G. Paluckas apie prezidento viziją dėl premjero posto: kai laikas ateis

Prezidentui Gitanui Nausėdai matant Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovą Gintautą Palucką po Seimo rinkimų vadovaujant Vyriausybei, pats socialdemokratas sako vertinantis šalies vadovo palaikymą.

„Mano galimybes įvertins rinkėjai, o prezidento palaikymą aš labai vertinu“, – Seime ketvirtadienį susirinkusiems žurnalistams sakė G. Paluckas.

„Jei prezidentas mato ir mano, kad galėčiau tą funkciją ir darbą atlikti, dabar reikia įtikinti rinkėjus, Lietuvos žmones, kad tikrai galėčiau tą daryti“, – kalbėjo socialdemokratas.

Jis teigė, kad būtų pasiruošęs tapti premjeru „kai laikas ateis“.

Paklaustas, ar tai reiškia, kad atsakomybės vadovauti Vyriausybei nesiimtų socialdemokratų pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, G. Paluckas teigė, kad LSDP yra išskirtinė partija, nes turi „ne vieną kandidatą į premjerus“.

„Kai kitos partijos vos sukrapšto po vieną arba neranda nė vieno, mes turime net du“, – sakė G. Paluckas.

G. Nausėda trečiadienį LRT teigė, kad G. Paluckas galėtų imtis atsakomybės vadovauti Vyriausybei.

Jis socialdemokratų sąraše Seimo rinkimuose įrašytas antruoju numeriu, sąrašą rinkimuose ves V. Blinkevičiūtė.

G. Nausėda anksčiau teigė, kad V. Blinkevičiūtę matytų premjerės pareigose. Dabar prezidentas sako, kad tai pačios V. Blinkevičiūtės sprendimas.

Pati V. Blinkevičiūtė yra sakiusi, jog po rinkimų prisiims atsakomybę, kad būtų suformuota „tinkama valdančioji daugumą“ ir į vykdomosios valdžios postus būtų parinkti juos užimti pasirengę tinkami žmonės. Tačiau neatsakė, ar pati užimtų kurį nors postą ir prašė jos „nestumti į kampą“.

Seimo rinkimai vyks spalio 13 dieną.

Partijų reitinguose LSDP užima pirmą vietą ir yra laikoma favorite laimėti rinkimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tiek jau to

Tiek jau to  portretas
Prezidentas stokoja toliaregiškumo. Šovė pro šalį paminėdamas Blinkevičiūtę, kaip trokštamą būsimą premjerę. Pramovė. Dabar užsigeidė Palucko, tačiau, kur jis dės savo sarmatlyvas akis, jei, tarkim, rudenį daugumą Seime laimės TS-LKD, o taip gali nutikti, žinant be galo lojalų elektoratą iškeltiems savų kandidatams. Tebūnie kaip sakau. Tegul prezidentas toliau buria iš neaiškių tirščių.

Cha

Cha portretas
ale ot atėjo laikai Lietuvoje, kad nebėr ką skirti į postus. Visi veržiasi prie to lovio purvinom kanopom ir apšiktais snukiais, o va ką iš jų sodinti į kėdės nėra. Arba mėšliną, arba dar mėšlinesnį paršą...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių