Įvardijo G. Kirkilo mirties priežastį

  • Teksto dydis:

Buvęs premjeras Gediminas Kirkilas mirė patyręs insultą, ketvirtadienį pranešė portalas lrytas.lt.

Skelbiama, kad tai portalui patvirtino keli nesusiję šaltiniai iš artimos ilgamečio parlamentaro aplinkos.

Trečiadienį buvęs premjeras G. Kirkilas atgulė amžinojo atilsio Antakalnio kapinėse.

Antradienį ir trečiadienį atsisveikinti su ilgamečiu politiku vyko prezidentas Gitanas Nausėda, premjerė Ingrida Šimonytė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus ir kiti valstybės vadovai. Į paskutiniąją kelionę jo išlydėti vyko ir G. Kirkilo artimieji, bendražygiai, Nepriklausomybės akto signatarai.

Apie netikėtą G. Kirkilo mirtį pranešta šeštadienio rytą. Jis ėjo 73-iuosius metus.

Vyriausybei G. Kirkilas vadovavo 2006–2008 metais. Prieš tai jis ėjo krašto apsaugos ministro pareigas, nuo 1992 iki 2020 metų buvo renkamas į Seimą.

2003 metais politikas buvo apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžiumi, po metų – Vyčio Kryžiaus ordino Komandoro kryžiumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš portretas
Tai kur čia ta priežastis!? Komunistas pripratęs kai viskas paduota ant bliūdelio ,kol sėdėjo šiltai tarybų sąjungoje. Po to įlindo į seimą. Kas iš viso suleido tuos komunistus?! Juos visus į kalėjimą reikkėjo sodinti.

O

O portretas
Dar nepamirškime,kad braziaus bufetavai kristutei ir pritariant pačiam amb suorganizavo draugystės viešbučio dovanojimą,tai štai socialdemokratų tikri fokusai,o tamsumos renka visokias bliknkės ir kitas šiukšles . .

Kažkodel

Kažkodel portretas
nerašo kiek žmonių miršta nepatenkę pas gydytojus, kažkoks komunistas užlinko nuo besaikio rūkymo, gėrimo, pirties malonumų ,tragedija ,rašo visuose portaluose, turetų padorumo patylėtų.
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių