Televizijos žiūrovų laukia pikantiška rubrika „Po lova su žvaigžde“

  • Teksto dydis:

LNK infošou KK2 pradeda aštuntąjį sezoną, kartu su LNK švęsdama televizijos dvidešimtmetį „20 kartų labiau“. Jau nuo sezono pradžios atsinaujinančioje  laidoje bus daug naujų rubrikų. Garsiausius šalies žmones ir politikus žiūrovai pamatys be kostiumo -  kopinėjančius medų, kepančius šašlyką, sportuojančius, mylinčius ir verkiančius. Juk vadinamosios kalbančios galvos taip pat turi asmeninį gyvenimą.

Skiltyje „Po lova su žvaigžde“ apie intymiausias žvaigždžių gyvenimo kerteles bus daug veiksmo ir naujų spalvų. Specialios paskirties korespondentai – Domininkas Ramonas bei Ervinas Romanovas – pasirodys  su partnerėmis. Žurnalistai žvaigždes ne tik kalbins, bet ir kartu su jomis gamins valgyti, sportuos, mes svorį ar spręs nelaimingos meilės problemas.

Laidos desertas – smagios vaidybinės situacijos, žmogaus balsu kalbantys gyvūnai bei pokštaujantys politikai ne vienam žiūrovui pakels nuotaiką ir išspaus juoko ašarą.

Į laidos kūrėjus vis dažniau kreipiasi ir didysis verslas, susiduriantis su korupcijos apraiškomis milijoniniuose valstybės institucijų rengiamuose konkursuose. KK2 gilinasi į sudėtingiausias pinigų skirstymo ir įsavinimo schemas.

Laida tapo tikra rykšte girtaujantiems valdiškų institucijų atstovams. KK2 žurnalistai visuomet atsiduria ten, kur skimbčioja taurelės, liejasi alkoholio upės, o klerkai vidury darbo dienos švenčia gimtadienius, krikštynas ar net vestuves.

„Kakadu“ nėra tabu. Todėl laidoje nagrinėjamos tiek aukščiausių valstybės veikėjų intrigos, tiek prostitučių problemos. Laida tokia, koks  gyvenimas: įvairi, turtinga ir spalvinga.

Laidos žiūrovai vedėjus Ugnę Skonsmanaitę ir Tomą Ališauską išvys netradicinėje, šokiruojančioje aplinkoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių