Užkietėję grybautojai L. ir P. Kazlauskai eidami į mišką įsideda validolio, armoniką ir kortelę

Liveta ir Petras Kazlauskai – užkietėję grybautojai. Jie žino grybingiausias Kauno rajono vietas, nes yra grybų valgymo fanatikai. Vieną gražią rudens dieną žurnalistai su Kazlauskais nuvyko į mišką.

„Čia yra fantastinė vieta, relaksas pasivaikščioti. Girdžiu kartais kaip Petras dainuoja. Galvoju, gal kokią miško princesę sutiko“, – šypsojosi miške Liveta .

Bet miške tyko pavojai. Kartais sustaugia vilkas. Kartais žmonės pasiklysta. Ir tada jų reikia ieškot su tarnybiniais šunimis ir malūnsparniais.

Turiu kišenėlę, į kurią įsidedu kortelę su duomenimis, kas aš esu ir kas mano šeima.

„Aš visada vežuosi validolio, o jeigu stresas koks, pamatysiu gyvatę ar šerną. Turiu kišenėlę, į kurią įsidedu kortelę su duomenimis, kas aš esu ir kas mano šeima. Jeigu pasiklysčiau ir man pasidarytų bloga, kas nors rastų. Visada su savimi turiu kortelę“, – pasakojo Liveta.

Kazlauskai grybaudami nepasiklysta, nes Petras net miške tamposi akordeoną. „Įsidėjom, sakom, jeigu pirmas grįžti prie mašinos, pradedi grot akordeonu“, – kvatojosi L. Kazlauskienė.

LNK stop kadras.

Atrodo, kad šiuo metu yra tikras grybų augimo festivalis. Per ne visą valandą Kazlauskų krepšeliai prisipildė grybais. Metas firminei Kazlauskų grybienei. Prieš metant ingredientus į ketaus puodą Liveta šilbaravykius atiduoda kitiems grybautojams, nes į jos sriubą galima dėti tik tikrus baravykus.

Įsirengusi laikiną lauko virtuvę, katile Liveta pakepino lašinukus, svogūnus, morkas, sudėjo bulves, užpylė vandeniu, o pačioje pabaigoje į puodą supylė grietinėlę ir šiek tiek krapų.

Visi Kazlauskų grybavimo nuotykiai –  trečiadienį, laidoje KK2, 19.30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

vidas l.

vidas l. portretas
Nejau jiems artimi zmones nepasako: neliskit visur, nejuokinkit, susitupekit. Ta saldi meile jau vimdo. Ispudis, jog jei reiktu koki miestelio tualeta pareklamuoti, begtu ir armonika, ir kelnes pamirse...

grybautojas

grybautojas portretas
Petrai,verčiau kandonų pačkę vietoj armoškos imki.Bus lengviau nei armoniką tampyti.Pirmiau grįžęs pasprogdiinsi ir Livetą kelią atgal suras.

durnas

durnas portretas
Kazlauskų miško cirkas.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių