G. Nausėda: jei K. Navickas nesugebėtų atsakyti į klausimus, turiu teisę netvirtinti jo ministru

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad jeigu žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas nesugebėtų atsakyti į jam skirtus nepatogius klausimus, tuomet šalies vadovas gali netvirtinti jo Vyriausybėje, ministrų kabinetui grąžinus įgaliojimus po prezidento rinkimų.

„Po susitikimo su žemdirbiais išgirdau nemažai kritikos ir viena iš jos ašių buvo tai, kad mes iš esmės neturime žemės ūkio strategijos. Kalbame apie kažkokius degančius gaisrus ir jų gesinimą, dažnai tai net daroma ne mūsų nacionalinėmis pastangomis, o man tenka ir pačiam Europos Sąjungoje bei bendraujant su Europos Komisija prisidėti prie gaisrų gesinimo“, – trečiadienį „Žinių radijo“ laidoje „Ką rinkti?“ teigė G. Nausėda.

„Pirmiausia kalbėjau, kad turiu daug klausimų žemės ūkio ministrui. Viešai atsakymų į tuos klausimus nerandu, iš visų jo pasisakymų nematyti kokią viziją turi pats ministras, todėl neatmetu a priori jo galimybių tapti ir kitos Vyriausybės nariu, bet jeigu jis nesugebėtų į klausimus, kurie nebūtų labai palankūs ir malonūs, turiu teisę jo netvirtinti ministru kitoje Vyriausybėje“, – pažymėjo jis.

ELTA primena, kad K. Navicko darbas šios kadencijos metu ne kartą buvo kritikuotas tiek opozicijos, tiek valdančiosios daugumos atstovų, jam nesėkmingai buvo rengiamos interpeliacijos.

Metų pradžioje Vilniuje vyko ūkininkų protestas, į kurį atvykęs K. Navickas buvo protestuotojų pasitiktas švilpimais, skandavimais „Gėda!“, raginimais palikti ministro postą.

G. Nausėda balandžio viduryje pareiškė, kad sėkmės atveju šalies vadovo rinkimuose, jis keltų žemės ūkio ministro likimo poste klausimą.

K. Navickas Eltai tikino į tokį pasisakymą reaguojantis ramiai. Anot jo, reikia palaukti šalies vadovo rinkimų pabaigos ir tada įvertinti situaciją.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Rock’as

Rock’as portretas
Gal gali Navickas atsakyti, kaip jis be konkurso paskyrė Lietuvos žirgynas direktorę? Kas jam ta nusipelniusi poniutė? Ar Navickas skaidrus savo sprendimuose?

Yra blogesniu

Yra blogesniu portretas
Už Navicką Svekatos apsaugos pats blogiausias.Po jo UR,VR,Kultūros ,Energetikos ir tt Tai kodel jie patvirtinti ministrais?

Žemaitis

Žemaitis portretas
Kaip K. Navickas gali atsakyti, jei jis net nebaigęs vidurinės mokyklos, tik proftechninėjel mokykloje išmokęs elektriko amato. o paskui po visokio turistavimo ir kažkiek darbo privačioje liaudies amatų mokykloje . po 10 ar kiek metų mokėsi istorijos bakalauru, ir dar po 10 metų baigė M.Romerio tokį kažkieno administravimo mokslą, kitaip - viršininkavimo bet kam.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių