„Darbiečius“ palikęs V. Jukna jungiasi prie socialdemokratų

Iš opozicinės Darbo partijos anksčiau išstojęs ir vasarį „darbiečių“ frakciją Seime palikęs buvęs žemės ūkio ministras, parlamentinio Kaimo reikalų komiteto narys Vigilijus Jukna jungiasi prie opozicinės Socialdemokratų partijos ir frakcijos.

„Įstojau į socialdemokratų partiją, man niekas nesikeičia, iš aktyvios politikos dabar traukiuosi, į akademinę veiklą pereinu. Bet realizuoti savo politinę patirtį nebūnant jokioj organizacijoj tiesiog neįmanoma, todėl taip ir padariau, bet aktyvioj politikoj nedalyvausiu“, – BNS trečiadienį sakė V. Jukna.

Jis patvirtino taip pat ketinantis Seime prisijungti prie Socialdemokratų partijos frakcijos, bet pažymėjo, kad kitai kadencijai nekandidatuos ir grįš į akademinę veiklą.

Klausiamas, kodėl pakeitė partijas, V. Jukna tvirtino, kad „yra tam tikros moralinės vertybės, moralinės ribos, kurių žmogus tiesiog negali peržengt“.

„Aš daugiau nekomentuosiu šito, tikrai Darbo partijoj sutikau daug puikių žmonių ir noriu palinkėti jiems kuo didžiausios sėkmės“, – pridūrė Seimo narys.

Darbo partijos vadovas, Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis, sužinojęs apie buvusio kolegos pasirinkimą, apkaltino V. Jukną melu dėl pasitraukimo motyvų.

Tris kartus žiūrėdamas į akis ir akiplėšiškai melavęs, žmogus pagaliau atrado savyje socialdemokratišką pradą, su kuo ir sveikinu socialdemokratų partiją.

A. Mazuronis teigia, kad vienąkart V. Jukna jam patvirtino daugiau nedalyvausiantis politikoje, bet liksiantis frakcijoje, antrą kartą sakė, kad pasitraukti iš frakcijos turi dėl geresnės pozicijos akademinėje veikloje, bet liks Seimo narių Mišrioje grupėje, o dabar prisijungia prie socialdemokratų.

„Pranešęs, kad išeina iš politikos, Seime vis tik liko. Žadėjo darbuotis mišrioje Seimo grupėje. Ir štai, praėjus dar kokiam mėnesiui – trečiasis amnezijos priepuolis. Žmogus jungiasi prie socialdemokratų frakcijos Seime ir stoja į partiją. Tris kartus žiūrėdamas į akis ir akiplėšiškai melavęs, žmogus pagaliau atrado savyje socialdemokratišką pradą, su kuo ir sveikinu socialdemokratų partiją“, – feisbuke trečiadienį paskelbė A. Mazuronis.

V. Jukna iki pasukdamas į politiką yra buvęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorius. Prieš pastaruosius Seimo rinkimus jis buvo VDU Žemės ūkio akademijos Gyvulininkystės selekcijos, veislinės vertės nustatymo ir sklaidos centro vadovas.

Žemės ūkio ministro pareigas jis ėjo 2012–2014 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš sužavėtas

Aš sužavėtas portretas
žuvis, kur giliau, žmogus, kur geriau, seimūnas-kur pelningiau

Jooo

Jooo portretas
karbo net tokie kaip Jukna nebeatlaiko

m a t o m e , kaip atrodo perbėgęs BRUDAS, o

m a t o m e , kaip atrodo perbėgęs BRUDAS, o portretas
jis palikdamas DP kalbėjo visai kitaip.---Visa tai rodo , kokie n e v y k ė l i a i politikai ieško sau vietos gaujose, kaip savanaudiškais tikslais apgauti gyventojus.--MORALĖS dėsniai tokiems brudams , kaip JUKNA - neegzistuoja
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių