A. Zuokienės bausmė sūnui – ranka perrašyti Evangeliją

  • Teksto dydis:

Tris vaikus užauginusi Agnė Zuokienė prisipažįsta: visos jos atžalos mokėsi ypatingose mokyklose.

Šį vakarą 19.30 val. „KK2 penktadienyje“ – artėjančios Mokytojų dienos nuotaikos ir tikroji žinių kaina. Kodėl mokytojai, o ypač dėstytojai, uždirba grašius, tuo metu privatus mokslas – retai kam pasiekiamas.

Tris vaikus užauginusi A. Zuokienė prisipažins: visos jos atžalos mokėsi ypatingose mokyklose. Ji negailėdama mokėjo už privačius darželius, o stojant į prestižinę Jėzuitų gimnaziją egzaminus laikė ne tik vaikai, bet ir pati Agnė. Dabar jauniausioji Agnės dukra mokosi privačioje mokykloje, kurioje mokslai kainuoja apie 7 tūkst. eurų.  Vis tik Agnė prisipažins: daug investavusi į vaikus, ji iš jų  daug ir reikalavo. Štai tuomet, kai jos sūnus, Jėzuitų gimnazijos mokinys, buvo pagautas rūkantis, mama sugalvojo visą bausmių sąrašą.  Galima tik įsivaizduoti, kokios tai buvo bausmės, jei sūnus pasirinko ranka perrašyti Evangeliją pagal Joną... Nors bausmė buvo labai griežta, bet veiksminga – Zuokų sūnus nerūko iki šiol.

Daug vilčių į savo dukrą, taip pat privačios gimnazijos auklėtinę, deda ir renginių vedėjas Remigijus Žiogas. Tiesa, jis pripažįsta, kad nuotolinis mokymas – didžiausia tragedija, kai neįmanoma sukontroliuoti, ką iš tiesų vaikas veikia prie kompiuterio. Nepaisant visko, vyras pasiruošęs į savo vaikus investuoti tiek, kiek tik reikės ir, jeigu prispaus reikalas, dėl vaikų mokslų netgi paims paskolą.  Ne tik renginių vedėju, bet ir dėstytoju dirbantis  R. Žiogas pripažins: Lietuvos švietimo sistemoje algos – neadekvačios. Pavyzdžiui, jis pats dėstytojaudamas uždirba maždaug... 170 eurų. Kad dėstymas – brangus hobis patvirtins ir kitas dėstytojas Jonas Šečkus. Dvejuose universitetuose dirbantis mokslininkas per mėnesį gauna maždaug 300 eurų, taigi yra priverstas imtis įvairios papildomos veiklos.

Beveik  50 metų mokykloje dirbęs ir prestižinę valstybinę mokyklą sukūręs Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos vadovas Miša Jakobas neslėps: šiuolaikinėje mokykloje – daug skaudulių, o nuotolinis mokymas – didelė tragedija. Jis net neabejoja, valstybinio matematikos egzamino rezultatai šiemet tokie prasti būtent dėl karantino.NAUJAUSI KOMENTARAI

Taip

Taip portretas
O iš kur pas ją turtai kur ji juos uždirbo ,gerdama ar dirbdama prostitutė ar nuo vyro sudegintų vienkiemių .na parašykit

anonimas

anonimas portretas
geri vaikai , bet už tėvo nuodėmes turės kentėti .

tinkamiausia rubrika zuokienei :

tinkamiausia rubrika zuokienei : portretas
žvaigždės ir pramogos ...
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių