Gautos 44 paraiškos dalyvauti NŠA vadovo konkurse

Pasibaigus dokumentų pateikimo terminui, atsirado 44 norintys eiti Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) vadovo pareigas.

„Yra pateikti 44 prašymai dalyvauti konkurse į NŠA direktoriaus pareigas“, – raštu siųstame atsakyme Eltai teigė konkursą vykdanti Viešojo valdymo agentūra (VVA).

„Šiuo metu vyksta pretendentų atitikties bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams vertinimas bei pretendentų dalyvavimas kompetencijų vertinime“, – akcentuoja VVA.

Dokumentų pateikimo etapas turėjo būti baigtas dar gegužės pabaigoje, tačiau neatsiradus pakankamai norinčių, jis buvo pratęstas iki birželio 12 d.

ELTA primena, kad buvusi NŠA vadovė Rūta Krasauskienė iš posto pasitraukė prieš kelis mėnesius. Kaip tuomet teigė buvęs švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas, sprendimas bendru sutarimu buvo priimtas dėl vėluojančių svarbių darbų. Jis taip pabrėžė, kad R. Krasauskienės pasitraukimas iš pareigų nėra susijęs su artėjančiais tarpiniais patikrinimais.

Vis dėlto, mokykloms pradėjus vykdyti tarpinius vienuoliktokų patikrinimus, NŠA susilaukė ne vienos kritikos strėlės dėl nepasiruošimo. Balandį laikinai švietimo, mokslo ir sporto ministrės pareigas perėmusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pažymėjo, kad tarpinių patikrinimų metu pasigedo NŠA pagalbos mokykloms, susidūrusioms su techniniais nesklandumais.

Dėl tarpinių patikrinimų įgyvendinimo nesklandumų balandžio pradžioje atsistatydino buvęs švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas. Kaip žurnalistams teigė buvęs ministras, pasitraukti iš pareigų jį paskatino nesutarimai su premjerės komanda. Panašiu metu iš posto pasitraukė ir už tarpinių patikrinimų įgyvendinimą atsakingas viceministras Ramūnas Skaudžius.

Nuo kovo pradžios NŠA vadovo pareigas laikinai eina Aidas Aldakauskas, prieš tai agentūroje ėjęs Kokybės vertinimo departamento direktoriaus pareigas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tai

Tai portretas
tiek byra tose dykaduoniu saikose,kad verziasi,kaip muses ant silto 6udo?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių