Energetikos, užsienio reikalų ministrai dalyvaus Varšuvos saugumo forume

  • Teksto dydis:

Energetikos ministras Dainius Kreivys ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį dalyvaus kasmetiniame Varšuvos saugumo forume.

D. Kreivys pasisakys plenarinėje diskusijoje „Europos energetikos transformacija: saugios, tvarios ir įperkamos energijos tiekimas Vidurio ir Rytų Europoje“, pranešė Energetikos ministerija.

Tuo metu G. Landsbergis kartu su Nyderlandų, Islandijos ir Jungtinės Karalystės atstovais pasisakys diskusijoje „Žvilgsnis į Rytus: saugumo strategijų pokyčiai Vakarų Europoje“.

Nuo 2014 metų Varšuvoje kasmet vykstantis forumas yra viena iš didžiausių Europos saugumo konferencijų, skirta transatlantiniam bendradarbiavimui ir saugumui, ypatingą dėmesį skiriant Vidurio ir Rytų Europai.

Šiemet vyksiantis 10-asis forumas bus skirtas visiems transatlantinio saugumo aspektams – užsienio politikai, gynybai, energetikai ir demokratiniam atsparumui.NAUJAUSI KOMENTARAI

vaje

vaje portretas
nepasitikiu nei vienu nei kitu, jie dirba tik savo naudai o valstybė jiems neegzistuoja - mankurtai.

Susitiko \\\\\.../////

Susitiko  \\\\\...///// portretas
vagys 2 bus "smagu".

NU JIE YRA LIETUVOS VAGYS

NU JIE YRA LIETUVOS VAGYS portretas
Vagys dalyvaus forume... Ir ne del Lietuvos zmoniu energetikos saugumo, o del savo asmeninio saugumo, kad galetu daugiau ,,apiplesti" savo piliecius...! Juos reikia pasodinti i cype.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių