G. Landsbergis: liežuvis nebuvo didžiausias A. Anušausko draugas

Liežuvis nebuvo didžiausias Arvydo Anušausko draugas, sako konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis, reaguodamas į buvusio krašto apsaugos ministro pasėtas abejones dėl galimos korupcijos gynybos sektoriuje.

„Apmaudi situacija, kad per beveik keturis metus mes esame ne vieną sykį pastebėję, kad liežuvis nebuvo didžiausias pono Anušausko draugas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė G. Landsbergis.

A. Anušauskas į tokius ministro žodžius sureagavo feisbuke: „Kai liežuvis tampa didžiausiu draugu, pasistenkite, kad tai nebūtų vienintelis jūsų tikras draugas.“

Klausiamas, ar partija turėtų kaip nors reaguoti į A. Anušausko pareiškimus, G. Landsbergis paragino orientuotis į naujojo ministro Lauryno Kasčiūno darbus.

„Nemanau, kad reikia (reaguoti – ELTA). Manau, kad klausimas yra išspręstas, dirba naujas ministras, jis turi tiek premjerės, tiek partijos pasitikėjimą. Manau, dabar svarbiausia orientuotis į tai, ką jis dabar gali padaryti“, – į platesnius A. Anušausko pasisakymų vertinimus nesileido užsienio reikalų ministras.

„Ar partijoje yra žmonių, kurie gali autonomiškai kažkokiu būdu tą (klausimą – ELTA) kelti... Nežinau, nesu apie tai supažindintas“, – pridūrė jis.

Apmaudi situacija, kad per beveik keturis metus mes esame ne vieną sykį pastebėję, kad liežuvis nebuvo didžiausias pono Anušausko draugas.

ELTA primena, kad kovo pabaigoje STT atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos krašto apsaugos sistemoje. Savo ruožtu Generalinė prokuratūra patvirtino šį STT sprendimą.

Klausimai dėl neskaidrių procesų kilo po to, kai buvęs krašto apsaugos ministras A. Anušauskas, palikdamas pareigas, pareiškė darbo ministerijoje metu susidūręs su „grubaus kišimosi į viešuosius pirkimus atvejais“. Tokias ministro užuominas prezidentas Gitanas Nausėda įvertino kaip labai rimtas ir netrukus susitiko su STT bei Generalinės prokuratūros vadovybe.

Po rezonansą sukėlusių pareiškimų STT dėl galimos korupcijos krašto apsaugos sistemoje apklausė patį A. Anušauską, buvusį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką ir dabartinį ministrą Lauryną Kasčiūną, Seimo narį R. Lopatą ir buvusį krašto apsaugos viceministrą Vilių Semešką, ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Reikia paklausti

Reikia paklausti portretas
Kada pulsime Kiniją ponas milijonieriau Landzbergi, kiek galima laukti. Gal reikėtų į įsteigtą Taivano ambasadą pasikviesti Taivano prezidentą ir suteikti jam apsaugą bei visapusišką globą? Po šitokio žygdarbio tamstai poilsio vila Floridoje atsirastų neabejotinai.

Dėl \\\\\.../////

Dėl  \\\\\...///// portretas
broilerio liežuvio Lietuva ne vieną milijardą prarado.

varle

varle portretas
kazin ar Landzbegis turi bent viena drauga kas su juo gal draugauti
VISI KOMENTARAI 67

Galerijos

Daugiau straipsnių