Velionės bliuzo karalienės A. Franklin namuose aptikti trys ranka rašyti testamentai

  • Teksto dydis:

Velionės „soul muzikos karalienės“ Arethos Franklin (Aretos Franklin) namuose Detroito priemiestyje buvo surasti trys ranka rašyti testamentai, vienas kurių aptiktas po pagalvėlėmis svetainėje, pirmadienį pranešė advokatas.

Dokumentai buvo surasti praėjus kiek daugiau nei devyniems mėnesiams po atlikėjos mirties. 

Naujausias testamentas buvo surašytas 2014 metų kovą. Juo visas garsiosios dainininkės turtas paliekamas šeimos nariams. Kai kurias ranka rašyto keturių puslapio dokumento teksto vietas itin sunku įskaityti, jame esama užtušuotų žodžių ir pastabų paraštėse.

76 metų A. Franklin mirė pernai rugpjūtį nuo kasos vėžio. Po atlikėjos mirties teisininkai ir artimieji sakė, kad ji nepaliko testamento. Tačiau anksčiau šį mėnesį buvo surastos trys ranka rašytos testamento versijos. Dvi iš  jų, rašytos 2010-aisiais, buvo aptiktos, kai suradus raktą buvo patekta į vieną kabinetą, kuris anksčiau buvo užrakintas.

2014 metais surašytas testamentas buvo surastas užrašų sąsiuvinyje, gulėjusiame po pagalvėlėmis svetainėje, sakė advokatas Davidas Bennettas (Deividas Benetas). 

Daugiau nei keturis dešimtmečius A. Franklin advokatu buvęs D. Bennettas pirmadienį kreipėsi į teismą dėl šių testamentų. Teisėjui jis sakė nežinąs, ar jie teisėti pagal Mičigano valstijos įstatymus. Teismo posėdis numatytas birželio 12 dieną.  

Anot D. Bennetto, apie testamentus buvo informuoti keturi A. Franklin sūnūs arba jų advokatai, tačiau kol kas nesutarta, ar kuris nors iš tų dokumentų laikytinas turinčiu galią. šeimos išplatintame pranešime buvo nurodyta, kad du sūnūs prieštarauja šiems testamentams. 

Mičigano universiteto administratorė Sabrina Owens (Sabrina Ovens) toliau eis A. Franklin turtą valdančio fondo asmeninės atstovės pareigas.  

„Ji išlieka neutrali ir linki visoms suinteresuotoms šalims priimti išmintingus sprendimus motinos, jos puikaus palikimo, šeimos ir Aretho Franklin fondo labui“, – rašoma pareiškime.

Atskirame kreipimesi į teismą dainininkės sūnus Kecalfas Franklinas (Kekalfas Franlinas) nurodė, kad A. Franklin 2014 metų testamente išreiškė valią, kad jis būtų A. Franklin turtą valdančio fondo atstovu. Jis prieštarauja planams už 325 tūkst. JAV dolerių parduoti dalį šalia jo motinos namo Ouklando apygardoje esančio sklypo.   

Teisėja Jennifer Callaghan (Dženifer Kalagan) balandį pritarė, kad būtų pasamdyti ekspertai A. Franklin turtui ir asmeniniams daiktams įvertinti. JAV Iždo departamento mokesčių tarnyba atlieka A. Franklin daugelio metų mokesčių deklaracijų patikrinimą.

A. Franklin šlovė jai mirus neišblėso. Balandį atlikėja po mirties buvo apdovanota Pulitzerio (Pulicerio) premija už išskirtinus karjeros pasiekimus, o išleistas dokumentinis filmas „Amazing Grace“ su medžiaga iš jos 1972 metų koncerto sulaukė itin palankų kritikų vertinimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių