Į Lietuvą grįžta vis daugiau emigrantų: gyvenimas mūsų šalyje gerėja?

Grįžti į straipsnį

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
ATVYKO SENUS TĖVUS APLANKYTI,APTVARKYTI,PAVALGIDIMTI MĖSA IR SKANIAU.REIKALUS SUTVARKYS IR IŠVAŽIUOS.UŽSAKYTI PURVASKLAIDOS STRAIPSNIAI NORI PARODYTI SUSMIRDUSIO OŽIO TVARTO PAKILIMĄ .PASIJUOKIM.

jooo

jooo portretas
Pateikimas apie laimingus Danus jums nieko neprimina? Jausmas, kad skaitai apie buvusius sovietus, tai gal tame ir yra laime :)) o grizta tik tie kuriems nesiseke, nes visoje eu padetis blogeja :))

pastaba

pastaba portretas
jie nezino, kad grizta i zona, pacia pavojingiausia vieta europoj. tarp gudu ir rusu ir dar slektu. jie su apetitu pasidalintu lietuva.

Anonimas

Anonimas portretas
Visą valdžią ant Šakių ,!!!

Ar nuo proto nušokot?

Ar nuo proto nušokot? portretas
Čia viso labo grįžta MRU teisininkai su magistro laipsniais, kadangi už vištų pešimą Anglijos vištidėse ir policininkų prišiktų kalconų plovimą Šveicarijoje algų jiems neišmokėjo, kitų jokių pašalpų negavo, grįžta pavalgyti savo senučių mamų delikatesų, katros būdamos ir arti 70 m dirba pilnu krūviu 2-3 etatais, kad tik vargšeliai su tokiais brangiais nupirktais diplomais nepakliūtų į sąvartyną maitintis ir daugintis, kaip kad ir jų proproproseneliai iš šūdvežių kastos. Neaišku dar?

įdomu

įdomu portretas
kiek už šitokių kliedesių skelbimą šunberginiai šekelių duoda?

na

na portretas
visi gerai zino, kad gyvenimas lietuvoje kasdien vis blogeja, skursta seimos, neisgyvena pensininkai, darbo lietuvoje negausi jei neturi giminaicio uzimancio aukstas pareigas, visur klesti tik patycios, niekinimas vienas kito

JONAS

JONAS portretas
Supraskit visa europa žlunga visur debiloidu valdžia sujauke pasauli taip kaD ŽINO KAD SVETUR IRGI PITRAGAI BAIGIASI

Metų anekdotas

Metų anekdotas portretas
Metų anekdotas --- '''Ne situacija užsienyje pablogėjo, o, situacija Lietuvoje pagerėjo'''

Emigr.

Emigr. portretas
Vieni grįžta, kiti išvažiuoja.Bet kitur tikrai geriau,nes atlyginimai didesni o mokesčius galima sumažinti , nereikia gyventi isdydziai .

O

O portretas
TaI_blya tevine ginti atvyko _hihi....sudo new

Atsikvosekit

Atsikvosekit portretas
Mazi mokesciai litkei ... :DD ... Uzdirbi 2000 : atiduodi tiesioginiu mokescius nuo ju lieka 1241 , netiesioginiai perkant ... pvz ... duona 21% lieka 1241 - 21% (261e), kur akcizas, kur kiti mokesciai ... ir ...kiek lieka is 2000 ...600-700?! O ka gauni ... pvz spyri i ... kai prireikia kad ir med.paslaugu...apie kitus biurokratus nekalbant ... Tai skaiciavimas nuo 2000... o kaip verstis tiems kas gauna 600-700?

Zinoma

Zinoma portretas
Kad GA-GA-REJA,BRIUNCELIS paseria gagaras.

Emigr.

Emigr. portretas
Grįžę neužsibus Lietuvoje,jeigu už valandą moka nekvalifikuoto darbo 10.59 £ 0 pas mus Lietuvoje 3,-€ ,tai skirtumas yra.Teisingai tenai ir mokesčiai kitokie,didesni, bet atitinkamai daugiau uždirba.Važiavimas miesto ribose 3,-£ , visą diena tuo pačiu bilietu gali važiuoti ,skaitosi dienos važiavimas.Vienu žodžių nenoriu vardinti kas yra gerai ir puiku tenai.Aišku, pasiilgsti savų žmonių,savos aplinkos,bet gyventi tikrai puiku, žmogus vertinamas,nesvarbu amžius, specialybė.Visai kita aplinka,nesurūge,nesusirauke žmonės ..

Bet koks teiginys turi būti kažkuo paremtas

Bet koks teiginys turi būti kažkuo paremtas portretas
Jeigu sakome, kad Lietuvoje gyvenimas gerėja reikia parodyti - ką mes sukūrėme, įrengėme, užauginome...Antraip - tai tik EILINĖ MELAGIŲ PROPAGANDA.

TIKRAI "GERĖJA"...

TIKRAI "GERĖJA"... portretas
Jau iki gerovės valstybės liko koks menkas žingsnelis...Vietoje tos melagingos propagandos geriau parodykite bent vieną "pasiekimą", nuo kurio prasidėjo tas "pagerėjimas". Lietuvos eiliniai piliečiai mato tik kritimą į prarają iš kurios jau neišsikapanosime dar 100 metų.

Taip.Grizta atostogu

Taip.Grizta atostogu portretas
O pries rugsejo 1-aja sniurais atgal.Pilni lektuvai

gyvenimas "gerėja", tai rodo,

gyvenimas "gerėja", tai rodo, portretas
n u o g i gatvėse vaikštantys žmonės

Nu ja

Nu ja portretas
Pasalpos dideja.

ALEKSANDRAS

ALEKSANDRAS portretas
MELAS ABSOLIUTUS.TAS KURYS TA RASE NEGALES SAVO VAIKAMS I AKYS AZIURETI

klumpė

klumpė portretas
Grizta... iki 1 rugsejo... juk nedurniai: kas nori gyventi zonoje tarp lenku ir gudu? ir vagneriai salia.

To STOP melui

To STOP melui portretas
Čia jau priklauso nuo turimo piliečio ūkio dydžio. Pas kurį didesnis ūkis - pas tą ir didesnės elektros sąnaudos. Nereikia būti ūkininku ir elektra bus visada pagal kišenę.

Stop melui

Stop melui portretas
pasakyk nors vieną dalyką atvirai : kiek pabarango elektra ,o dėl to ir VISOS PREKĖS , PASLAUGOS.. Ar tikrai tokiu pat dydžiu išaugo žmonių algos , pencijos ?

Anonimas

Anonimas portretas
Prašau nemeluoti. Šiais metais bedarbyste mažeja [ yra apie AŠTUONIS procentus ] ,okitais nusimato dar truputi mažesne [ tarp septyniu ir aštuoniu procentu ]. Gal noretumete , jog butu daugiau, bet...nesigauna...

apgailėtina

apgailėtina portretas
tiesiog užsieniuose "atsitokėjo " ir pradėjo analogiškai ir už darbą mokėt ir su darbo laiku tvarkytis. Man geriausias pavyzdys : Lidl pokyčiai po pokyčių ....ir turim tą patį ką ma ximoj , norfoj , iki ir kitosev vietinėse super kontorose. Nieko bendro su situacijos Lietuvoj pagerėjimu tikrai nėr,

kol koncervatoriai valdzioj

kol koncervatoriai valdzioj portretas
kita meta daugeliu imoniu ussidarys vartai bus bedarbyste ir emigracija ,2 dirzu varzymo periodas

karti tiesa

karti tiesa portretas
Rajono statybose darbdaviai siulo 1000 bruto , tiek pat kiek pardavejai senukose ar lidle. Kaune 1000 po mokesciu.......visi pinigai Nebent furistai gerai uzdirba ,bet gyveni 2 mienesiu budoi

baigės jachtų varikliai

baigės jachtų varikliai portretas
navigacijos, auto signalizacijų neįkanda tai grįžta. Saugokit turtą, tautiečiai. Jau dingzta prabangūs auto ir jų dalys.

>\\\\....////

>\\\\....//// portretas
a,cia tu gaideli-vagie ? atsimenu,nuo vaikystes sapalioji,kaip gyvensi užsieny,kaip milijonieriumi busi... ??? žąsine, nei tu išvarditose šalyse gyvenai,nei ten dirbai...o jei kažkur buvai,tai vogdavai ir pakrumese ar apleistuose namuose nakvodavai..tikras morozas esi, kuo mažiautokiubus Lietuvoje,tuocia geresnis ...oras bus...

>>>Anonimas \\\\\.../////

>>>Anonimas \\\\\...///// portretas
Gaidy,jei toliau savo vištidės nebuvai nuplasnojęs tai nešiepk savo mėšlino snapo.---3 metus gyvenau ir dirbau Italijoje,5 metus Ispanijoje,11 metų Anglijoje,iš kurios preš 5 mem.grįžau,taip kad mėšlasnapi apie maisto kainas puikiai žinau,kaip kas vinodai,o kai kas net BRANGIAU kaip LT,o atlyginimai 3-5 kartus didesni.___Taip,kad gaiduk žiūrėk savo raibąsias ir nesikišk į suagusių reikalus.___Atsirado o'Žyno ruporas.

rašyta

rašyta portretas
Gal atsimenate ,kai jusu troliai šeimininkas [tarpkojo putka] kalbejo,jog Lietuvoje like pusantro milijono gyventoju, o kiti emigravo....Ir tai nuskambejo gana senai...Taciau kiek daug tokiu pat liurbiu lojanciu agresoriaus balsu [ padeda varyti rašistu propaganda ]....Nejuokinkite....Nesunku atsidaryti belekoki portala ir pasiskaityti tikra tiesa, o ne iš savo "besmegeniu" transliuoti tik savo kopustuose laikoma "tiesa"... Lietuvoje tikrai viskas "eina" geryn septynmyliais žingsniais ir mes labai sparciai gyvenimo lygiu artejame link Vakaru senuju šaliu lygio.

Anonimas

Anonimas portretas
>šlavejai Miglai iš norges [ gal slaugei , uždirbanciai tris su use gabalo ]...Labai nepatenkinta Lietuva, tik KODEL nerašaikiek ten atskaito mokesciu,kokios pragyvenimo,maisto, gerimu kainos ???? Matyt,kad lieka ne ka daugiau nei musu šalyje, bet subines valai neatsitraukdama,neturi laiko nubegti i wc...Nabage...

>Aha

>Aha portretas
BET JUK STATISTIKA METINĖ ,O NE SEZONINE [ kaip tavo besmegeneje galvoje ]. Be to suskaičiuota iki "vienetuko" į kur išvyko ir iš kur išvyko.... Matyt esi neskiepytas, nemažai tokiu pat netekes [ palaidojes ] ir...vis dar nesveikuoji? Nieko tokio, linkiu pasveikti ir į gyvenima žiureti sveikomis [ ir blaiviomis ] akimis. Iki.

kiek

kiek portretas
nelaimėlių, kacapijos trolių, asilo berečių čia susirinko, eikit dirbt ant sofos nesmirdėję ir čia neamsėję. Lietuviai taip gerai dar niekad negyveno, protingam, darbščiam visko užtenka, kokiuose namuose gyvena, mašinos kiemuose netelpa, Palanga pilna, kavinės, restoranai pilni...

To asdfghjkl

To asdfghjkl portretas
Tu cia ant popireriaus dar uzidines rasai.. 1200 i rankas miestuose. O atmetus 3 did. miestus krenta iki 1000. Virs 1500 isvis -5-8 proc. uzdirba.

Povilas

Povilas portretas
Esu nesenai"iškeptas"pensininkas. Gaunu truputi daugiau nei vidutinė pensija. Gyvenu vienas. Iš statistikos , tokie ir vieniši tėvai yra daugiausiai pažeidžiami.... Taigi,valgau lašiša, jogurtus, bananus ir kaimiškus kumpius [ po trylika-penkiolika eu už kg ]. Nesenai grįžau iš Suomijos,į kur po pandemijos kainos išaugo...Na,kaip ir kitur... Todel darau išvada, kad arba DAUGUMA VERKŠLENANČIŲ YRA [ ar buvo ] TINGINIAI , arba NUO GIMIMO VISKUO NEPATENKINTI [ vis mažai ir mažai...], arba NETURI STAŽO, NES JAUNYSTEJE TINGEJO IR NEDIRBO BEI LEBAVO, arba GYVENA DIDELIUOSE NAMUOSE [ kuriu patys neįsigijo,bet gavo palikima...] IR NEIŠGALI IŠLAIKYTI, arba.... Galeciau testi ir testi.... O iš tikrųjų, tai mūsų šaly ir uždirbti galima, ir išgyventi galima, gaunant pensija. Tuo labiau, kad dar nuo "valstieciu laiku" [ ir ši vyriausybe...] vis kelia ir minimalu atlyginima, pasekoje ko dideja ir kitiems atlygis, ir pensijas, ir kitas išmokas. Gyvenkite laimingai musu L

realybė

realybė portretas
Padaugėjo tik slavų, lietuvių kalbos girdžiu vis mažiau.

Lina

Lina portretas
Gal jus apsiruke žurnalistai ? Pilnas fb prasanciu pagalbos . Mamos nebeturi misinuku is ko pirkti , arba maistui kad pagelbetu . Zmones renka pinigus aukoja , veza rubus . O jus rasote pievas . Buvome grįze is uk į lt . Susikroveme atgal savo turta ir atg į uk . Neina pragyventi . Darbuose apgaudineja ,nesumoka . Arba moka asaras . Į mokykla isleisti vaika kruva pinigu reikia . Grįzti gali tada kai turi tevu sodybas pardaves ar teveliai turi santaupu ....

Tarp kitko

Tarp kitko portretas
Lietuvoje rudenį ruošiasi atleisti netoli tūkstančio darbuotojų iš įmonės Lifosa. Daugybė darbuotojų yra atleista iš kitų įmonių tik niekas per daug to neviešina. Panašūs procesai dėl sankcijų veikia ir kitose Europos šalyse. Dėl to ir grįžta dalis gyventojų.

Jokeris \\\\\.../////

Jokeris \\\\\...///// portretas
Nei dienos,nei valandos,nei sekundės be MELO.chroniški ligoniai.___V.L.---kas MELUOJA tas ir VAGIA.

Jonas

Jonas portretas
Optimistai.

Kad vakaruose

Kad vakaruose portretas
Labiau blogėja

jis

jis portretas
Manau keli veiksniai: brexitas, covidas na ir gerejantis gyvenimas be abejo

Aha

Aha portretas
Žurnalistinis rašinėlis, kaip ir visa Lietuvos melagienos politika, kas pinigus sumoka žurnalistui, pagal sponsorių ir rašliavas kuria. Vasarą, kada vaikams atostogos, visada daugiau parskrenda, o rudeniop vel kels sparnus svetur. Nuolat vyksta judėjimas, vieni grįžta - kiti spjauna į "gerovės" valstybę ir išvažiuoja kitur laimės ieškoti

va taip

va taip portretas
Tiesiog sankcijų dėka gyvenimas Europoje prastėja ir vejasi Lietuvos standartus.

Kad

Kad portretas
Kam nepasiseka ten isikurt priversti gryzt , gryzo pernai sesuo su seima mire uosviai liko butas , sodas , garazas pasidare remonta ir cia uztenka mokesciams , duonai kam vergaut ,galim ir cia gyvent turint gyvenama plota .

asas

asas portretas
gyvenimas gereja lansberginem lesbem pidarams ir pedofilams

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomiausia tai, kad tokį straipsnį spauzdina kiekvieną vasarą. Tipo emigrantai grižta. Jie per savaitę uždirba tiek, kiek Lt per mėnesį. Debilai, nerašykite nesamonių.

A rytuose r mir

A rytuose r mir portretas
Ašis Maskva Nigerija rulina

Jadvyga

Jadvyga portretas
Gryzta,todel,kad tevai paseno gimtineje.Nebera kam ju vaikus priziuri.

Ha

Ha portretas
Taigi pasenije stovi spalvotieji su sakemis ir neileidzia emigrantu.

Migla

Migla portretas
Norgėje dirbu slauge senelių namuose. alga į rankas- 3500 eurų. Lietuvoje tokios algos slaugės dar bent 50 metų nematys. Taip kad nerašykite vėjų apie gerėjantį gyvenimą šioje skylėje.

Jau 19 m gyvenu ten

Jau 19 m gyvenu ten portretas
Kaip atlyginimas buvo 4 k didesnis Kai isvaziavau is lt 19 m atgal; taip ir dabar jus toks. Ydomu no delei kas skaiciuoja i rankas ten uzdirbu 750 i savaite; vyras apie 850 be virsvalandziu po mokesciu

jo

jo portretas
Negincinu,jei lietuvoi minimumas 1500 i rankas.o jei ne tai propaganda prakeikta.

Rasa

Rasa portretas
Kas čia per melagiena, jiems Lietuvoje viskas brangu,nesupranta kaip mes išgyvename...apie kokį grįžimą kalba

Jokūbas

Jokūbas portretas
Žurnalistas pamiršo paklausti ar užsienije gyvenimas blogėja emigrantams.

Įdomu

Įdomu portretas
Įdomu ką vartoja straipsnio autorius?

Vidutine

Vidutine portretas
Alga 2000 tik delfyje, LRt ,Tv3 o realiame gyvenime sapnuose arba seime

Anonimas

Anonimas portretas
Eilinis žurnaliūgų lindimas konservatoriams į subinę.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik Lt kontra gali rašyti apie vid.algą 2000. Pragyvenimo lygis Lt yra žemiau 1000.

gryzta

gryzta portretas
jo haholai isstumia .

geriau atlikit apklausa

geriau atlikit apklausa portretas
ka ruosiasi veikt moksleiviai pabaige mokyklas-99,5 proc pasakys kad teps slides kuo toliau nuo ,,tevynes,,

Debilai, bl

Debilai, bl portretas
Kiekviena vasara tą patį rašo. Šudasklaidos menas. Atostogu jie atvažiuoja Tėvų, Senelių aplankyti. Pakirmijusiu dantų pagrežioti...

asdfghjkl;

asdfghjkl; portretas
tik idiotas LIETUVIS uz 3000e gali dirbti UK,kai LT vidutine alga 2000e ir esi namuose

idomu

idomu portretas
> siep. Jums demencija nuo gimimo ar po trečio dūrio "laisvės petyje" išsivystė?

skiep

skiep portretas
Naisiu sektai blogeja,nes senas armenas is maskvos del sankciju pritruko euru,moka tik rubliais.

ekspertas

ekspertas portretas
lietuvos ekonomikai greit bus kapiec

Vanda

Vanda portretas
Kodėl Jūs galvojate, kad žmonės kvaili ir patikės šiais svaičiojimais. Taip, atvažiuoja aplankyti artimųjų, atostogų. Paskaičiuokit kiek išvažiuoja.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Slavai jau tapo "grįžusiais emigrantais"? Vilnius rusiškas labiau nei prie stalino, apskritai aplink visur ruskiai , slavų skudurai ir kirilica, ko nepadarė sovietai, tą padarys išverstaskūriai "patriotai" už tris Judo dolerius.

pastaba

pastaba portretas
Idomu. Grizta i pavojingiausia Europos zona.

as

as portretas
Sutinku gal ir gereja,jei nematei geriau.

skiep

skiep portretas
Cha cha debilavotas trolis

..

.. portretas
Gryzta tie kurie jau turi cia nusipirke nekilnojama turta be jokiu paskolu,per daug metu uzsidirbo kapitala,o kitj ir pencijas europietiskas,tad ir cia gera gyvent jeigu neiklimpes i bankus

tam-,,cha cha cha,,, vaflioriau pats rasai komentara

tam-,,cha cha cha,,, vaflioriau pats rasai komentara portretas
ir pats parasai pries jy sau atsakyma ...keiki pats save...

g r į ž t a ne tik

g r į ž t a ne tik portretas
pomidorų skynėjai , bet ir VAGYS.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Straipsnis Kremliaus šunaujai - kaip druska ant žaizdos.

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha to Cha cha cha portretas
"Aš kaip etatinis stribvaikis galiu pasakyt iš komentaru trolinimo daug neuždirbsi.Bet ant duonos užtenka." .................Teisingai. O, toliau bus dar blogiau - Kremliaus medinukų vertė kas dieną krenta ir tau atlyginimas tik mažės. Perspektyvų - jokių. Geriau mesk tą nešvarų Judo darbą ir eik kaminų valyti. Esi idiotas ir daugiau niekam netinki, bet duonai ir retkarčiais sviestui užteks.

KAS PASIKEITE LIETUVOJE

KAS PASIKEITE LIETUVOJE portretas
OGI DAUG PREKYBCENTRIŲ PRISTATE. PRAŠOM UŽEIKIT. NEPAŽIURET, O NUSIPIRKT. PRIE RUSO NEBUVO, O DABAR PILNA VISKO. ATEINI IR PERKI, KAINOS NESVARBU,KIEK KAINUOS. SVARBU, KAD LAISVI NUO RUSIJOS.

NEKALTAS KLAUSIMĖLIS

NEKALTAS KLAUSIMĖLIS portretas
Kas Lietuvoje įdiegta, sukurta naujo, kad gyvenimas pagerėtų? Gal Lietuvą pardavusi valdžia pasikeitė? Gal landsberginė šutvė nustojo vogti ir apiplėšinėti savo tautą?...

kaunietis

kaunietis portretas
Lietuva, jos miestai,stipriai gražėja. Ekonomika, algos , pensijos, minimalus atlygis kyla taip sparciai, kad neužilgo , net nepajusime, kada šalis pasieks ne tik ES vidurki, bet irdaugiau... Jau dabar , pagal kai kuriuos statistinius duomenis, lenkiame senesnes ES šalis Graikija, Portugalija...

Anonimas

Anonimas portretas
kaip smagu ilga laika yra Lietuvoje, nes daug vagiu,žuliku,pridurku ir nepritapeliu išvyko ir tik nedidele dalis mokytis,normaliuju.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš tukstanti skaitau kaip vieneta,nes O yra O...Taip pat ir su imigrantais esu trumparegis...man nesakykite ka kalbeti, nes esu tamsuolis trolis iš sovietijos. vot tep..

tam --,,Kukas,,, pakele koja ziuri y siknaskyle

tam --,,Kukas,,, pakele koja ziuri y siknaskyle portretas
jei isdralinta tai vietinis ...jei ne tai atvaziaves is uzsienio emigrantas....

Rima

Rima portretas
Bjauru ir koktu skaityti.Užsakomasis straipsnis.Pudrina visiems smegenis. Kainų šuolis baisus, atlyginimai pakilo vos vos., pensijos pačios mažiausios Europoje. Dabar dar žasa padidinti kelių mokestį 10 kartų....Niekas čia į tą bananų valstybę nesiveržia.Tiesiog slepiama tikroji tiesa.Rudeniop pasipils niekur nepritapusių abiturientų lavina į Vakarus.

tam--,,pilietis,,, na tu ir aborto auka , matomai tave asile

tam--,,pilietis,,, na tu ir aborto auka , matomai tave asile portretas
per sikna girta akusere istrauke , suspaudus maumonely ...toks nedadarytas zemakelnis pridurkas ir lakstai po lietuva ,,kakariekodamas,, is lansbirkinio tvartelio ditirambus apie ,,,gerejimus,,, lietuvoje.

Anonimas

Anonimas portretas
Įjung logiką....ABLAUCHE

pilietis

pilietis portretas
Žiū..ū... kaip pagaidinti rašistų troliai , kaip pirmasis "anoniminis-runkelis...-triedžiantis aktualiai" ar kitas menkysta, pasivadines oi..oi... - ožiu \\\\\..../////, amžinai smirdintis bei dusaujantis jog gauna tik šešis šimtus... ar dar koks nedaumka-tamsuolis kakariekuoja jog "labai apsiskaite, susipažinę su statistika...", tikrus šalies žmones,nuo tokiu , vemt verčia. Jiems kalbėk nekalbėjes, kišk panosen duomenis ar ne, vis tiek kakariekuos"po svojiemu". Ane, išgamos?O statistika nemeluoja, paskutinius tris metus emigruojančių tautiečių yra mažiau, nei sugrįžtančių. Čia nekalbama apie svetimtaučius. Ir dar, faktas, kad kai įstojome į ES , bvp buvo Lietuvoje apie trečdalis ju vidurkio, kai dabar - apie devyniasdešimt nuošimciu [tai ir ekonomika, ir prekyba, ir užmokestis...]. Dabar min. uždarbis beveik štuka ant popieriaus, o sostines regione jau trecdaliu daugiau ES vidurkio esame...Tad šalies menkystos nelokite eteryje,nes šalies vystymosi nesustabdysite

slawa wagner

slawa wagner portretas
suzinojo kad lytwoje gywenimas gereja ,tai ir wagnercai pasidave i ta puse...

To Cha cha cha

To Cha cha cha portretas
Matyt rusijoje gyveni, kad nezina po kiek dabar duona lietuvoj parduodama.

cha-cha...

cha-cha... portretas
Jus dal susitarkite, pries menesi emigracija didejo, dabar jau mazeja.Cia galkad Anglijoje mokiniu atostogos tik liepos gale prasideda ir visi seneliu atvaziuoja aplankyti? Rudeni isvaziuos ir vel straipsnis kad dideja emigracija.

engiama lietuva neturi ateities

engiama lietuva neturi ateities portretas
ir vel dezinformacija liejasi laisvai o is tikruju 50 procentu lietuvos gyventoju miega ir svajoja kur emigruoti kad tik pakaktu uzsidirbti ir save ir seimas islaikyti o jaunimas aplamai negalintys uzsimoketi uz mokslus nusispjauna ir varo i uzsieni nors sunkiai dirbdami bet laimes jiesko svetur ir kas lietuvoje ekonomika ir kainas kelia tai namo keliom dienom sugryze is uzsienio zmones ir lt biznis zvelgia i ju kisenes

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Aš kaip etatinis stribvaikis galiu pasakyt iš komentaru trolinimo daug neuždirbsi.Bet ant duonos užtenka.

Įjunkite logiką

Įjunkite logiką portretas
Visų pirma nereikia skaičiuoti ukrainiečių, baltarusių, ukrų ir t.t. Grįžta kurie užsidirbo pensijas, su sveikatos problemomis, atostogų, investuoti į nekilnojąmąjį turtą ir t.t., bet didesnė dalis išvažiuoja, ypatingai jauni žmonės su specialybėmis.Psižiūrėkite SODROJE kiek dirbančių beliko, atkrs noras rašyti nesąmones...

Kukas

Kukas portretas
O kaip je atskiria, kuris cia is emigracijos grizta, o kuris is atostogu grista?

Juodas humoras

Juodas humoras portretas
Saskaitu skaičiai seimunu didėja,o ne gyvenimas lt:(

Gi

Gi portretas
Kas užsienyje gerai uždirba ar turi verslą, negrįžta. Ten geriau. Grįžta pašaliniai, išmesti per Brexitą ir susirgusieji, kurių darbe nelaiko užsienyje ir išvaro lauk. Grįžta nelaimėliai.

Grizta?

Grizta? portretas
Reiskia konservata blogai dirba. Putinas inirs. O tada skubos tvarka gali uzpulti. Siuliciau jau nedelsiant begti is geroves valstybes.

Jonas

Jonas portretas
Užsakyti straipsniai yra tokia tematika apie Lietuvą,kad reikia rašyti jog gerėja gyvenimas Užtenka kabinti makaronus.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Nu ka ka dai tik zinasklaida gali sau laiti rasyneti tokius vejius.Nekas cia negereja ir neraike sureiksminti su gyvenimo gerove.Zmones Usenije atsigauna ir uzidirba pinigu kuo PATI Lietuva nesugebejio sutaikti zmonems gyventi ir uzsidirbti Lietuvoje.Nes raikejo isvazuoti is tuos Lietuvos alio.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Gryžta aplankyti savo artimuosius ir vel kuo greičiau varo iš to konservatdurnyno.

nuomonė

nuomonė portretas
Tai kodėl masiškai mokyklas uždarinėja? Nes jei kas ir grįžta tai pagrinde norvegų pensijas užsidirbę pensininkai, o darbingo amžiaus mokęsčių mokėtojai mokęsčius moka užsieniuose, ne čia, 33 metų durnyne.

Vanda

Vanda portretas
Taip, jau lenkiam Jungtinius Arabų Emiratus. GEROVĖ ....

Tai

Tai portretas
Turim didziausia socialine neligybe ES ,didziausi imoniu grynieji pelnai ES ,kainos mokesciai ir dideli kas uzdirba minimalke ,galim gyvent ir Lietuvoje turint gyvenama plota ir turint gerai apmokama darbo vieta ,dirbu servise ir alga 1600 i rankas darbo turim ir uz val, 60 e, ikainis .

Anonimas

Anonimas portretas
Prezidentas su landzbergine šaika jau gerovę sukūrė ? Gal mažuma ir grįžta, tik ne dėl to jog čia gerėja, o todėl, kad visose šalyse persiktvarkymai vyksta ir padėtis stagnuoja arba blogėja. ES išsivaikščios - visi išsibėgios po savas šalis. Nesvaikit

Anonimas

Anonimas portretas
pas mus negereja gyvenimas.zmones gryzta padet tevynei su savo patirtimi,pas mus gamta taip nesiauteja kaip kitur,ir vistiek savas krastas mielas,gryzkit visi kelkit ekonomika darykit tvarka cia

Aisku kad grizta

Aisku kad grizta portretas
Pazintine gal 6 seimas, kurios uzsidirbo, pasistate nama ir grize I Lietuva sekmingai gyvena

Artūriukas

Artūriukas portretas
Metų anekdotas :)...susitarkite bent pasakas rašydami...tik neseniai emigracija didėėėėjo :)...ar jūs ne iš vieno lovio ėdat?

nu nu

nu nu portretas
Emigrantai grizti pradejo namo, kada valde Valstieciai zalieji. Ir cia faktas. Pamenam. O dabar atejus konservatoms, vel bega atgalios.

Kukas

Kukas portretas
nejuokinkit "grizta"... Valdant konservatoriams, jie atgal pradejo isvaziuot emigracijon

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
1.Prisidirba, už tai grįžta.2.Pakėlė kartelę,kiek reikia išdirbti metų,kad gautų tos užsienio šalies pensiją.3.Didžioji dalis vėl migruoja,tik į kitas šalis.4.Lietuvoje gyvenimas pagerėjo?!Ehm,nereikia taip tyčiotis iš žmonių,kurie čia gyvena ir mato,kokia yra reali situacija.

nesąmonė

nesąmonė portretas
aa, kur gi ne, ką tik rašė "Lietuvos populiacija nuolat mažėja: kaip spręsti šią problemą?", turbūt nutarė populiaciją pagausinti įsivežant slavus - ukrus, rusus, baltarusus..

Jau senokai

Jau senokai portretas
Lietuva jau senokai viena turtingiausiu ir geriausiai gyvenciu zmoniu valstybe. Jus paziurekite kokie automobiliai, kokie namai. Net vakaru Europos valstybese vienetai gyvena tokioje prabangoje.

parodys vaikų skaičius mokyklose

parodys vaikų skaičius mokyklose portretas
Kam tas melas straipsnio pavadinime ir melo vartymas, juk yra oficiali statistika - emigracija iš Lietuvos vėl auga per pastaruosius du metus, o kad kažkas užsidirbo pensijas ir santaupų grįžta - tai visada taip buvo :DD

kaunas

kaunas portretas
Kodel neleidzia komentuoti apie ukrain.atostogas musu pajuruyje.

KAM TAS SIBIRAS IR RUSIJA. RUSIJA KUO PUIKIAUSIAI

KAM TAS SIBIRAS IR RUSIJA. RUSIJA KUO PUIKIAUSIAI portretas
SUGYVENA SU KINIJA, INDIJA, AFRIKA. PRIE RUSO LIETUVIAI NIEKUR NELAKSTE, NES DARBO BUVO DAUG. TINGINIAI, GIRTUOKLIAI BUVO ĮDARBINTI. VALDŽIA TOKIŲ LAUKDAVO SU APLODISMENTAIS. O DABAR KAS???. IŠNAIKINO DARBO VIETAS IR TOLIAU SEKMINGAI NAIKINA. UKRAINIEČIUS PRIIMA IŠSISKETĘ. LIETUVĮ NUSTUME.

Nemeluokite

Nemeluokite portretas
Niekas negrįžta.

Ha

Ha portretas
Jo, is tokio gero gyvenimo zmones su turniketais pasmaugt save bando.

Nu jo...

Nu jo... portretas
Koks idiotas gali gryzti kada prie sienos stovi wagnoriai ir rusai zvangina ginklais. Pokario metais irgi grizinejo, taip ir liko gyventi prie rusu 50 metu arba buvo isvezti i sibira.

Realybė

Realybė portretas
Aha, grįžta, kaipgi... Va, vieni tokie, berods, iš Vokietijos grįžo. O kai susidūrė su vaikų atiminėjimu, tai dabar tikriausiai movė kuo toliau nuo čia.

o'Žys \\\\\.../////

o'Žys \\\\\...///// portretas
"Gera" gyveti "laisvoj" Lietuvoj už 600 e.kai žinai kad anūkas milijonirius,dar Ukrainą prisimeni,tai iš vis "kaifas".

skiep

skiep portretas
gerėja gauni uz trolinima pavarai biski ant desniuju.

Anonimas

Anonimas portretas
NE PAS MUS GERĖJA BET KITUR TAMPA NEĮMANOMAS........

,,,

,,, portretas
suomiai irgi verkia kad blogai. vidutinis atlygis4000...

sis straipsnis tai suris pelekautuose ...neva gryzkit

sis straipsnis tai suris pelekautuose ...neva gryzkit portretas
lietuviai [ visdelto pusantro milijono isvijo is lietuvos ] nes rusai puola reikes tevyne gynt --sugryzkit duosim sautuvus ir pirmyn y apkasus gynt tevynes , nes like gnydos dabar triedzia skystai y sringus zemakelnio tvartely ir patys ruosiasi sprukt kur akys mato =lygiai taip pat kaip dabar daro zelenckio vagys ukrainoj ...kuriu suleke y lietuva jau beveik milijonas...

Pagal \\\\\.../////

Pagal \\\\\...///// portretas
laazpirdžio poemas,"GERĖJA".___Jo anūkui ir jo xlūjams tai TAIP.

oi ..oi ...oi patriede pani urbanovic ir visiems

oi ..oi ...oi patriede pani urbanovic ir visiems portretas
lietuvos aborigenams ant sirdies tapo lengviau ..gyvenimas gereja , algos auga , pensininkai Palangoj ,Nidoj--kules ,papus isverte saulej kaitinasi...emigrantai tuntais su kuprinem ir cemodanais apsikrove is ,,,uzsienio,, lekia y lietuva, tik nepasaiskino kad visi tie emigeriai-uzsienieciai is baltarusijos ir ypac is ukrainos su a lia lietuviskom ,,,saknim ,,, tarpukojy , juos lietuva sutinka isskestom rankom butus naujus dalina , mokyklas steigia, cerkves stato , ir gimtos kalbos [rusu] visus moko , Visa tai absoliuciai neliecia LIETUVIU EMIGRANTU , jie kaip isvyko duonos ieskot , taip ir sugryze lietuvoj kryziaus kelius eina duonos beieskodami --jiems jokiu ismoku , ysikurimuj , butu nauju , [dykai] niekas nedalina ju vaiku niekas nemokina ir darzeliu uz dyka nedalina ir jie lietuvooj kaip buvo nereikalingi --taip ir liko nereikalingi -pusantro milijono konservatliberastine gauja isgujo is lietuvos .... o vietoj ju susiveze chocholu banderas , bulbasus , ir arabus

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviai nėra klajokliai kaip žydai ar rusai,jie darbštūs ir moka kurti gerbūvį visur...svetur laikomi svetimtaučiais ,daug turi nepatogumų; pvz.D,Britanijoj labai dideli atstumai iki darbo ir tai vargina,ir tik atlyginimo dydis nulemia buvimą kitose šalyse.O pas mus Lietuvoje gyvenimas ne gerėja ,o blogėja.juk tai ir statistika rodo,ir nėra ko meluoti.

aktuali tema gryztantiems

aktuali tema gryztantiems portretas
kaip pragyvent bauduvoj PSD , elektriku, pensijiniu fondu bankininku siuklininku laza stumiant is minimalios algos ? cia lengvas klausimas buvo, pazekit kaip valdzia t.y valdininkaikurie ta valdzia stumia kaip elgiasi su pilieciais ? i a kaip daba saziningus psihiskai sveikus vaikus issiaugint ?

runkelis emygeris

runkelis emygeris portretas
del blogejancio gyvenimo europoje.... tai ka sankcijos rusijai rusija tikrai veikia ir labiau veikia tuos kurie tas sankcijas dalina i kaire ir desine... realiai ka gryzt i lietuva tai reikia daug pinigu , daug drasos arba kazko keisto galvoje turet. is grystanciuju didele dalis nei laiksrascius skaito a nei LTV ziurit ....a daba klausimas : jum keista ir nesaugu nesidaro ? tai rusai pastoviai puola, tai adolfo anuku tankai po lietuva trinasi ir lektuvai ....?? nejauciat nieko ? ...nu gal tik man ir todel ka mane kaukes, vakcynos , testai gardeliai ir baudejai parke besivaikantys piliete uzkibo....aferistu elektriku gerove privaloma forma, privaciu pensijiniu fondu grudimas per prievarta... a baisiausia ka mane paveike labiausiai riusininkai...tiksliau teismai pries zmones kuriuos isprovokavo patys politikai ir baudejai...

Gers klausims

Gers klausims portretas
Atsakau-Ten kur jie darbavosi gyvenimas pablogejo o ne del to kad Lietuvoj pagerejo.Tik biskuti pageres,jie vel kap tikri Letuvos putrejotai issibegios po visa svieta.

Galerijos

Daugiau straipsnių