Dukart girtas už vairo pagautas kandidatas į prezidentus atskleidė, kuri taurelė buvo paskutinė

Grįžti į straipsnį

Nieko nuostabaus

Nieko nuostabaus portretas
Kam dar gali kilti abejonių gal vyko lažybos

Visa puokštė klounų

Visa puokštė klounų portretas
kandidatuojančiu į Lietuvos Prezidentus -vieni apie tai galimai sugalvojo prasiblaive, kitiems kažkokie tai išoriniai iš auksčiau balsai taip liepė daryti ir panašiai....

čia

čia portretas
ambalskas generolas, su tokiais veidais tik į žvalgybą Rusijoje eiti , savesnis už savus butų.

Šitam

Šitam portretas
dėdulei nesvetima rusiškas gyvenimo būdas , žinom kaip toki tarnavo sovietams, tuo labiau savo noru raškė žvaigždutes. Savo pragyveno , lai tuo ir džiaugesi, palikit jaunimui kurti Lietuvą be sovietinių kareivių.

Alvydas

Alvydas  portretas
Todėl ir nori būti prezidentu kad galėtu girtas važinėti

Na,jis

Na,jis portretas
tai 2 kartus pagautas. O kiek valdzioje simtakart nepagautu? O kiek dar pagautu ir paleistu tyliai,ne uz aciu!? Be to,blogiau kai vagia,nei kai geria! Geriantis bent akcizus susimoka!

Motiejus Valančius

Motiejus Valančius portretas
Ko čia puolat ant žmogaus, kaimo japai. Koks jūsų reikalas kiek jis geria ? Visi normalūs žmonės geria. Negeria tik distrofikai ir slaptų minčių turintys pedofilai.

Irgi alkocholikas

Irgi alkocholikas portretas
Pasakeles is rusio.Biografija ant veido parasyta.Ne vienas protingas lietuvis rusu kariuomeneje nekarininkavo.AMB apsilimui reikedavo litro,o cia vyrukas irgi susiformaves,tad nera ko kliedeti apie 1,2,3 simtus gramu.Sakyk pradedavom nuo litro ir daugiau.Afgane apsisikes lakste ir randa kuo girtis...

Aristotelis

Aristotelis portretas
Negeriantis žmogus yra pavojingas visuomenei. Visi kraštutinumai begalybėje susieina. Viską reikia daryti su saiku - valgyti, gerti, dirbti, tingėti, ilsėtis, sportuoti, miegoti, klausyti tėvų, klausyti vaikų, kreipti dėmesį į kitų nuomonę ir t. t.

pijokas- lietuvos kariuomenės vadas

pijokas- lietuvos kariuomenės vadas portretas
Girtas vairuoja, parodo , kad jis neturi jokios drausmės, jokio atsakomybės jausmo ir toks buvo Lietuvos kariuomenės vadas jo patirtis Afganistane yra zombio -kareivėlio, ir jo diplomas yra geda. Nenuostabu, kodėl Rusija pasishudino Afganistane nes jojo 2 akliais : dėl protistutiskos valiutos aprūpindavo vakarus, Britaniją pigiais ištekliais, tuo tarpu Britanija uzsiųsdavo jankius ir palaikydavo Talibana.

Expert

Expert portretas
Geriau pagerentis kandidatas,Lietuvos patriotas,nei saldus,gražus ir vagis.

Gerokai

Gerokai portretas
Pagerentis šitas kandidatas!!

Įžvalgos

Įžvalgos portretas
Kad nebegeria - šaunuolis , bet nemanau ,kad tai jo pranašumas prieš kitus kandidatus :) Mentalitetas per žemas .

Haha

Haha portretas
Cia tas, kuris sake kad su pidorqškomis reikia draugauti ir butume saugesni, lei leistume jiems isirengti Lietuvoje savo bazes?!

adfdyj

adfdyj portretas
ruzzkiu vatu general

Straipsnio

Straipsnio  portretas
pavadinimas pagal tai, kaip sistema nemegsta tokiu, kurie nebus palankus jai.

Oi oi.

Oi oi.  portretas
Po kelmo pijokas jėga!

Šaunuolis Generolas!

Šaunuolis Generolas! portretas
Atvirai pasakė faktą apie alkoholikų Jukn.vičienę. O prie šio fakto pridėjus dar kitą faktą apie tai ką ji išdarinėjo ministrės kėdėje bendradarbiaudama su prorusiška UAB Suza ir kiek tas kainavo Lenkijos armijai, oi, nu, oi jojoi Kažin. Kiek gali tęstis tokios J.knevičienės laikymas politikoje be jokios atsakomybės už jos ardomąją veiklą ir galimai itin stambaus masto korupciją? O kur dar ryšys su ...bergiu? Štai, ir visa kompanija alkoholikų, N. Vilnios nepavykusiųjų eksperimentų atliekų bei klounų. O Generolas, ką? Pagėrė, pagerės... kas jam? Jis - Generolas. Turėtų mokėti gerti.

Nepritaps jis

Nepritaps jis portretas
Siuolaikiniai seimenai privalo po 5 kasiaukus isrukyti, kokso esti, ant ratuku sedeti, o poto rekauti rusai puola ivedinejant mokescius lietuviams, nes pinigu truksta narkasne. Tutkui dar augti ir augti.

Beretė

Beretė portretas
Paklauskite mūsų valdžioje sėdinčių vagia ar ne? Manau nei vienas neprisipažins, o čia žmogus pasakė, kad išgerdavo, ir ką. Geriau tiesa nei melas, kuris išlenda nelaiku. Paanalizuokite savo gyvenimą, negi neišgiariate, gal narkotikus pavartojate. Šventieji...

Okei..

Okei.. portretas
Viskas čia gerai...tik ne į tuos rūmus nuvežė dokumentus ..5 metai pragyventi Maskvoje (mokėsi) rusijos pilietybė - garantuota...., ten ir gi prasideda prezidento rinkimai. Rusijoje vertina taurelės mėgėjus. Lietuvoje šansų - nulis. Kam reikėjo išsiduoti, kad esat alhogolikas.

Va,

Va, portretas
butent - i prezidentus! Ten vezios kortezas,o apsauga neleis net dviracio vairuoti paciam. O jei rimtai,tai Volvo tyrejai seniai paskelbe,kad vairuojanciu isgerusiu - nesusidaro ne procentas! Tiesiog,"ju gaudymu" pridengiamos jegos strukturu represijos pries piliecius!

Cha cha

Cha cha portretas
Šūdo malikas

kauniečiai

kauniečiai portretas
Šalin rankas nuo mūsų mylimo ir gerbiamo Tutkaus!

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
GIMTARĖ SKAISTĖ KUMELĖS GIMINAITĖ GIRTA PAGAUTA ŠIMON PASKIRTA FINANSŲ MINISTRE.BET KAD TADA BANDĖ SUKLASTOTI ANALIZŲ DUOMENIS,JAU UŽMIRŠOTE.O TAI DAR DOKUMENTŲ KLASTOJIMAS.NA DABAR SĖKMINGAI KLASTOJA FINANSUS...

ok

ok portretas
o man jis tinkamas prezidentu būti. Geriausias iš visų.

:DDD

:DDD portretas
A...nia? Štai konservė, berods šhimonko giminė Gintarė-Skaistė girta pagauta už vairo ir ką - šhimonko ministre patapo. Rašė: "Finansų ministrė Gintarė Skaistė būdama Kauno miesto tarybos nare pateko į nemalonią istoriją – buvo sulaikyta neblaivi prie vairo ir metams prarado vairuotojo pažymėjimą. Visgi tai nesustabdė politikės prašyti kompensacijų už transporto išlaidas iš savivaldybės biudžeto."

hmm

hmm portretas
nereikia juodinti zmogaus, juo labiau kad jis nebegeria.

RSPB

RSPB portretas
"Jeigu dar generolas Tutkus, dar kartą padaręs „ant drąsos", pereitų per rinkimines apygardas ne su agitaciniais lapeliais rankoje, kaip įprasta, o su savo automatu, esu tikras, kad prie balsadėžių suplūstų ne tik tie, kurie dar nebalsavo, bet ir prabalsavusieji ateitų antrąkart, įskaitant ir konservatorių „megztų berečių" kontingentą."

Taigi

Taigi portretas
Šveikas verkia kamputyje.

Na ką aš žinau, man

Na ką aš žinau, man  portretas
patinka žmonės , kurie GYVENA ir žino gyvenimo visokį skonį ir patinka , kada žmogus jaučia , jog gyvenimo " druska ar cukrus " gali pražudyti, ima ir pakeičia gyvenimą . Puiku tai mokantiems . Žmonės keičia ir mitybą ir gyvenimo įpročius , man patinka . Kiekvienas renkasi ko jam reikia. Puiku.

Dar nepagauti

  Dar nepagauti portretas
Lietuvos transporto saugos administracijos užsakymu „Spinter tyrimai“ pernai metais. kovo mėnesį buvo atlikta apklausa, Jos duomenimis, kas trečias vairuotojas (35 proc.) seda prie vairo išgėręs, o kas ketvirtas (24 proc.) prisipažino vairavęs būdamas labiau apsvaigęs nuo alkoholio, nei leidžia taisyklės. . Abiem atvejais prie vairo dažniau linkę sėstis aukštesnio išsilavinimo vyrai.

AMB

AMB portretas
Gal galima pijokų prezidento pstą įsteigti.

Per

Per  portretas
Klaidą tapęs vadu,šitas triklasis jenerolas,dabar jau paprastasis alkašas,kartu su INIT tv ir jos pliurpejais šika ant Lietuvos kaip koks iš maskolijos huilo draugelis,kaip tokias išgamas dar registruoja prezidento rinkimams, oficialus niekšas.

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu ar 1 % balsų gaus...

Anonimas

Anonimas portretas
kai sako paskutinė tai vadynasi rytoi turi mirt

Po stikliuką ir po mažiuką pakelkime draugai

Po stikliuką ir po mažiuką pakelkime draugai portretas
Tutkus bus taurelės mėgėjų klubo prezidentas... :)

Anonimas

Anonimas portretas
koncervastribiai trolina tokie Tfu

peskovas

peskovas portretas
Sovietinis ismustruotas tutkus su bordava morda-tinkamiausias vatnyku kandidatas.

keistas

keistas portretas
"dedules" hebros garbintojas jis ,o gal ir uzkastas 75 metams ?

ysgerk styklialy

ysgerk styklialy portretas
yr parodyk dugnialy-uz busyma

Anonimas

Anonimas portretas
nematau cia nieko kriminalinio. jo teise kandidatuoti. mane pritrenkia tai, kad be jokio orderio ,taip vadinami gamtosaugininkai'', gali ateiti i i zmogaus namus, tikrinti kas yra masinoje, garaze. gal tai kokie nusikalteliai? mane tas video pasiurpino. kodel tie ,,gamtosaugininkai'' negaudo misku kirteju? kodel jie terorizuoja eilinius gyventojus?

Kaip

Kaip portretas
reikia "nesigaudyti" politikoje, kad nesuprasti, kad šansas būti išrinktam Prezidentu yra ne daugiau nei 2-3 proc.

Fantazijos

Fantazijos portretas
Nebūtina pasakoti apie savo polinkį alkoholiui, akivaizdžiai matosi pragerta fizionomija, tik tokio prezidento mums betrūko. Šiaip geros kloties gyvenime.

Tfu

Tfu portretas
Nu tiesiog naujas Jelcinas:)

Tai

Tai portretas
kad jis įvardino ne "taurelė", o "čierka"...prezidentas blyn!

Stepas

Stepas portretas
Manau normalus žmogus ir tinka būti prezidentu

Su zmogumi,

Su zmogumi, portretas
kuris visai negeria,i zvalgyba niekas neidavo! DMB 88.

Datrbai

Datrbai portretas
žmogų puošia ...........

Idomu,

Idomu, portretas
kokia ta daina apie ji? Noretusi isgirsti,nes afganskas dainas dar ir dabar atlieku savu shuravi kompanijoje. Matyt,ne stabe prasedejo zmogus,jei Afganas iki siol rupi. Pagarba!

sovietų sajungij nebuvo jokių tarybų

sovietų sajungij nebuvo jokių tarybų portretas
todėl lanbirgis buvo ne tarybos o sovieto pirminykas.

A

A portretas
kaip tokie ir panašūs dasilaižo iki generolo laipsnio

koks dar 100 gramu

koks dar 100 gramu portretas
visada snukis buvo istines ir bordavas

vodke skani

vodke skani portretas
sovietinio raugo,praporščikas.

Galerijos

Daugiau straipsnių