Taisyklės pagal E. Lubį: mūsų namuose nėra alkoholio

Dainininkas Edgaras Lubys ir buvusi televizijos laidų vedėja  Živilė Vaškytė-Lubienė augina du vaikus – pusketvirtų metų dukrą Fridą ir pusmečio sūnelį Herkų.

"Nesu griežtas, taisyklių šeimoje nenustatau, juolab kad vadovaujuosi Rytų išmintimi, pasak kurios, vaikas iki penkerių metų – karalius, – sako E.Lubys. – Tačiau pabandysiu paminėti pagrindines vertybes, kurias diegiame vaikams."

1. Eiti miegoti anksti mokome savo pavyzdžiu. Jei tą vakarą nekoncertuoju, einame miegoti iki 22 val., bet įprastai gulamės jau 21 val.

2. Bent kartą per dieną visi susėdame prie bendro stalo.

3. Kiekvienas, kiek tik gali, rūpinasi tvarka namuose.

4. Mažiau žiūrėti televizoriaus. Jo beveik ir nežiūrime, nebent – animacinius filmukus vaikams.

5. Mažiau naudotis internetu, daugiau – gyvo bendravimo. Tai taikau ir sau.

6. Namie negali būti nesveiko maisto.

7. Namie negali būti alkoholio jokia forma. Tai galioja ir mūsų svečiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

cely

cely portretas
paskolos pasiūlymas Sveiki Jūs ieškote finansavimo, kad atgaivintumėte savo veiklą, kad įgyvendintumėte projektą arba įsigytumėte butą, bet, deja, bankas jums kelia sąlygas, kurių jūs negalite įvykdyti. Aš siūlau paskolas nuo 5 000 eurų iki 50 000 000 eurų ir daugiau visiems asmenims, kurie sugebės grąžinti palūkanas už 3 proc. Per metus. Taigi, jei jums reikia paskolos, kad išeitumėte iš aklavietės arba norėdami patenkinti savo asmeninius poreikius, galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, norėdami gauti paskolą per 48 valandas. Pasiūlymas galioja visiems asmenims, rimtiems ir labai geram pobūdžiui. El. Paštas: celyalegria007@gmail.com NB: nėra sunku susilaikyti Ponia Cely Alegria Finance

Anonimas

Anonimas portretas
vardo Frida nezinojimas rodo neišsimokslinimą. Buvo garsi dailininkė Frida Kalos:)

Anonimas

Anonimas portretas
Vardas kaip vardas. Ne keistesnis už Gitaną ar Žanetą :)
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių