Žinomi žmonės apie labdaringame renginyje surinktą sumą: tai siaubingai apgailėtina

Grįžti į straipsnį

haha

haha portretas
tai tos labdaros vistiek patenka lietuvos oligarcham visos labdaros yra scam

Aloizas

Aloizas portretas
Gal reikėjo paaukoti Ukrainai. Ar šios aukos nepaklius į ,,Šviniaus" sąskaitą?

Kęstutis

Kęstutis portretas
Tiems ponams reikėtų skaityti klasiką, bent jau lietuvių - Biliūno ,, Liūdna pasaka". Vargšės mamos frazė -. Kiek daug ponų ir kokie jie visi gražūs. Taigi......

SKAITYTOJA-EILINĖ

SKAITYTOJA-EILINĖ portretas
TAI VISIŠKI DVASIOS UBAGAI.TOKI IR UŽ LIETUVĄ TIKRAI NEPASTOVĖTŲ.PRISIPIRKĘ APARTAMENTŲ SAUGIOSE PASAULIO VIETOSE.IR BĖGTŲ PIRMIEJI, KAIP ŽIURKĖS IŠ SKĘSTANČIO LAIVO.NA KĄ ČIA IR KALBĖTI-TAI UTĖLĖS,KURIE TARPSTA IŠ ŽMONIŲ SUKURTOS PRIDĖTINĖS VERTĖS.TIK DĖL TOKIŲ YRA SOCIALINĖ ATSKIRTIS LIETUVOJE TOKIA AKIVAIZDI.BAISU IR GĖDA.MATOSI,KAS MŪSŲ - PAPRASTŲ ŽMONIŲ LAUKIA ATEITYJE.

Neverslininkas

Neverslininkas portretas
Todėl ir turtingi kad pinigų netąško, jei taip visur tašytu tair verslų neturėtų. Lietuviško verslo ypatybės, kam dalintis.

Sahibla

Sahibla portretas
Jo.tikrai didziavyriai is rusio

Tomas

Tomas portretas
Kokie dvasaubagiai "verslininkai" - tokios ir aukos...

dvasios ubagu

dvasios ubagu portretas
balius

Vai vai

Vai vai portretas
Tai dvasios ubagai.

To to onute

To to onute portretas
Neminėjau Ukrainos

Esu buvus

Esu buvus  portretas
tokiam renginy ,tai ne tik del aukojimo ,bet ir del elgesio geda ,kaip jie elgesi ,pas mus elito nera ,jie patys sau isivaizduoja elita

Jankis

Jankis portretas
Cha,cha,cha,va tokios elito vertybės....

jo jo

jo jo portretas
Mafia forewer.

vaje vaje

vaje vaje portretas
80 verslinnkų ir tik tiek..tai kam Majauskas jums PVM lengvatą išmušė..kam?Gėda jums...O kiek Matijošaitis paaukojo,pasigirkite,kas žinote.

to onute

to onute portretas
Nu tu tai kaip tikras kukū,net nežinai,kam čia aukojo,Tau Ukraina vaidenasi vis,matyt,karma vejasi už lojimą

nuomonė

nuomonė portretas
Tai čia futbolo nevyriausybinei organizacijai-pakaks,Ukrainai surenka 10 kartų daugiau,ir tai yra puiku.Padėkime nuo karo vargstantiems,svarbiau.

37 eurai

37 eurai portretas
Gerai, kad mėgsta fotografuotis, išėjo puiki "šlovės alėja" geradarių apsišaukėlių, kurie slankioja iš renginio į renginį nemokamo šampano ir maisto. Visur tie patys veideliai. Rimtos įstaigos neturėtų įsileisti tokių "renginių".

Bandele

Bandele portretas
O ka jus norit kad visalaika tik duotu ir duotu pinigu visiems dabar sunku ir verslininkams o kas jiems duoda o lietuvoj tik praso ir praso ir neaisku kur tie pinigai nukeliauja

Pyragas

Pyragas portretas
Pinigai buvo renkami nevyriausybinei organizacijai propaguojant jaunimo užimtumą per..... futbolą. Švelniai tariant, man keistoka tokia akcija, bet nekeista, kad tik tokia suma surinkta. :)

Na

Na portretas
susirinko chebrytė pabaliavojo,ponios pademonstravo tūkstantines sukneles ir tiek,svarbu tinkamai pavadinti renginį

Kęstutis

Kęstutis portretas
Susilauksite "sankcijų" kaip Krivickas... Tik pagalvokite, kritikavo demokratiniu būdu rinktą valdžią. Šiūkštu negalima, o jei jau išriktieji savinasi Tėvynės savoką ir dar priklauso vienai la familijos partijai tiesiog pavojinga sakyti tiesą į akis, nes jie "dievo išrinktieji". O dabar pamatėme kad valdančiųjų rinkėjai dar ir godūs savanaudžiai, kažin kur jų reikės jieškoti valandą X ?

Ita

Ita portretas
Tie patys veideliai,patempti ,padailinti o labdarai tik apie 40 euru ,pasivaipe vienas pries kita ,pasilabino ,pavalge nahaliavu ,manau turetu buti geda .......siulyciau nusileisti visiems ant zemes ir paziureti kas vyksta aplinkui ,kiek daug gyvenanciu seimu sunkiai ...

Skurstantis pensininkas

Skurstantis pensininkas portretas
Kauno burzuju burzujus ,gaunantis pelno simtus milijonu ,net rusu zemese- Noooooli labdarai paskyres ! Balsuoki kaunieti rinkdamas valdzia uz vyru vyra ,plykiu karaliu!

Taigi

Taigi portretas
Stano, ko pristojai prie Grigaicio...zmogus pirmakart per dešimtmeti su kojinem, o jos kainuoja, kaip ir skara turguje pirkta pas bobute..pinigu iš Australijos juk neber

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Reikėjo į apyvartą ten paleisti ALKOHOLĮ , tai aukos būtų liejusios per kraštus , bet kai organizatorius skūpuolis [bankininkas] ,tai taipir yra .

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Kaip supratau , tai buvo Lietuvos buržujų balius , o buržujų pirštai per daug užlinkę į save , NEREIKĖJO PINIGŲ TAŠKYTI 'EGLIŲ M A R I O N E T Ė M S'' , TAI DABAR NEREIKĖTŲ U B A G A U T I BALIUOSE IR PER TELEVIZIJAS

M

M portretas
Kiek aukoja milijionieriai?seimo nariai?panelėe be šeimų,anūkas?Tikrai Karbauskis,kad aukodavo,niekas nerašo.Kodel?

Milijonierius verslininkas

Milijonierius verslininkas portretas
ziema uzeina i viesaji wc. Ziuri,ant slapiu,purvinu,apmyztu grindu numestas 1 euras! Nu,nepaliksi gi,bet imti - taip geda! Staiga,verslininkas issitraukia 100 euru kupiura,numeta salia ir su pasitenkinimu pakelia jau 101 pinigeli. Iseinanciojo veide svyti palaiminga sypsena,gerokai israiskingesne,nei po gero nusilengvinimo.

GG

GG portretas
O komunikacijos vadovės kalba tikrai jai nedaro garbės. Nejaugi visa administracija kalba kaip patvoriniai?

Romas

Romas portretas
Jeigu jau pasiskelbei, kad dalyvausi labdaringame renginyje, tuomet aukok, o ne daryk vaizdą, kad aukoji. Arba nedalyvauk. Suma tikrai juokinga. Iš kitos pusės - kasdien ganame prašymų aukoti . Kokių tik dabar "aukų rinkėjų" nėra. Kartais tikrai pikta darosi - po galais, tiek mokesčių mokame, bet maltiečiams aukok, neįgaliems aukok, vaikams aukok, sportui aukok, senjorams aukok, maisto bankui aukok..... Viskas gerai, bet kai pamačiau kokiais automobiliais atvažiuoja pasiimti tų maisto banko davinių..... jau antra karta išaugo "pašalpinių", kurie nežino kas yra darbas.

Uk

Uk portretas
Ramūnas Karbauskis beveik tiek per mėn aukodavo savo Seimo nario atlyginima Šiaulių jaunimo centrui...

Pensininke

Pensininke portretas
Puiku kad nebeaukoja pinigu svaistunams

tukas

tukas  portretas
Taigi tie verslininkai vargšai ar tik ne milijonieriai mačiau kaip laisvalaikio per atlaidus sėdi prie bažnyčių šventoriuose ištiesią rankas ir prašo išmaldos

To SSS

To SSS portretas
Visame pasaulyje galioja nerašyta taisyklė dalį pelno aukoti labdarai .eini į labdaringu pavadintą renginį atitinkamai ,ne 37 eur ,aukok.Gėda ,dar nuotraukas išsitransliavo .

asilams

asilams portretas
Kas turi teksto suvokimo problemų " labdaringame renginyje"-renginys labdaringas, tam ten verslininkai susirinko, bet labdara virto parodija. Jei negali ir nenori aukoti, tai ir neaukot, nerenk labdaros renginių, nori baliavot, baliavok , bet baliaus nevadink labdara.

Nu,jo.

Nu,jo. portretas
Kad vaikai galėtų paspardyti "futbolą',jiems reikia šimtų tūkstančių eurų.Dabar tokie brangūs kamuoliai.Beto,dykai gali gauti tik malonę iš Dievo.

Nu,jo.

Nu,jo. portretas
Kad vaikai spardytų "futbolą",jiems reikia šimtų tūkstančių eurų.Dabar tokie brangūs kamuoliai.

Ona

Ona  portretas
Mūsų verslininkai dar sovietinio mentaliteto jei galiu nusuksiu ,nesumokesiu ,nėra jokios savigarbos ar pagarbos jam dirbančiam ,taip ir su aukojimu nemato ir neduosiu .,vargšai .

rado

rado portretas
kam aukoti. Paaukokit Ukrainai, tai nors nauda bus.

aisku

aisku portretas
tokia suma labai gedinga..Bet manau,kad buvo ten tokiu,kurie aukojo Ukrainai kitur...Bet buvo ir tokiu,kurie renginiuose tik pasimaivyt sugeba.

parodykit

parodykit portretas
mūsų šalyje mokesčius moka ubagai, aukoja taip pat ubagai, bet jie turtingi savo dvasia. O save aukštinanti "elitas" yra tikrų tikriausi dvasios ubagai, sumeskite visi jiems po centą, pamatysite, griebs ir dar prašys.

Dainius

Dainius portretas
Dar vienas-ar gali kas nori rengti loteriją. Taip kad ....

>>>>> Kodėl verslininiai neturi pinigų algoms, labdarai?

>>>>> Kodėl verslininiai neturi pinigų algoms, labdarai? portretas
Nidoje gyvena ir dirba turtingiausi Lietuvos zmones, o valstybe kazkodel turi juos be eiles bei nemokamai plukdyti i Klaipeda. Nekalbu apie nemokama ivaziavima. Visi lygus, bet kai kas lygesni.

Kodėl verslininiai neturi pinigų algoms, labdarai?

Kodėl verslininiai neturi pinigų algoms, labdarai? portretas
Mačiau šią vasara Nidoje, Drevernoje: jachtų tiek kad net kokiai Italijai nebūtų gėda.

PASIRODO, KAD LIETUVOS GALIA

PASIRODO, KAD LIETUVOS GALIA  portretas
Laikosi ant ubagų ... O turčiai užsiėmę savo turtų didinimu ir nusispjaut jiems , kas aplinkui vyksta... Givulių ūkis...

na

na portretas
lietuvoj prasidejo aukojimu vajus,taip vaikams reikia aukoti,bet kitokiems reikalams tikrai paprasti zmones neturetu aukoti,niekas nezino kur istikruju tie aukoti pinigai nueina,gal tik kelionem i las vrgasa.tikrai pastebejau tie kuriems aukojama geriau gyvena negu tie kurie aukoja.todel ir stovi eiles lietuviu prie sriubos lekstes ir dziaugiasi kad jos ipils koks nors valdziazmogis....geda

To Kruopa

To Kruopa portretas
Pavardėm prašau tos valdžios, kurie neseniai nusipirko jachtą, salą arba lėktuvą. Jei žinote jūs, tai matyt jie jums pasipasakojo. Pasidalinkite su visais

Poniai Ritai

Poniai Ritai portretas
Grynų nereikia. Telefonu padarai pavedimą į sąskaitą nenueidamas nuo šampano taurės.

Rita

Rita portretas
Na kas dabar grynus nesiojasi, visi juk su kortelem gyvena. Kiek smulkiu isgraibe tiek ir surinko. As niekad neturiu 40 eur grynais. Ir kam tie BALIAI kaip pajuoka. Tegul paskambina verslininkui , papraso pervest gabala ir viskas. O jau paskui tegul organizuoja PADEKOS Vakara tiems, kurie ta gabala pervede. Tegul pyrageliu naminiu jiems prikepa, desreliu su kopustai pritusina, alaus naminio padaro. Ir tegul pasisneka apie viska draugiskai,pavakaroja. O dabar tik suknias ponios demonstruoja, super brangius gerimus nesioja ir ant padeklo praso aukas deliot. . SLYKSTU.

Faktas

Faktas portretas
Prieš medžioklę šunys nešeriami. Tą patį daro Putinas su rusais, prieš siųsdamas juos į karą Ukrainoje.

Rokas

Rokas portretas
Verslininkai puikiai zino kur tokia labdara nueis- i renginio organizatoriu kisenes. Taigi susimokejo uz sumustini, sampano taure ir panaudota wc popieriu ir taskas. Saunuoliai.

Dsa

Dsa portretas
Todel jie ir turtingi,kad pinigais nesisvaisto. Kodel jie turi remti valkatas, girtuoklius ir ju vaikus? Kas nori gyvent geriau,tas uzsidirba. O kam patinka gyvent is pasalpu ir nuolat girtuokliaut- tas ir uz 5 eurus turi buti dekingas.

Klausimas

Klausimas portretas
O, kiek tame renginyje surinko nudriskusiems rusams, badaujantiems Putino rojuje? Kažkodėl kukliai nutylima?

Anonimas

Anonimas portretas
Turtingi nesimėto.čia tik iš vargšų labdarą išlupa:eina į PC ir maistą"atiminėja".Taigi ukrainiečiams paskui už dyką atiduoda-matot kokie mes geri,saviems tik sriubos ir tai ne visiems...Didelė gėda gerovės Lietuvoj,ar ne taio, ELITE?

Edvis

Edvis portretas
O aš uz šventes , šaunuoliai ir svarbiausia savi

Vladimiras Vladimirovicius Putinas

Vladimiras  Vladimirovicius Putinas portretas
Su blogiu , kovosime teisiskais metodais. Nenusileisime iki teroristu lygio.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Ne šūdu užsiimūinekite,o parašykite kiek pelno gauna Kreivys ir ,,hebra,,už ,,ignitis,,akcijas,kiek Masiulio žmona milijonu susikrovė

JTO

JTO portretas
yra paskelbusi tyrimo ataskaita,kad is suaukotu pinigu,tiksla pasiekia... nepatikesite - vos 3% !!! 3 centai nuo vieno paaukoto dolerio!!! Turtingi zmogai turbut tai zino? O jei jau rimtai,tai Valstybe turi sutvarkyti mokescius ir ju skirstyma taip,kad visokias NVO galima butu ispasolvonyti pas ju steigejus ir sponsorius,o ne serti biudzeto ir dar zmoniu asmeninemis lesomis! Bet,kai zinai,kiek isvagiama tu auku,tai kur jau tu jas varysi! Juk byra ne tik joms,o ir jas cia leidziantiems.

Išmintis

Išmintis portretas
Tik vargšas vargšą supranta.O ši visa banda dalyvavo ir tikėjosi atsidurt kokio nors žurnaliūkščio puslapiuose.Tpfu,visuomenės puvėsiai.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Dovanotam arkliui į dantis nežiūri! Pasakiuseiapie manikiūrus ir pedikiūrus- reikia nukristi iš dangaus, kad visiškai nesiorientuotumei Lietuvos kasdieniniame gyvenime! Juk ir mokytojas už savo algelę tokiom procedūrom neturi pinigų, o kur dar jo nuosavi du maži vaikai ir vyras, kaip kokia bausmė, irgi mokytojas! Nesigirk, kiek pakloji tokiom procedūrom - tuos pinigus skirk tokiems vaikams

Vytas

Vytas portretas
Tai kokie čia žmonės? Jie jedinstvo – nereikia jų vadinti Lietuvos žmonėmis. Fašistai, jedinstvo. Problema, žinoma. Pamišėlių pakankamai daug.

na

na portretas
nuo senovės žinom kuo daugiau per nagus krenta tuo skūpesnis...matyt Ukrainai visus pinigus išleido mačiau Maksimoj Ukrainietį išsitraukė kučia pinigų su guma surištų, nes akys iššoko vaikšto su kučia gal tilptų į batų dėzę gal ir ne...aukokit mieli ...rodė per TV dabar neseniai aukokit vaikam nes mama vieniša turi tris butas įrengtas super laksto špicas ...daug kas vargšais vaidina...o aukojantis nepagalvoja gal tam kam reikia geriau gyvena..čia mano nuomonė reikia dirbti, o ne miegoti iki 12 ir vergti kodėl niekass neaukoja

Bet

Bet portretas
kokie 3 vatnykai putoja ne į temą ir komentarus su klaidom rašinėja.

Žmonės tik “dedasi”

Žmonės tik “dedasi” portretas
verslininkais, turtingais ir sėkmingais. O iš tikrųjų - namas paskolinis, mašina lizinginė, suknelė pasiskolinta, veidą nupiešė draugė… Yra tekę vienoje rajono parduotuvytėje sutikti tv ekranuose matomą pramogų pasaulio ryklį, kur atvažiavęs su prabangia mašina pirko nukainuotus produktus. Paskui mašinoj atsisėdęs valgė paskutinės dienos mišrainę ir užkando bandele su dešrele.

Na

Na portretas
Ar įsigilinot, kokiam tikslui reikėjo aukoti? Parama per futbolą :))) Aukos gavėjas kažkoks socialinis klubas :))) Nesiputokit ir nelyginkit labdaros skirtingais tikslais. Galima suorganizoti labdaros vakarienę pvz. Naminės vilnos siūlų verpimo sambūriui. Ar net iš garsenybių surinktumėt daugiau negu šitie?

Regi

Regi portretas
Mes mūsų kaime, Prancūzijoje Bretanėje, 50 tūkst gyventojų suorganizavom bretoniškų tautinių šokių vakarą su alumi, muzikantai 3 grupės, grojo nemokamai, alus dovanotas vietinio bravoro, 2,5 euro bokalas, įėjimas kiek kas duos, per vakarą surinkome 4560 eurų retomis ligomis sergančių vaikų gydymui. Ir girti nesivoliojom.

Pr.

Pr. portretas
Turtingi labai taupūs, sena tiesa, kas nežinojote. Ne skūpūs, o taupūs. Jei būtų vardinis aukojimas, tai savo reklamai paklotų po tūkstantį, laisvai.

To 100%

To 100% portretas
keisti tie tavo büreliai...

Romas

Romas portretas
jie... beviltiški.

Bb

Bb portretas
Tai tas pats kas su asmeniškai mokamais mokesčiais, kiek moka eiliniai piliečiai ir kiek turtingi verslininkai. Nėra asmeninės naudos, arba reklamos asmeniškai koks jis puikus ir labdara baigiasi.

taip

taip portretas
Retai aukoju , ypac siuo metu viskas brangu ziuri kaip isgyvent .

Lt

Lt portretas
Tokie skrydžiai ir yra visokių įmonių vadovai ir verslinkai. Darbuotojam moka minimumą ir dejuoja per žinasklaida kad nėra norinčių dirbti darbuotojų ir ieško kad leistu dar iš kokios Zimbabvės atsivesti vergų. Tai pukiai pasirode. Žmonėms uždirbantis 800 € būtų daugiau per toki vakarą sumete.

Sigitas

Sigitas portretas
Tai reiškia kad labdaras renka ubagai.čia tinka posakis sotus alkano neatjaučia

Alma Kisieliene

Alma Kisieliene portretas
Kuo didesnis ponas,tuo labiau gaila,o manikiurui ir 200 negaila,kuo daugiau turi tuo labiau gaila,o vargsas visada atiduos ka turi.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Lietuviai šaunūs ir dosniai aukoja, očia gi sovietinio palikimo verslininkai arba jų ugdytiniai. Mąstymas kaip kremliaus zombių- prisiglemžti ir vartytis komforte nesijaučiant visuomenės dalim...apgailėtinas vaizdas. Baisu kokį palikimą protuose paliko SSSR.

Gedas

Gedas portretas
Idomiai cia, bibliotekoje esanti isikurusi VSI, ir ten ale dirba 12 darbuotoju, kurie vidutinskai gauna uz nieka po 1.6 k eur, kas tiek finansuoja? Tarkimbsurinko tik tiek, bet ziurekit is kitos puses: 12 darbuotoju x 12 menesiu x 1600 eur menesiui = 230400 Eur, o kur dar patalpu nuoma? Kas cia per varkes? Is kur tiek pinigu gauna?

Arūnas

Arūnas portretas
Suprask, esi turtingas PRIVALAI aukoti, nes kitaip viešosios nuomonės formuotojai tave IŠBUOŽINS.

Joo

Joo portretas
eilinį kartą žinomi žmonės parodė savo tikrąjį veidą.Svarbu būti uzfiksuotiems kamerų ir spaudos o dėl susirinkimo esmės dzin ir dėl surinktos sumos gėdos nėra nes kameros nefiksavo po kiek aukojo

ironija

ironija portretas
o kiek pragėrė ir praėde, negarbūs ponai ? Gal gali pasidalinti irgi "pranešimu spaudai"

Nuva

Nuva portretas
Mat kaip,kai buvo akcija per TV - paprasti žmonės,jūsų vadinami ,,vatnikais", visaip koneveikiami - sugebėjo surinkti milijoną...o kai turtingi milijardieriai gobšūs, mūsų,tipo, ,,elitas"- tik tris tūkstančius,tesugebėjo . Gėda Turėtų būti

supraskit

supraskit portretas
Taigi šitų a'la veikėjėlių į vakarėlį nekvietė, tai, ai, kaip pasiuto, ane? Ar seniai jie virkavo, kai per karantiną buvo uždrausta koncertuoti?

Juokiasi puodas,

Juokiasi puodas, portretas
kad katilas juodas.

VA TAIP

VA TAIP portretas
Įdomu o kokias sumas aukoja tie patys verslo šou asmenys Įvairus dainininkai, šou menai? Jie taip matau labai verkia kad sunku gyventi, bet kažkodėl daugelis rūmus statosi.

jis

jis portretas
todėl. kad mūsų visumenės "grietinėlė" dalyvaujantys tokiose parodijose yra prasiskolinę skurdžiai, turintys tik gerą makiaža ir visną porą rūbų. Rodantys visiems aplink kokie jie turtingi, o realiai namie valgo vien grikius ir planuoja kaip čia išsimokėti bankams nesubankrutavus. Manau tai yra instagramo sindromas, veidmainystė, realybės minimumas gerbiamieji.

Net jei vargšas paaukoja tik 5 eurus

Net jei vargšas paaukoja tik 5 eurus portretas
Tai yra daug daugiau nei kai milijonierius paaukoja 100 eurų. Tačiau milijonierius daugiau garbianamas, nors vargšas paaukojo 1%, o turčius tik 0,01% savo pajamų.

L?

L? portretas
M. Domarkaitės komentaras super. 100 balų!

Startaperiu

Startaperiu portretas
prikviete :)))

to apgailėtina

to apgailėtina portretas
Ijungta "laisvės" ir broilerių partijų cenzūra ir viduramžius primenanti raganų medžioklė.

Kauno Rotuseje

Kauno Rotuseje portretas
Panasus,,baliai,,buna-praeda,prageria 5 kartus daugiau,nei sumeta,bet sitie,tai virsune,vidutiniskai po 37,5 euro,o foto kiekvienas uz 200euru pripleskino,menkystos.

onute

onute portretas
P AGALIAU ŽMONĖS ATEINA I PROTA ZELENEBOBUI MILIJONO NESUMETĖ O ZERELENEBOBIENEI LONDONE MANIKIURAM UŽTEKS

:DDD

:DDD portretas
Niekas jau nebetiki avantiuristu?

Tomas

Tomas portretas
Isnuomoti ir parusti valgi rumuose ne pigu, kainavo 1997000euru, o surinko labdarai 2 milionus euru, va ir liko 3000euru.juk ner tokio durno verslininko, kuris uz savo pinigus estu?

Galerijos

Daugiau straipsnių