaigždės vienadienės, nėra amžinų dalykų. Kiek dabar klauso kokio Mozarto ar Elvis Presley? Juk jie genijai, bet naujai kartai nebeįdomu.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Valinskas turbūt labai liūdi.. Gero pinigo pavyko pasidaryti kitų gyvenimų sąskaita. Tiek seime tiek tv visišką balaganą padarė. Girtas už vairo, bet už viską atsakomybės 0. Valinskai tik š* sugeba stumdyti..

hihi

hihi portretas
PARODYKIT LIETUVIŽOJ ŽVAIGŽDE ....

tam anonimui

tam anonimui portretas
manau tamsta ir esi kacapijos "atmorozkas"

kauniete

kauniete portretas
Kai reikėjo žmogui padėti, patarti, paremti, visi tupėjo kaip elės po šluota. Kai atsitinka tokia bėda, kiek daug susireikšminusių, norinčių pasirodyti svarbiais mirties akivaizdoje. Žvaigždukai lenda iš visų plyšių.

Anonimas

Anonimas portretas
PARDON JEI TOKIE ATMOROZKAI ŽVAIGŽDĖS TAI AŠ ROMOS POPIEŽIUS....

...

... portretas
Jei toks talentingas kaip pasakoja, tai kodel niekur neprasimuse? .. Pataikavimas ir tiek

yja

yja portretas
tai ko niekas nepadėjot jam, talentingam ir išskirtiniam, kai tam buvo laikas? Dabar gi postrigaujat kas netingit. Gaila jauno žmogaus...

Anonimas

Anonimas portretas
Ar čia nori sumenkinti žmogų ar kaip? Patys didžiausi talentai yra pasislėpę perlai, nesikuklina groti užkandinėje, garaže ar kokiame alternatyviame sodelyje ir nesiekia vienadienės šlovės. Na nebent norima kaip 50 cents, bet tuo labai abejoju. Ir kaip žmonės gali gauti galą upėje savo noru? Anksčiau al kaponės cementuodavo kojas ir mesdavo nuo tilto. O kaip dabar, sugirdo narkotikų? Netikiu kad savo noru vienas klaidžiojo.

Kaunietis

 Kaunietis portretas
gerai nepažįstu o tai tektu aukot pinigu arba i koncerta eiti.

būkim biedni, bet...

būkim biedni, bet... portretas
taip , žmogaus gaila , kaip ir visų anksti palikusių šitą ,,ašarų pakalnę''... bet ! ar vėl bus užsukta visa tokia pati šou karuselė kokia buvo po a.a. Agnės išėjimo ? per visa ,,pokalbių laidas'' , vakaro šou ir t.t. ? žmogu buvo bent kažkiek žinomas ? pavardė nieko nesako.. aha ... Rulė ? tada darom reitingus ! tuoj pamatysime visas iki gyvo kaulo įkyrėjusias fizionomijas su ,,atsiminimais'' ir ašarojimais per tv .. ką , neteisus ? meskit akmenį ! :)

kaunietė

kaunietė portretas
Tie projektai nėra vertybė, tik proga užsidirbti prodiuseriams, o tv, laužydama jaunų žmonių likimmus, siekia populiarumo.

Galerijos

Daugiau straipsnių