Iki prezidento rinkimų – mėnuo: jeigu turėčiau zuikį skrybėlėj, tai jį traukčiau jau dabar

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tu eisi ar ne vistiek vyksta nausedos rinkimai buvo makrono o dabar nausedos bus paskaiciuoti balsai kaip reikia

PIŠ turi

PIŠ turi portretas
Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą! Mėslitą!

iš JANUTIENĖS pradėjo d v o k t i smarvė,tai rodo ,

iš JANUTIENĖS  pradėjo d v o k t i  smarvė,tai rodo , portretas
jog JANUTIENĖ užsikrėtė kgebisto OŽIO tvarto ir kitų Lietuvos IŠDAVIŲ politiniu u ž k r a t u .

tik NAUSEDA,vienintelis,

tik NAUSEDA,vienintelis, portretas
Is didesnio blogi renki mazesni blogi,,,,,,,,,,,,,,tai rinksim Nauseda,kiti visi pries valstybe,jau vegele paskutinis pa,,,,,,,,,tas,jis net savo darbe sudare aplinkybes kysiams,aferoms,argi toks gali vadovauti,tik savo troboj ,

a

a portretas
Nerinksime Vaitkaus,ar girdite,net nesvajokite

durniukui OMG

durniukui OMG portretas
Labai garžūs dantys, balti balti,lygūs,Dieve,kaip norėtume tokių..Šaunuolė Ingrida.čia tokie kaip OMG tarpas tarp dantų-laimės simbolis

tušti svarstymai

tušti svarstymai portretas
Niekada nerinksime Vitkaus,Vėgėlės, rinksime Nausėdą...jei 2 ture bus Nausėda ir Vėgėlė-visi konservatorių rinkėjai,aišku,balsuos už Nausėdą

Anonimas

Anonimas portretas
Atėjo metas kai neturim kandidato į Lietuvos prezidento postą...,o iš tiesų niekada jo ir neturėjom.Daug kas dar Adamkų šlovina,betgi jis tarnavo ne Lietuvai,Grybauskaite-savo gentainiams žydams,o Nausėda-padlaižys,be stuburo.Kaip apsispręsti,kad vėl neapsiriktumėm?

omg

omg portretas
Kur ji pinigus deda,kad iki šiol nesutvarkyti dantys?Apranga -baisi beskonybė,kaip iš bobutės skrynios.Dar apie prezidentės postą sapnuoja ?

Lenkiu galvą- esat stiprus , NESUTRYPĖ "VANAGAI"..../

Lenkiu galvą- esat stiprus , NESUTRYPĖ "VANAGAI"..../ portretas
Kokio žemo lygio tie mano tautiečiai . Ne ką mažiau už juos palaikymo parašų gavo prof. Eduardas Vaitkus- 30080 parašų. 2004 m buvo apdovanotas už SĄŽININGUMĄ Gedimino Ordino Karininko Kryžiumi . Šalia tų trijų gėdijasi ŠĮ ŽMOGŲ PARAŠYTI . Prezidentas Nausėda nieko nesiskiria nuo VĖGĖLĖS . Kadangi Nausėda turi praktiką prezidento pareigose ,tai be kalbų vertesnis yra NAUSĖDA... Premjerė ŠIMONYTĖ pš -tylos ženklas . Sąžiningumu ir teisingumu visiems trims toli iki prof. Eduardo Vaitkaus... Ne be reikalo JANUTIENĖ nusprendė pasikviesti į savo laidą tą garbingą žmogų ir sutrypti.. Ši agresyvi mobingo vartotoja - žurnalistė JANUTIENĖ , dirbusi TV ir neaišku dėl kokių priežasčių atleista ,pasikvietė dar vieną tokią pat -Zaborę , kuri buvo išmesta iš Klaipėdos gydymo įstaigos ir Puteikį ." Netoliese" dar keli buvo-- atsarginiai... Jie pikčiau už vanagus , tarsi GYVATĖS " dorojo" GARBINGĄ , VYRESNĮ ŽMOGŲ... Baisu darosi ,kai matai sužvėrėjusius... AČIŪ PROFESORIAU UŽ SPALVĄ NATŪRALIĄ.

to vegele

to vegele portretas
jo slidus tipas..Jau vien toks epizodas kai jo susitikime su rinkėjais vienai moteriškei filmuojant susitikimą ponas priėjo ir pagrasino kad negavus jo sutikimo ji gali būt paduota į teisma IR ČIA BŪSIMAS PREZIDENTAS TAIP ELGIASI SU TUO KAS JĮ RINKS?

gauja

gauja portretas
Maskvos įsakymu vykdydama sajudi ir tuo pačiu masiškai prixvatizuodama LR nac.turta/ griaudama ekonomika pasakė bankomatui kad jei jis nori padaryt karjera tai turi būt toks kap jie. T.y. stot i komunistu partija. Kitos išeities nėr. Lib konservatos nikada neleidžia nepakabintiems ant kompromato šmėžuot valdžios koridoriuos

Kur

Kur portretas
Kodel tik trys kandidatai o kur kiti kur lygebes principas ar lietuvoja jau diktatas

Anonimas

Anonimas portretas
Vis tik daug ką reiškė buvimas komjaunuoliu,o po to ir komunistu.Karjera LTSR buvo pasiekiama tik tokiems.Nesant komjaunuoliu negalėjai mokytis Medicinos institute-nepriėmė.0 visi komunistai kilo karjeros laiptais be jokių kliūčių.Todėl Nausėdą drąsiai galim vadinti karjeristu,ir iš jo gero nelauk.Nei Šimonytė nei Vėgėlė Lietuvai netarnaus,jiems tas nerūpi.Galvokim,ką rinksim lietuvių tautos Prezidentu.

balta VARNA nusikaltusių VALSTYBININKŲ klano a t s t o v ė

balta VARNA  nusikaltusių  VALSTYBININKŲ klano a t s t o v ė portretas
kurie profesionaliai ir n a g l a i 34 metus alina Lietuvos gyventojus.--Tokius parazitus ir jų a t s t o v ę, per rinkimus pasiųskime į šiukšlyną.

Varis

Varis portretas
Tikimės naujas prezidentas pradės rusakalbių ir svetimos religijos imigrantų deportaciją?

Nomenklatūra

Nomenklatūra portretas
Rinksime I. Vėgėlę. Kiti du jau parodė, kad ne Lietuvai dirba.

iki ko dasigyvenom,,,baisu,,,,,,

iki ko dasigyvenom,,,baisu,,,,,, portretas
Vegele pats didziausias aferistas lietuvoje,paziurekyt i jo bizni,kas ten dedas,pats dirba teismo sferoje ir tokias afioras dare-ro,baisu ka isdarineja teisingumas,teismai,kas leodo sitam vagiui atstvauti i prezedentus,pats turtingiausias aferistas lietuvoje,

Nezydas

Nezydas portretas
Tik uz Zemaitaiti! Tik jis atstovauja daugeli zmogu !

Sako:- \\\\\.../////

Sako:-  \\\\\...///// portretas
Žurnalistas R. Paleckis-LR prezidento rinkimuose vien V Y R A I,o kas per žmoga viduryje su pradante šlykščią grimasą demonstruoja tai JI ar JIS?,o gal viskas VIENAME.

???

??? portretas
Ką čia ta baidyklė veikia?

QWX

QWX portretas
Kodėl mažiausią populiarumą turinti Šimonytė išsiviepusi nuotraukos viduryje. Ten turėtų būti Ignas Vėgėlė.

Kęstas

Kęstas portretas
Mūsų sodo bendrija irgi pilna entuziazmo. Mūsų pensijos dabar eurais tokios pačios, kokios buvo litais. Litais buvo centai, o dabar eurais - tiek pat euro centų. Dėkui partijai, Tėvynei už tiek centų geležinių. Mūsų burnos bedantės, nes implantai mums pernelyg brangūs. Todėl tas tarpelis tarp Šimonytės dantukų mums taip imponuoja. Ir ji pinigų neturi net dantis susitvarkyti. Sako, kanapėms išleidžia. Mums irgi ar tai rekomenduoja, ar tai legalizuoja, čia be pusės litro nesuprasi. Ji nieko nedaro, tik apie kareivį Šveiką skaito, tai mes irgi, kai negirti, varom tą patį. Mums žadėjo, kad tą, kuris iki galo perskaitys, irgi Lietuvos Prezidentu išrinks. Irgi gerai. Demokratija. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką) P.s. Sakot, kokia čia ekonomika? Kai ir jums dantis išraus, suprasite, kad čia gryniausia ekonomika.

Visi \\\\\../////

Visi  \\\\\..///// portretas
3-ys Lietuvos duobkasiai.___"Rinkim" juos.

Tūbausių bernas traukė karvę

Tūbausių bernas traukė karvę portretas
Zoofilas. O šitas zuikį trauks. Tai ne tik zoofilas bet dar pyde rastas.

Susirinko \\\\\.../////

Susirinko  \\\\\...///// portretas
durniai 3-ys,sakė Lietuvą valdys.

beje, žalimui

beje, žalimui portretas
tik visiškas abugelis arba visiškas išsigimėlis galėjo nežinoti kas tai per nusikaltėlių gauja ta komunistų partija. Ir stoti į jos kruvinas gretas kai kieme jau Sąjūdis mitingavo.

to žalimas neprisipažino

to žalimas neprisipažino portretas
o tu prisipažinai kad buvai spaliukas, pionierius? komjaunuolis? Komjaunimas, asile, nebuvo politinė organizacija. Į komjaunimą galėjo imti ir įrašyti ir net vardo neklausti. Komunistų partija, kurios nariu buvo kertuotas sloinykas draustinyje - politinė organizacija. Į kurią netyčia neįstosi. Reikėjo tinkamos charakteristikos ir dviejų komunistų rekomendacijos. Tada jau galėjai rašyti prašymą kad priimtų į komunistų (bolševikų) gretas. Ir ta partija o šiai dienai labai galinga. Kitaip kaip paaiškint - kūjis su pjautuvu nusikaltėliai. O komunistai (bolševikai) , kurie planavo ir vykdė nusikaltimus - nekalto prasidėjimo mergelių vienuolynas.

.

. portretas
Jeigu bus el. erdvėje rinkimai, kaip neva Šimonytė galėjo surinkti parašų per parą, nors už ją nebalsavome, tai nieko gero.

nereikes

nereikes portretas
antro turo,nes pirmame uztikrintai laimes prof.I. Vegele,palinkekim jam sekmes

verdiktas iš tvartelio

verdiktas iš tvartelio portretas
kas gali paneigti, kad juodosios technologijos ir nulems rinkimų rezultatus

Žalimas prisipažino, kad priklausė komjaunimui.

Žalimas prisipažino, kad priklausė komjaunimui. portretas
Žalimas prisipažino, kad priklausė komjaunimui. Bet VRK anketoje "8. Esama ir buvusios narystės politinėse organizacijose, narystės laikotarpiai:" - to nenurodo... Matyt, konstitucinės dvasios jam pašnibždėjo, kad komjaunimas - tai nepolitinė organizacija. Panašiai kaip kokia filatelistų draugija. Tai gal ir kiti kandidatai to nenurodo ?

Anonimas

Anonimas portretas
na bet idomiausia simonyte turi nama ir keturis metus dirba premjere ir turi turto tik uz 300000 tukstanciu,arba nauseda turi stiklini nama kuris kainuoja daug daugiau kaip ir simonytes.vegele saziningai viska kaip ir vaitkus viska deklaravo nieko neslepdami.dar idomiau deklaravo buves auksciausio o gal konstitucinio teismo teisejas kurio atlyginimas daugiau uz prezidento ir jis deklaruoja tik 31000,sako daugiau viskas zmonos kazi uz kiek milijonu.cia labai labai idomu.,,,bet runkeliams tinka....

Anonimas

Anonimas portretas
kremlius nesnaudžia...

Chebra

Chebra portretas
O kur Žalimas???

Bet kuriuo

Bet kuriuo portretas
atveju,i skrybele vel pri6iko brolis is uzatlantes. Galite deveti i sveikata,skia!

....../

....../ portretas
Gerb. Eduardas Vaitkus parodė kas yra sąžiningumas ir teisingumas.. . Situacija rinktis VĖGĖLĘ ar ŠIMONYTĘ.. . Kodėl aš turiu būti sau nesąžininga ? BRAUKIU IR UŽRAŠAU ,KAD ABU NETINKAMI BŪTI PREZIDENTU.... EINAM VISI BALSUOTI TAIP ,KAIP TADA KAI NUTARĖM ,KAD V . LANDSBERGIS NETINKAMAS PREZIDENTAS .... PERVAŽIAVO MUS BULDOZERIU IR TERORISTINĖS GAUJOS NARIAI SĖDINTYS SEIME IŠSIRINKO JĮ SAU VALDOVU... MES JO NERINOM ... . Tai gaujai labai reikalingos kelios pilietybės... Balsuoti prieš....

nu

nu portretas
uz Simonyte jau nebalsuosiu jau vien delto, kad budama Kubiliaus Vyriausybeje prieme Individualios veiklos istatyma toks koks jis dabar ir yra. Zmones patikejo dirbo ir po 12-os metu is tu zmoniu ta pati Simonyte tyciojasi vadindama juos gyvuliais.

Kas dedasi?

Kas dedasi? portretas
Kodėl kandidatai nepasisako ir nepasmerkia prieš "krabų" priešišką ES ir NATO veiką???

Nei vienas iš tu nuotraukoje

Nei vienas iš tu nuotraukoje  portretas
NELAIMĖS RINKIMU

Nelipkim ant to paties greblio - zadejo GEROVE

Nelipkim ant to paties greblio - zadejo GEROVE portretas
ti nebebalsuoim uz tuos, urie LIETUVA privede prie to,ur dabar esam. Tai simonyte su nausedos palaiminimu. Ti uz IGNA!!!

100-metis

100-metis  portretas
Vaitkus prisijungs prie kaliningrado srities. O jo tėvukas buvo fizkultūros mokytojas.

Pelėda

Pelėda portretas
Aš balsuosiu už Eduardą Vaitkų. Tai vienintelis nesisteminis. Jis myli Lietuvos žmones, todėl kategoriškai pasisako prieš karą. Vėgelė dievagojasi, kad yra nesisteminis, bet kažkodėl jį reklamuoja greta su sisteminiais karo šaukliais. Neapsirikime žmonės, jeigu norime išlikti.

visi balsuoja

visi balsuoja portretas
už komunistų ir bolševikų bloką nuosėdos asmenyje. Ura, tovar išči.

bigcatwar

bigcatwar portretas
..turi itarimu del jio smn surinktu balsu...Reikia pertikrinti.. Ir nustatyri tapatybe...As abejoju...

Ka ka

Ka ka portretas
Kas nebalsuos uz zemaitaiti tas konservata

cirkas ,mokamas,

cirkas ,mokamas, portretas
Jug is veido matos,kas yra kas,ir taip aisku,

zvenk zirgeli lankoj,juodbereli ,abu ciudai valstybes,

zvenk zirgeli lankoj,juodbereli ,abu ciudai valstybes, portretas
Du isisiepe kaip nesveiko proto,vienintelis dar kazkiek masto,matos is veido,protingam nieko nera juokingo,kai lietuva tupi gale europoje,tik Nausieda dar imanoma rinkti,jau apsiprato,prasitryne akis,tie du kluovnai juodi,zvengia butu ko,

Buržuazinis nacionalistas

Buržuazinis nacionalistas portretas
Dar jokių debatų nebuvo? Už ką juos rinkt? Už kvailysčių tarškėjimą?

Galerijos

Daugiau straipsnių