D. Žalimas – apie kaltinimus tarnybiniu romanu: čia yra žemo lygio apkalbų klausimai

Ką reiškia perkopus 50 metų tapti tėvu ir ką kandidatas į prezidentus Dainius Žalimas galvoja apie kaltinimus tarnybiniu romanu?

Šį pirmadienį TV3 laidoje „TOP 3“ žiūrovai ne tik išgirs apie pagaliau teisme atverstą liūdnai pagarsėjusių ir antivalstybinę veiklą vykdžiusių veikėjų bylą, bet ir pamatysime, kokia neregėta gamtos rūstybė užgriuvo Amazonės regioną. O kandidatų į prezidentus rubrikoje – D. Žalimas. Šį vakarą jis prabils ne tik apie politinius siekius, bet ir apie asmeninį savo gyvenimą. 

Elektroninėje erdvėje pagal surinktų parašų skaičių D. Žalimas šiuo metu nusileidžia tik Ingridai Šimonytei. Laisvės partijai atstovaujantis kandidatas yra teisininkas ir teisės teoretikas. O taip pat buvo Konstitucinio Teismo pirmininkas, kuriam prisiekdavo Seimo nariai.

O pats D. Žalimas yra prisiekęs asmeniniame gyvenime: žmonai, dukrai ir vyresniam sūnui. Beje, jaunėlei – vos keli mėnesiai. O juk ne kiekvienas 50-metį perkopęs vyras ir vėl drįsta tapti tėvu.

„Pirmiausia, tai padeda nepasenti – aš nesijaučiu toks visiškai senis. Kitą kartą susitinki kitą su vežimėliu, ir netgi malonu. Galvoju, kad gyvenime reikia turėti tikslą. Aš tikrai negalvojau, kad 50-ies galėsiu turėti dukrelę. Bet, jeigu labai nori, tai pavyksta paprastai“, – mintimis apie likimo dovaną dalinsis D. Žalimas.

Kandidatą į prezidentus palaiko ir žmona. Laidoje D. Žalimas pasakos, kad jo ir žmonos meilė negimė iš pirmo žvilgsnio. Anot jo, juos sieja per laiką subrendę jausmai. „Žmona yra tas žmogus, kuris mane palaiko kasdienybėje, ir iš kurio esu gavęs pačių naudingiausių patarimų. Tai – dvasinis ryšys. Šiais laikais tai yra labai svarbu“, – atviraus laidoje jis.

Pirmiausia, tai padeda nepasenti – aš nesijaučiu toks visiškai senis.

Tiesa, su savo žmona būtent darbe D. Žalimas ir susipažino. Tuo metu žiniasklaida aidėjo nuo kalbų, kad, neva, tai  –  tarnybinis romanas.

„Kai tik tapau pirmininku, man paišė tris keturis romanus. Užtenka tik nusišypsoti...  Bet, žinote, čia yra Lietuva. Arba, kai priimi kai kuriuos žmones į patarėjus, galvojama, kad čia irgi kažkokia problema. Kai priėmiau naują sekretorę, irgi galvojo, kad romanas. Čia yra tokio žemo lygio apkalbų klausimai, kad nė nesinori į juos labai gilintis“, –  tvirtins jis ir pridės, kad meilužių neturėjo niekuomet.

Antroje laidos temoje –  Vilniaus apygardos teisme pirmadienį pradėta nagrinėti neeilinė byla. Liūdnai pagarsėję veikėjai – Erika Švenčionienė, Kazimieras Juraitis bei buvęs prosovietinės organizacijos „Jedinstvo“ lyderis Valerijus Ivanovas – kaltinami dėl pagalbos veikiant prieš Lietuvą.

Labiausiai šiai trijulei skauda dėl to, kad jų skleidžiamas melas bus įvertintas teisme. Veikėjai niekaip negali suprasti, kodėl toks purvo pylimas prieš Lietuvą nelaikomas tik nuomone ar žodžio laisve… O ką jie šioje situacijoje laiko atpirkimo ožiais?

Paskutiniame dienos siužete žiūrovai išvys, kaip sausra ėda planetos plaučius – Amazonės regioną. Pasekmes gali pajusti viso pasaulio žmonės.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
ŽALIMAI ŠŪDE SĖDI TAI NEČIRŠKĖK NES BUS KAIP TAM ŽVIRBLIUI..KATINAS SUĖS.....IŠDULKINTI SVETIMĄ ŽMONĄ DIDELIŲ SUGEBĖJIMŲ NEREIKIA...BET PADARĘS KIAULĘ JOS BUVUSIAM VYRUI TAS PATS IŠTIKS IR TAVE....JINAI TAVE PAMES IR LYGIAI TAIP PAT NUEIS PAS KITĄ....TOKIA MOTERŲ NATŪRA....

..

.. portretas
Dviveidis..

Slidokas

Slidokas portretas
Slidus, pats nepadoriausias kandidatas į Prezidentus. Begalinis garbėtroška, moralės- nulis
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių