U. Siparė: gimus dukrai iš naujo įsimylėjau savo vyrą

„Mes kartu viską pradėjome: santykius, santuoką, vaiką... Ir vaiką auginame kartu, taip ir turi būti“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Ugnė Siparė.

Tuo metu jos vyras Marius Siparis prisimins akimirką, kai pirmą kartą dukrytę Umą paėmė į rankas.

„Ji pasižiūrėjo į mane, aš – į ją... Buvo ką tik gimusi, ir aš sustingau... Kvėpavau, bet sustingau ir galvojau: va dabar tai prisidarėm, dabar jau nepabėgsi...“, – pasakos M. Siparis.

Savo namuose su keturių mėnesių dukra Uma Ugnė ir Marius pasitiks puikiai nusiteikę, su šypsenomis ir be jokio nuovargio veiduose, skambant balsingai prancūzų dainininkei Edith Piaf.

LNK archyvo nuotr.

Šią melodingą dainą, užliejančią namus, Ugnė šiandien vadina ramybės daina, kurią išgirdusi dukra nustoja verkti. Kad Mariui nereiktų dainuoti, ar muzikos įrašą nuolat leisti iš telefono, pora net specialiai nusipirkusi patefoną.

„Tikėjausi, kad viskas bus daug sunkiau“, – sakys Ugnė paklausta, su kokia realybe gimus dukrai susidūrė, ar taip įsivaizdavo motinystę.

„Aš tikrai įsivaizdavau, kad mažiausiai metus nebemiegosiu, ir dar juodavausi, sakydavau, kad nemiegosiu kol jai sukaks 16-a. Įsivaizdavau viską daug sudėtingiau, o dabar tikrai nenoriu labai garsiai sakyti, kad viskas gerai, nes niekada nežinai, kaip čia kas gali susidėlioti, bet bent dabar mes su vyru tikrai išgyvenam tokį medaus mėnesį, – pasakos U. Siparė.

LNK archyvo nuotr.

Jausmų, užplūstančių ką tik pagimdžiusias mamas, Ugnė sako neįsivaizdavusi.

„Kaip galėjau tai padaryti, ko gero neįmanoma to suprasti, kol pati nepatyrei. O tai iš tiesų nepakartojamas, nuostabus jausmas“, – atviraus nuomonės formuotoja. 

Paklausta, kokia mama yra, Ugnė sakys, kad turbūt kaip ir jos pačios mama – šiek tiek griežta, tačiau kartu ir labai šiuolaikiška, nepuolanti į kraštutinumus.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

O varge

O varge portretas
Tikra tiesa, kad žmogus išvykti iš kaimo gali,bet kaimas iš žmogaus -ne.

juokinga moterėlė

juokinga moterėlė portretas
Kam įdomu tamstelės meilės?

Močiutė

Močiutė portretas
Nemaloni persona ,geriau augink vaiką-nelįsk į eterį.
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių