I. Šimonytė apie atostogas prieš rinkimus: aš nevažiuoju į kurortą gulėti pliaže

Prezidento rinkimuose kandidatuojanti premjerė Ingrida Šimonytė sako nuo balandžio pabaigos einanti atostogų, nes taip siekia išvengti galimo interesų konflikto vykdant agitaciją.

„Mano atostogos nesutrukdys tam, kad jūs manęs darbo metu nenustatytumėte kokiame nors susitikime su rinkėjais ir nerašytumėte paskui apie tai arba nerodytumėte televizoriuje, kad aš darbo laiką naudoju ne darbo reikalams. Tik tiek bus mano atostogų, aš nevažiuoju į kurortą gulėti pliaže“, – žurnalistams trečiadienį sakė premjerė.

I. Šimonytė tvirtino atostogų išeinanti nuo balandžio 22 dienos.

Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

Kandidatais į prezidentus Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino aštuonis politikus.

Be Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų keliamos I. Šimonytės rinkimuose varžysis dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda, „Vardan Lietuvos“ keliamas buvęs krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas, Darbo partijos pirmininkas Seimo narys Andrius Mazuronis, save išsikėlęs medikas Eduardas Vaitkus, advokatas Ignas Vėgėlė, partijos „Nemuno aušra“ lyderis Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas Dainius Žalimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

keidanskas

keidanskas portretas
Kakoj dar pliažas-gerai ir durpės,ba jos su arkliagrūšėmis patam agurkams augint labai tinka.

V

V portretas
Kur tau pležas ,o jai dešra iškris

Kai

Kai portretas
kas jau nusirašo iki absurdo, ir kaltinimų nebūtais dalykais, ko lįsti į žmogaus asmeninį gyvenimą runkelių ir fafaikinių palikuonys, kur norės ten atostaugaus jūsų neklaus.
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių