L. Kasčiūnas JAV gynybos srities įmones pakvietė investuoti Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Antradienį krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas Jungtinių Valstijų (JAV) gynybos srities įmones pakvietė investuoti Lietuvoje.

Pasak jo, didžiųjų ginklų ir amunicijos gamintojų investicijos šiuo metu yra ypač svarbios.

„Lietuvos Vyriausybė pasirašė ketinimų protokolą su Vokietijos gynybos pramonės milžine „Rheinmetall“, planuojančia šalyje statyti šaudmenų gamyklą. Matome didelį JAV ir Lietuvos gynybos pramonės bendradarbiavimo potencialą, todėl tikimės paramos siunčiant žinią verslui, kad Lietuva yra patikimas partneris“, – antradienį vykusiame susitikime su JAV Gynybos sekretoriaus pavaduotoju pirkimams ir pajėgumų išlaikymui Williamu LaPlante akcentavo L. Kasčiūnas

Kaip pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM), susitikimo metu ministras padėkojo už JAV indėlį į Lietuvos saugumą, sakydamas, kad Jungtinių Valstijų karių buvimas šalyje yra kritinis atgrasymo veiksnys.

Taip pat susitikime buvo pristatyta kuriamos Nacionalinės divizijos vizija, investicijos į Lietuvos kariuomenės pajėgumų vystymą, akcentuota būtinybė ir toliau stiprinti šalių bendradarbiavimą gynybos pramonės srityje.

Pasak ministerijos, vizito JAV metu L. Kasčiūnas taip pat lankysis bepiločių orlaivių sistemas gaminančioje įmonėje „Aevex Aerospace“, ginkluotės sistemų gamybos milžinėje „Lockheed Martin“, iš kurios Lietuva įsigyja įvairios ginkluotės ir amunicijos už daugiau kaip 1 mlrd. JAV dolerių.

Taip pat numatytas ministro susitikimas ir su didžiausios vidutinio kalibro kovinių ir mokomųjų šaudmenų bei ginklų sistemų gamintojos pasaulyje „Northrop Grumman“ įmonės vadovais.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Tu

Tu portretas
tik paskaityk fafaikinių kliedesius ,kaip jie rūpinasi Lietuvos žmonių gerove , nereikia to , nereikia ano, nes huilovičiaus gaujos fafaikinių vatinkos pradės rūkti.

to-KA-ČI-ŪNAI....

to-KA-ČI-ŪNAI.... portretas
vata, nesikankink Lietuvoje/ Чемодан-вокзал-скатертью дорожка į savo parašą. Banditas, šizikas, fiureris pukinas labai laukia tokių debilų patrankų mėsai. Nedelsk.

Kremliaus troliai

Kremliaus troliai portretas
nesivarginkite komentuoti provincijos laikrastyje....niekas cia jusu komentarais nesidomi apart spec.tarnybu.
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių